Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zobaczyłam Seana śpiącego w pokoju dziecka. Zrobiło mi się jeszcze bardziej przykro. Poszłam do wyjścia.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Gdy zadzwonił mój budzik, obudziłem się, nie do końca wiedząc, co się dzieje, przeciągnąłem się, byłem trochę połamany od takiego spania, pozbierałem swoje rzeczy i zaniosłem do sypialni, wziąłem prysznic, nie wiedziałem, gdzie wcięło Bell, ale musiałem iść do pracy, więc się zebrałem,a potem wziąłem laptopa i wyszedłem z domu do pracy.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do pokoju , usiadłam sobie w fotelu bujanym. Było mi trochę zimno , ale nie przejmowałam się tym. Zapomnaiłam , że dzisiaj jeszcze nic nie jadłam . Przymknęłam oczy połozyłam dłonie na brzuch i nie wiedziałam co mam robić.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wróciłem po pracy do domu i od razu skierowałem się do pokoju, w którym zauważyłem Belkę.
-Hej..-powiedziałem, stając w drzwiach, ale nie podszedłem bliżej, nie chciałem jej spłoszyć znowu..
-Gdzie byłaś?-zapytałem i spojrzałem na nią uważnie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Otworzyłam oczy kiedy usłyszałam Seana.
-na spacerze -powiedziałam i poprawiłam się na tym fotelu bujanym.
-przepraszam , ale nie zrobiłam dzisiaj obiadu -powiedziałam i przymknęłam oczy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Westchnąłem tylko..
-Wiesz, że nie musisz mi robić codziennie obiadu..-powiedziałem do niej, źle się poczułem z tym, że za to przeprasza..
-A gdzie na tym spacerze?-zapytałem..-Nie chcę Cię kontrolować, ale wolałbym wiedzieć, gdzie jesteś, jak Cię nie ma..-powiedziałem spokojnie, zawsze się mogło coś stać, a ja się po prostu martwiłem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-byłam na plaży -powiedziałam i schowałam twarz w dłoniach.
-musiałam pobyć sama -dodałam i otarłam łzy z twarzy.
-chyba wrócię na parę dni do brata -powiedziałam , czułam , że tak będzie lepiej. Musiałam podjąć decyzje co ze sobą zrobię , teraz byłam totalnie zagubiona i nie wiedziałam co robić.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią, jak chowa twarz w dłonie.
-Jezu, nie płacz..-powiedziałem i podszedłem do niej, kucnałem koło tego fotela i złapałem ją za rękę..
-czemu chcesz wrócić do brata?-zapytałem i spojrzałem na nią, nie wiedząc o co chodzi tym razem, bo te jej humory mnie juz dobijały..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak , będzie lepiej -powiedziałam i spojrzałam na niego tymi podpuchnietymi oczami.
-wiem , że to wszystko się za szybko potoczyło , nie chcę żebyś czuł odpowiedzialność za mnie przez to , że jestem z Tobą w ciąży mam już dośc bycia ciężarem dla wszystko -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią zdziwiony, nie wierzyłem, że znów jest taka sama gadka..
-Rozmawialiśmy już o tym, nie jesteś dla mnie żadnym ciężarem..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczy, przejechałem dłonią po jej policzku.
-N prawdę tak o mnie myslisz? Że zajmuję się tobą tylko dlatego, że jesteś w ciąży? I że jesteś dla mnie ciężarem?-zapytałem i spojrzałem na nią.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak , myślę że gdyby nie dziecko to tego wszystkiego by nie było -powiedziałam i westchnęłam.
-po prostu nie chciałam się wam wszystkim zwalać na głowę , gdybym została w domu nie było by problemów ....lepiej bym wam było beze mnie -powiedziałam .
-przepraszam Sean , że namieszałam Ci w życiu -powiedziałam i zaczęłam płakać nie umiałam się powstrzymać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią..
-Na pewno dziecko nas popchnęło do tego..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczy..-Ale czy to źle, ze mieliśmy bodźce, które nas ku sobie pchnęły?-zapytałem, nie wiedziałem, co mam zrobić, by ją przy sobie zatrzymać.. Ale tez powoli drażniło mnie to, że nic jej nie przekonuje i nie wierzy we mnie.
Spojrzałem na nią i przytuliłem ją do siebie, gdy zaczęła płakać..
-Przepraszam, że nie wierzysz we mnie, ani mi..-powiedziałem..-I nic na to nie poradzę Bell..
-A jeśli naprawdę chcesz wrócić do Mila, to chyba nie potrafię Cię zatrzymać..-powiedziałem zrezygnowany.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-po prostu boję , że marnuję Ci życie , nie chce tego -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-tęskniłam w nocy za Tobą -ujęłam w dłoń jego policzek i pocałowałam z miłością jego usta.
-nie chce wracać do Mila , ale nie chcę żebyś robił coś bo tak trzeba -spojrzałam w jego oczy.
-chce żeby to decyzje bo tak chcesz Sean
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nigdy nie czułem, że marnujesz mi życie..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczy..
-Ja też za tobą tęskniłem..-powiedziałem do niej.
-Robię to bo tak trzeba..-powiedziałem i pokiwałem głową..-Ale to nie znaczy, że tego nie chcę, Bell..-dodałem i uniosłem jej podbródek, cmoknąłem jej usta.
-Albo to zrozumiesz, albo nic z tego..-dodałem jeszcze..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie chcę , żebyś czuł się w obowiązku być ze mną.....bo jeśli tak robisz , to własnie marnuję Ci życie....gdyby nie dziecko nie był byś ze mną -powiedziałam i już całkowicie sama nie wiedziałam co mam robić. Było mi źle , czułam się fatalnie i byłam bardzo nieszczęśliwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Seana i Arabelli Farris”