Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszedłem do pokoju dla dzieciaczka, usiadłem na kanapie, wziąłem dużego białego misia w ręce i siedziałem jak taka sierota xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wzięłam miśka i wtuliłam się w jego szyje , zaciągnęłam się jego zapachem , odurzając się nim. Poczułam motyle w brzuchu , a może znowu dziecko xD Kiedy Sean wniósł mnie do pokoju odsunęłam się od jego szyi i spojrzałam w jego oczy, a po chwili rozglądałam się po pokoju. Kiedy mnie postawił podeszłam do żyrafy , którą namalował.
-dlaczego nic nie powiedziałeś ?-spytałam i poczułam jak po policzkach pociekły mi łzy szczęścia, pierwszy raz ktoś coś zrobił dla mnie , dla dziecka Odwróciłam się i spojrzałam na Seana.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

żyrafa wymiatała, był to najlepszy element pokoju, była krzywa i karykaturalna, ale moja, byłem z niej dumny cholernie.
Spojrzałem na Bellę, a gdy zobaczyłem, że płacze jęknąłem żałośnie.
-Co znowu?-zapytałem i spojrzałem na nią..
-Chciałem Ci powiedzieć, ale wczoraj nie był już kiedy, a dziś się na mnie wkurzałaś od rana..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczy.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nikt nigdy nic dla mnie nie zrobił -powiedziałam i otarłam łzy. Podeszłąm do niego założyłam mu ręce na szyję i pocałowałam z miłością jego usta , długo i czule całowałam jego usta.
-dziękuje -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-myślisz , że będzie to chłopak ?-spytałam i złapałam się za brzuch , a później spojrzałam w oczy Seana.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłem czule jej pocałunek i spojrzałem w jej oczka, uśmiechając się..-Cieszę się, że mogłem być tym pierwszym..-powiedziałem i puściłem jej oczko.
-Nie m za co..
-Nie, to na pewno dziewczynka..-spojrzałem na jej brzuch.. W sumie pokój był neutralny by nie było przypału, że jak się chłopak urodzi to w rózowym by spał..
-Faceci to dupki, więc wolę córcię..-powiedziałem i pokiwałem głową, a potem pocałowałem ją z uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie tylko z pokojem byłeś pierwszy -powiedziałam i rozglądałam się po pokoju. Zobaczyłam zdjęcia w ramkach, podeszłam do nich i zaczęłam oglądać nasze wspólne zdjęcia. Spojrzałam na Seana.
-nie wiedziałam , że masz aż tyle naszych zdjęć -powiedziałam i odwzajemniłam jego pocałunek.
-wiesz już jakie chcesz imie dla dziecka ?-spytałam i odstawiłam ramkę z naszym zdjęciem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się lekko i spojrzałem na nią..-Wiem..-pokiwałem głową, teraz mnie to nie przerażało tak jak wtedy, kiedy usłyszałem o tym pierwszy raz..
-Mam ich bardzo dużo..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-Jakbyś chciała pooglądać, to mogę Ci je później pokazać.
-Nie wiem, jakie bym chciał imię, ale możemy wspólnie pomyśleć nad tym..-spojrzałem w jej oczka i ująłem w dłoń jej policzek..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy dotknął moj policzek , a mi sie nogi ugięły, złapałam się Seana. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje , nie potrafiłam przy nim logicznie myśleć.
-a pokażesz mi teraz zdjęcia?-spytałam chciałam wrócić wspomnieniami do czasu kiedy było między nami w porządku. Rozpięłam swój płaszcz bo sie ugotuję jak dalej bym tak w nim stała.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wszystko z Tobą w porządku?-zapytałem i pomogłem jej rozebrać ten płaszcz, a potem poszliśmy do salonu, po drodze powiesiłem jej płaszcz na wieszaku w przedpokoju, a ona ściągnęła sobie buty i poszliśmy oglądac zdjęcia.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy do pokoju dla dziecka i usiadłem sobie na tej kanapie takiej..
-No to przeglądaj, co się przyda, bo ja w sumie nie wiem..-powiedziałem, no bo kupiłem co mi isę wydawało, a reszta, to.. nie miałem pojęcia, więc nie kupiłem, a pewnie czegoś tam jeszcze brakowało.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przeglądałam szafki i notowałam co jeszcze trzeba kupić , kiedy miałam już całą listę. Usiadłam sobie na kolanach Seana.
-mamy jeszcze do kupienia parę rzeczy , ale większośc już kupiłeś Sean
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Pokaz..-powiedziałem i zabrałem jej kartkę i czytałem sobie..
-Yhmm, no widzisz, ile jeszcze nia ma..-powiedziałem i zaśmialem się..-Pojedzeimy i kupimy..A ty potrzebujesz coś dla siebie?-zapytałem i spojrzałem na nią..-To tez można kupić jeszcze..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ja niczego na razie nie potrzebuję , ale jak przestanę mieścić się w rzeczy to pojadę sobie na zakupy -powiedziałam i dałam mu buziaka.
-to co jedziemy na zakupy czy zrobimy je kiedy pojedziemy do lekarza?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No dobra..-powiedziałem i pokiwałem głową..-A mi to w sumie obojętne, możemy jechać dzisiaj, możemy jutro.. Jak wolisz..-spojrzałem na nią z uśmiechem i przejechałem ręka po jej udzie, jak tam siedziała u mnie na kolankach..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Seana i Arabelli Farris”