Eiza Bustamante
lat
cm

Post

-ooo ... taaaak - przedłużyła krzycząc mu wręcz do ucha, przy tym wbijając swoje pazurki w jego ciało. Rozkoszowała się każdą chwilę, co jakiś czas go całując. Co jakiś czas jak nie krzyczała i dyszała z rozkoszy. Czuła go w sobie na maxa, dawno już tak ostrego seksu nie przeżywała, więc ta chwila mogła dla niej spokojnie trwać wiecznie.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obejmował ją swoimi ramionami , żeby mu się nie wyśliznęła. Jego ruchy były ostre i zdecydowane. Wchodził w nią całą długością penisa, rozpychał się w niej. Czuł jak na jego ciele pojawiają się krople potu. Było mi cholernie dobrze.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Eiza Bustamante
lat
cm

Post

Eiza była jak w amoku. Darła się w niebo głosy z rozkoszy, wijąc się przy tym całym ciałem wraz z wędrowaniem rączkami gdzie tylko dała radę. - jeszcze, jeszcze... - syknęła mu do ucha, zagryzając je przy tym. Nie zwalniała tempa, cała drżała zaś ciarki rozkoszy miała na całym ciele.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wbijał się w nią ostro i nie zamierzał zwalniać. Czuł że za chwilę dojdzie w takim tempie w jakim ja posuwał.
-dojdź -wydyszał i spojrzał w jej oczy. Był nakręcony i zdecydowanie to nie będzie koniec. Wpił się ustami w jej szyję i zrobił jej nie wielką malinkę
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Eiza Bustamante
lat
cm

Post

Długo nie musiał jej przekonywać. Kilka mocniejszych uderzeń jego penisa w niej i doszła, nie przestawając przy tym krzyczeć. Jedyne co to można tylko współczuć sąsiadom zza ściany ale kto by się nimi przejmował - na pewno nie Oni. Po chwili zaś zeszła delikatnie z chłopaka, uspokajając przy tym swój oddech. - Uuuu ... - mruknęła pod noskiem, po czym spojrzała na Kenny'ego, unosząc przy tym jedną brew ku górze. - dziesieć minut przerwy i powtórka z rozrywki ... - stwierdziła po chwili, zagryzajac wargę.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Doszedł chwile po niej zalewając jej szparkę swoim nasieniem. Kiedy z niego zeszła spojrzał na nią.
-możesz zrobić po drinku -powiedział i założył ręce za głowę i patrzył sobie na nią ze swoim sterczącym interesem .
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Eiza Bustamante
lat
cm

Post

Przekręciła oczkami, wstając powolutku z łóżka. Po chwili zaś była przy barku robiąc zarówno jemu jak i sobie po drinku. Stanęła nad nim, podając go mu -proszę. Po chwili zaś wróciła do łóżka, rozkładając się na nim wygodnie, sącząc swojego drinka. Pierwszy raz od długiego czasu była wreszcie wyluzowana i miała wszystko w poważaniu,
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wziął od niej drinka i napił się
-nieźle mała -powiedział i puścił jej oczko
-zbieraj siły , bo zaraz nie będziesz mogła chodzić tak Cię wygrzmocę -wyszczerzył się i upił łyk drinka, spojrzał na jej seksowne ciałko. Był napalony i zdecydowanie spragniony kobiety , ostatnio za dużo pracował i nie miał na nic czasu.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Eiza Bustamante
lat
cm

Post

- praktyka czyni mistrza - stwierdziła, uśmiechając się zawadiacko. Po chwili zaś sama upiła łyka drinka. Gdy jej powiedział, że nie będzie mogła chodzić zaśmiała się pod noskiem, unosząc przy tym brwi ku górze, jednocześnie uważnie się mu przyglądając. W tym samym momencie bardzo cieszyła się, że jest dobrze rozciągnięta, wygimnastykowana i sprawna to moooże aż tak źle nie będzie, może.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jesteś głodna możemy coś zamówić , zanim zaczniemy zabawę -powiedział z cwanym uśmieszkiem. On zdecydowanie wiedział na co go stać i potrafił przez wiele godzin pukać laski bez przerwy więc jeśli dobrze pójdzie może dzisiaj się o tym przekona.
-chcę , żebyś jutro wieczorem też do mnie wpadła , ale możemy spotkać się w moim klubie , a później tu przyjechać -powiedział stanowczym tonem nie lubiący sprzeciwu. Napił się drinka przysunął się do dziewczyny i zaczął całować jej ciało.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Eiza Bustamante
lat
cm

Post

W sumie to już jakiś czas nie jadła, a skoro ta noc miała być długa to zawsze nabranie jakiś nowych sił. Delikatnie odchyliła główkę do tyłu oddając się całkiem chłopakowi. - zjadła bym coś[/ b] - stwierdziła po chwili zastanowienia.
Sama się sobie dziwiła, że tak pozwalała chłopakowi sobą manewrować. No ale cóż, podobało się jej to, więc nie narzekała. Nie miała na co jakby się uparł.
- Na noc? - spytał, spoglądając na niego, przy tym jeżdżąc paluszkiem po jego klacie.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-tak na noc -powiedział i spojrzał na nią.
- Na stoliku nocnym masz menu -powiedział i wrócił do całowania jej ciała.
-dla mnie możesz zamówić stek z surówką i ziemniaczkami pieczonymi-wsunął się między jej uda i zaczął lizać jej guziczek.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Eiza Bustamante
lat
cm

Post

Westchnęła ciężko, kiedy zszedł zdecydowanie niżej. Rozłożyła szerzej uda zaś ręce powędrowały na jego włosy, w które zaczęła wplatać delikatnie paluszki. Było jej na prawdę dobrze, przy tym co jakiś czas głośniej oddychała. - dobra ... może później .. zjemy. - mruknęła po chwili. Była zdecydowanie za bardzo na niego napalona, aby czekać jeszcze na jedzenie, zjeść. Z resztą ... no Kenny sam ją prowokował, bardzo skutecznie swoją drogą.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-zamów i tak będziemy z godzinę czekać na nie -powiedział i spojrzał na nią
-ja tu popracuje , a Ty zamów jedzenie -zaśmiał się , wiedział że będzie jej trudno się skupić , ale lubił takie gierki. Wpił się językiem w jej cipkę i zaczął ją penetrować swoim zwinnym językim
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Eiza Bustamante
lat
cm

Post

Tak. Bardzo ciężko było się jej skupić bo poza zdecydowanie szybszym oddechem zdarzyło się jej delikatnie pojękiwać pod noskiem. Uwielbiała takie gierki, bo doprowadzały ją do szewskiej pasji. Jednak jak powiedział tak też zrobiła. Zadzwoniła do restauracji zamawiając danie zarówno dla siebie jak i dla Kenny'ego, próbując nie wydawać z siebie dziwnych dźwięków przez słuchawkę. Nawet dobrze jej poszło, chociaż co się dziwić jak zamówienie składała jakieś pół minuty, po czym po prostu odłożyła słuchawkę, aby móc się rozkoszować chwilą.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”