Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no tak... taka mała.. Ale to tam wiecie-uśmiechnęła się.
-słyszałam że ponoć jesteś aktorka..fajnie.. -powiedziała miło do Maze. Siedziała sobie wygodnie popijając drinka A druga łapkę miała na udzie Marka tak ułożona dla wygody.
-a tu.. chyba muszę dowiedzieć twoja siłownię.. ponoć tam macie jakieś i spa i git rady itp?-zapytala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Więc Maze też pewnie piła whisky, trochę się denerwowała tym spotkaniem choć absolutnie nic po niej nie było widać..
-Tak. Jestem.. - uśmiechnęła się. - Niedługo wybywam na kilka tygodni kręcić nowy sezon serialu.. Także.. Jak fajnie wyjdzie to wam polecę.. - zaśmiała się.
-Siłownia najlepsza w mieście. Szczerze polecam.. - powiedziała miło. - Mogłabym zostać jej chodzącą reklama.. - powiedziała z uśmiechem i spojrzała na Charliego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- serio? Nic nie mówiłaś... -zdziwił się Charlie.
- na ile jedziesz?-zapytał.staral się nie okazać że jakoś nadzbyt specjalnie to to ruszyło czy obchodziło.
-no tak.. więc wiesz..może zmienić pracę..?dam ci baner i będziesz latać po mieście-zażartował.
-ale no tak.. zapraszam.. jest sporo zajęć co kto lubi i do tego też sauny masaże.. -usmiech al się DO Sav
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Kochanie, ty nie potrzebujesz żadnej siłowni.. - powiedział miło do Sav. Nie chciał powiedzieć przy Maze że nie puści Sav do tego zboczenca Charliego xD
-Ale Maze.. Jeśli tam cwiczysz.. To serio. Powinien cię zatrudnić.. - uśmiechnął się miło do niej.
-Ale to co? Zdążysz z nami lecieć do Hiszpanii co? - bo tak wyskoczyła z tym wyjazdem xD spojrzał na kumpla.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dzieki Misiek.. -zasmiala sie i cmoknela go w policzek.
-No wiec jak widzisz Charlie..nie wiem czy tam zagodszcze choc..moze na jakis masaz..albo sauna czy cos -popwedziala.
-A ty pojdziesz ze mna.. - dodala do Marka.
Domowili sobie kolejne drinki pewnie.
-Ej..no wlasnie..bo tak samej tam..eh..za cholere sie nie znam na meczach wies.z.padne tam z nudow - puscila ockzo Maze i sie zasmiala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Mówiła mu! Tylko tak jej słucha..
-jak to? Mówiłam.. - zaśmiała się i spojrzała na Charliego..
-6 tygodni to minimum.. - powiedziała.. - ale pewnie będę musiała potem jeszcze przyjechać na jakieś dodatkowe sceny itp.
Zaśmiała się..
-Bieganie z banerem? Niezła przyszłość mnie czeka..
-Ja tam się coś znam na piłce.. Ale no.. Fajnie że też jedziesz to jak coś to się urwiemy na jakieś zakupy czy plaże.. - uśmiechnęła się do Sav.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzal na nia.
-A no moze..kto by to spamietal..bylem zajety pewnie cyzm innym wredy - zasmial sie.Mial na mysli ze moze sie juz do niej dobieral albo kto go wie..fantazjowal sobie o niej to kto by jej sluchal ;)
-Dpbra..dam ci szargfe..ebdzies zjak MIss FGC - powiedzial weoslo smiejac sie.
-No wlasnie na to liczylam..skoro to clay weekend - powiedziala milo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Na masaż czy tam saunę mogę iść.. Ale no na więcej nie licz.. - zaśmiał się do Sav.
-W sumie Maze.. W końcu jesteś aktorka.. To Charlie cię powinien zatrudnić do jakiejś reklamy.. - uśmiechnął się do dziewczyny.
-Jak będziecie biegać po zakupy to ja poproszę odwiedzać tylko jeden rodzaj sklepów.. Te z bielizną.. - zaśmiał się do Sav i cmoknął ją.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-oo widzisz..dobrze mowi.A skoro sie..no przyaźnicie czy cos to może nawet nie bedzie taka droga - zasmiala sie Sav do nich.w sensie z enoo..nie bedzie musial Charlie jej placic jakiejs gazy ollywoodzkiej xd
-Yak Skarbie..nie ma sprawy..a potem sobie bedziemy z Maze paradowaly wszedzie w samej bieliźnie skoro nic innego nie mozmey kupic - rozesmiala sie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Pewnie miałeś pełne ręce roboty.. - powiedziała j zaśmiała się. Bo wiadomo. Jak ją macal to pewnie już myślał tylko o jednym..
-Pewnie będzie zniżka.. Wynegocjuje z moim agentem.. - zaśmiała się.
-w bieliźnie i szarfach z FCG.. - dodała jeszcze do Sav i puściła jej oczko. Było całkiem wesoło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-=No najprawdopodobniej tak wlasne bylo - rozesmial sie ze wszysktimi.Przejechal sobie lapka po jej udzie lekko usmiecjaac sie do niej.
-No no..pomysle..choc w sumie tkai sport..ze tma same takie gorace laski chodza..milion facetow sie zabpisze - zasmial sie.
-Gorzej jak potem bed emusial tkaie laski tma skombonowac - dodal weoslo.
-Oo widzisz..no idelanie... - klansnal w dlonie.Oj tak..fajnie im sie gadalo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał się.
-Nooo. Wszędzie to może jednak nie.. Z jedną sukienkę możecie sobie kupić.. To będziecie na zmianę nosić.. - powiedział i zaśmiał się.
-Kurwa stary.. Bo mimo że mam siłkę w domu też się do ciebie zapisze.. - zaśmiał się i puścił im oczko. Poli drineczki i to już pewnie kolejne.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Boże Mark..ile ty juz wypiles? - zaputala wybuchajac smiechem.
-Ekhm..ehkhm - odchrzaknela - a ty to tma po co? Mam byc zazdrosna ze ci sie marza jakies inne sexy tylki do ogladania..? - uniosla brew.
-Nie ladnie Skarbie..policzymy sie w du - pokiwala mu paluskziem.
-to co?Mozna tu tanczyc czy to tak do siedzenia klub? - zapytala i sie rozejrzala wokolo.nie byla t ejszcze
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Oj to zatrudnisz mnie i Sav, będziemy twarzami twojej marki.. Wtedy twój kumpel nie dostanie wpierdolu w domu.. Tylko będzie oglądał sexi tyłek swojej laski... Same plusy.. - zaśmiała się i uśmiechnęła się do chłopaków.
-Pewnie ze można. Klub jak klub.. Tam jest parkiet. Idziemy? - zapytała z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No prosze..widze ze wy sobie juz wszyskto tu rozplanoaliscie..bez mojeog udzialu - zasmial sie.
-I noo coz..nie ma sprawy..ja tma moge i Sav zatrudnic..nie wiem tlyko co na to Mark ze inni tez beda ogladac jej tylek - powiedzial weosolo.
-Idzimey..jasne.. - dopil swoja wshisky po czym zlapal Maze za reke i poslzi na parkiet
ODPOWIEDZ

Wróć do „TRIC”