Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-loda to na deser... - zasmial się z niej.no udana była ale jak poszła to fajnie.on tam dokończył z tt mi ciuchami itp.i tam no już zaklejsl te pudła.
-No ciuchy gotowe..teraz książki i inne rupiecir..-powiedział.
- ale to jak zjemy- dodał.. jak wróciła.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wróciła więc do pokoju z tymi kanapkami..
-nie wiedziałam że gwiazdę się tyle pakuje i że ma tyle ciuchów.. - zaśmiała się, siadli sobie na łóżko z talerzami..
-a tak w ogóle to co? Z tą twoją kariera muzyczna? Kiedy masz jakieś kolejne wyjazdy, trasy, koncerty?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dzieki - no i zabral sie za jedzenie.
-Na razie przystopowalem..musze ukonczxyć lyte..a do tego to mi jeszcze brakuje z jakis..4 piosenek.. no i poza tym teraz to raczej mamy inne sprawy na glowie niz moje trasy koncertowe. - powiedzial i spojrzla znaczaco na te pudla itp.
-Ale nie mowie, ze jakby wies.z.gdzies cos blisko sie trafilo..z jeden czy 2 koncerty tro spoko..albo cos harytatywnego.. - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No właśnie wiem. Dlatego pytam.. - powiedziała i spojrzała na pudła.. - Jednak no jak skończysz płytę to co? Wyjedziesz z miasta w długą trasę i mnie zostawisz tu? - zapytała. Chciała wiedzieć czego się spodziewać..
-No rozumiem.. - uśmiechnęła się miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..no jak wydam plyte to tak..musi byc trasa koncertowa promujaca ja..a wtewdy no nie ebd eklamal..to dluzsze wyjazdy jednak..ale wiesz..jak cos to zawsze mozesz jechac z emna..a nawet nie z emozesz a chcialbym ale zorzumiem jak nie ebdziesz mogla Pklubu zostawiec na dluzej - powiedzial.
-Ale co sie przejmujesz tmy Mala.? Na razie nigdzie nie jade..wiec chill - cmoknal ja czul[e
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Na razie się nie przejmuje.. Po prostu pytam.. Bo jesteśmy razem. To chciałam wiedzieć jak to wygląda i czy faktycznie masz w planach w najbliższym czasie.. - powiedziała milk i go cmoknela sobie. Zjadła kanapki.. - Nigdy nie umawiałam się z gwiazdą.. - puściła mu oczko.
-To co? Dalej lecimy z tym koksem..?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj tam od razu gwiazdą.. - macnal reka.
-No ale to juz wiesz co i jak.. - usmiechnal sie.
-Noo..lecimy..im syzbciej tym lepiej..bedzie z glowy - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Wiem. - powiedziała i pocałowała go zaborczo.
A potem się już wzięli do roboty i pakowali kolejne pudła.
-Co jeszcze i skąd mam pakować?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..no w sumie to ksiazki..pierdoly z puolek..no co widzisz to pakoj..tlyko no..ostroznie..moze zlote plyty - wyszczerzy sie.Pewnie jakies tam zlote czy platyny czy jakie sinne mial xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No dobrze.. - powiedziała i uśmiechnęła się. Podeszła tam do regału..
-Będzie trzeba gdzieś powiesić te twoje złota i platyny.. - zaśmiała się i puściła mu oczko. Spakowala książki i inne duperele.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A to juz w nowym domu..jakis wies.z.zrobimy kacik wiazdy - wysczerzyl sie.No ale tak..jakis taki mini pokoik by sie mu przydal na tworzenie itp wladnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-O boze.. Jestem z narcyzem..-powiedziala z rozbawieniem, zartujac sobie..
-ale skoro tak to ja będę miała garaż dla siebie. Będę tam miała swoje narzędzia.. I miejsce do naprawy motoru.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ehj..to wcale nie jest smieszne..poza tym..place za dom to wymagam..i zadam malego pokoju dla siebie - zasmial sie.
-Spoko..zorbie ci garaz jaki tam chcesz..mi tma styknie cos malego by sie auto zmiescilo - dodal.
No i jakos im to slzo pakowanie ale no w sumie ..juz bylo mniej niz wiecej.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-Jak tak będziesz gadał to będziesz sam sobie mieszkał w tym twoim domu z tym swoim pokoikiem.. - powiedziała i pokrecila głową.
-OKej.. - uśmiechnęła się do niego. - proponuję zrobić duża piwnice.. I tam będą stały wszystkie nasze samochody i motory.. - uśmiechnęła się.
No i pakowali dalej, kuchnie, łazienkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj no zartuje przeciez..ale no tak serio..jakis taki pokoj dla mnie niewielki by mi sie przydal..do pracy - powiedzial.
-Ok..to juz nie wiem..alboi poszukamy by byl jaki nam pasi albo zbudujemy..to wtedy ebdzie mozna zaprojektowac sie co chce - dodal.
-No i zajelo im to troche eszcze.
-Dobra..nie wiem jak ty ale ja na dzis koncze..padam..powiedzmy..wiec nie wiem co? ZAwozimy to do ciebie czy tu nocujesz i jutro kontynuujemy? - zapuytal i objal ja sobie a pasie.Pocalowal czule
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Mathieu Devoux”