Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oo no to ladnie...swietna sptrawa, ze ciagle ta przyjaźn trwa - usiechnal sie Ca.
-Dla nie whisky..no chyba ze wszyscy pijemy czysta no to sie nie ebde wylamywac - dodal.
-PW sumie to zlapanie troche oddechu od zgirlku NY.No i praca.. - dodal
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja się w ogóle staro nie czuję.. - powiedziała i zaśmiała się.
-Ale owszem, znamy się już kupę lat.. - powiedziała i puściła im oczko. Zamówili więc i wódkę i whisky i co tam chcieli.
-Wiec kochani. Za spotkanie.. - wzniosła toast..
-A czym się zajmujesz Cameron? - zapytała miło i uśmiechnęła się do faceta.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-bo my zawsze będziemy młode i piękne -powiedziałam i puściłam im oczko. Zrobiłam sobie drinka z wódki i soku.
-to za spotkanie -powiedziałam i napiłam się
-co tam u Was słychać ?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A on jak Cameron wziął sobie whisky.
-to za spotkanie mam nadzieję , że następnym razem nie będziemy tyle czasu czekać , żeby się spotkać -powiedział Kike i napił się. Usiadł wygodnie na kanapie i słuchał rozmów.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ja jestem managerem czy tam agentam w agencji modelek.A ze tu mam ich kilka w sumie to postanowilem sie przeniesc na jakis czas moze - powiedzial milo i sie napil.
-A wy czym sie zajmujecie?Tzn ty no to wiem..rzecz jasne - zasmial sie do Enrique bo byl w koncu znanym piosenkarze,,
-Ale ty Peyton? - zpaytal milo
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo proszę..-powiedziała z uśmiechem do Camerona..-Nie wiedziałam, że aż tyle ich mamy.. Ale to już wyjaśnia skąd się znacie z Brooke..-powiedziała miło.
-Prowadzimy również swoją wytwórnię płytową..-powiedziała...-No i mamy dwa kluby.. Ten akurat jest mój, a Enrique jest właścicielem Escape..-powiedziała i napiła się drinka.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w sumie z Cameronem poznaliśmy się parę lat temu kiedy częściej bywałam w NY -powiedziałam
-często też współpracujemy ze sobą przy moich nowych kolekcjach -powiedziałam i napiłam sie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to fajna praca -powiedział do mężczyzny
-a ja w między czasie prowadzę klub no i wytwórnię , ale to głównie Peyton się nią zajmuje -powiedziałem
-teraz mam wolne od śpiewania -zaśmiał się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oo no prosze...kluby, wytwornia muzyczna..pieknie sie powidzi.Gratulkuje - usmiechnal sie milo do Pey i Enrique.
-A czemu nie spiewasz? Krotka przerwa czy to juz tak clakiem koniec? - zapytal ciekaw.Popijal sobie whisky.W sumie to fjani ludzie..wiec sie dobrze poki co bawil
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się do faceta..
-Tak. Muzyka to coś co oboje kochamy i co można powiedzieć nas połączyło. Więc fajnie.. No i fakt.. Ja się głównie zajmuje wytwórnia.. Ale też miałam długa przerwę przez dzieci.. Teraz wracam już do pracy na pełnych obrotach.. - uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ale będziesz tu na miejscu Peyton ?-spytałam przyjaciółkę i napiłam się
-czyli co koniec z rodzeniem dzieci , teraz wracasz do kariery ?-spytałam wesoło i puściłam jej oczko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-w sumie to na razie odpoczywam w domu....nie zrezygnowałem z kariery , ale trasa nie trwa cały rok poza tym nie mam jeszcze nowej płyty więc to różnie bywa -powiedział
-zazwyczaj pojawiam się w jakiś programach śniadaniowych jako gości , a to tylko pojedyncze dni i po góra 2 piosenki -powiedział
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Yhm..no to ciekawie..kurcze.. ale tyle roboty..do tego dzieci..rodzina..no gratuluje ze to ogarniacie..seiro fajnie - usmiechnal sie Cameron do nich.
-A ty co Brooke? Ona ma dzieci z glowy..juz rpawie dorosle a ty? Spiesz sie..bo potem ebdziesz babcia a nie matka - zazartowal sobie Cam do przyjaciolki smiejac sie i puszczajac jej oczko.
-Nemniej zarcik i noo..to napijmy sie za dobra impreze dzis..i nowe znajosci - wzniosl toast i sie napili
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tak, tak.. Wszystko na miejscu.. - powiedziała do swojej friend. Uśmiechnęła się.
-Można tak powiedzieć. Dzieci już duże.. Więc można im dać trochę przestrzeni więcej.. A nie cały czas mamą nad głową w domu.. - zaśmiała się.
-No jasne. Więc zdrowie... - uśmiechnęła się.
-A ty Broooke serio. Musisz się spieszyć.. Żebym jeszcze była odjazdowa matka chrzestną.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ej no zejdźcie ze mnie -powiedziałam
-jak bym miała kogoś to może bym myślała o dzieciach, a tak koniec tematu -powiedziałam w końcu nie był to za dobry temat dla mnie zwłaszcza na imprezie
-teraz się bawię i korzystam z życia -wytknęłam im język
ODPOWIEDZ

Wróć do „TRIC”