Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Ooo, no już widzę, jakbyś się zerwał od razu z łóżka..-powiedziała i zaśmiała się, przejechała dłonią po jego klacie i spojrzała w jego oczka..
-Nieee, jeszcze chcę poleżeć..-powiedziała i uśmiechnęła się..
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-no to poleżmy , ale niedługo będę się zbierał do siebie -powiedziałem od razu.
-muszę pozałatwiać parę spraw no i może znajdę sobie jakieś zajęcie , bo nudzi mi się w domu , może ktoś szuka jakiś pracowników -powiedziałem i miziałem rączką jej plecki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Westchnęła..-Skoro nie dasz się zatrzymać, to nie będę naciskać nawet..-powiedziała i spojrzała w jego oczka, podciągnęła się nieco do góry i pocałowała jego usta czule, nie chciała by znów od niej uciekła, ale pragnęła jeszcze poczuć jego smak.
-Yhmm, ja muszę się skontaktować z agentem i pójść na to spotkanie z moim partnerem przyszłym..-powiedziała i nerwowa przeczesała swoje włosy ręką, w ogóle nie miała ochoty by tam iść, ale stwierdziła, że da temu ostatnią szansę.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-tak , będzie lepiej -powiedziałem i odwzajemniłem pocałunek....-musimy z tym skończyć Charlie , miała być przyjaźń , poza tym nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki , między nami nic nie będzie -powiedziałem szczerze jak jest, nie chciałem jej zwodzić.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Pokiwała tylko głową na jego słowa..-Wiem o tym, że miała być przyjaźń, ale nas poniosło..-spojrzała w jego oczka z uśmiechem..-Mam tylko nadzieję, że będę potrafiła się kontrolować przy Tobie..-powiedziała szczerze, bo bała się, że się będzie na niego rzucać za każdym razem, cmoknęła jeszcze raz jego usteczka..
-Jesteś pewny, że nie chcesz tego?-zapytała i spojrzała w jego oczy badawczy, przygryzła lekko wargę i tak miziała jego klatę, życie by oddała, żeby powiedział, że tak.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie chcę już tego Charlie , przyjaźń to jedyne co może być między nami , a to co wydazyło się wczoraj , po prostu za dużo alkoholu-powiedziałem , no co musiałem na coś zwalić.
-znajdziesz sobie kogoś kto jest Ciebie wart i da Ci zdecydowanie więcej ode mnie -powiedziałem i pogładziłem jej policzek.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Westchnęła, spojrzała w jego oczka i pokiwała głową, było jej przykro, ale w zasadzie sama się opieprzyła w myślach, bo w końcu czego się mogła spodziewać po tych ich wcześniejszych spotkaniach..
-Dobrze, Jason..-powiedziała..-Jeśli to jest to, czego pragniesz, to dostaniesz tylko przyjaźń..-mówiąc to po prostu uniosła się na wyżyny poświęcenia.. Chciała go, pragnęła, była cholernie za nim stęskniona..
-Ale to dopiero jak stąd wyjdziesz..-powiedziała, a potem wpiła się jeszcze raz zachłannie w jego usta, próbowała się nim nasycić nim go całkiem straci.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-zobaczysz , że wyjdzie Ci to na dobre , przez te miesiące kiedy mnie nie było , radziłaś sobie beze mnie więc tragedii nie było -powiedziałem i odwzajemniłem jej pocałunek.
-Charlie , nie możesz tego robić -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.
-nie przekraczajmy już tej granicy -poprosiłem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nie było tragedii?-zapytała i spojrzała na niego, pokręciła głową i przymknęła oczy.. -To były najgorsze miesiące mojego życia..-powiedziała szczerze, a potem odsunęła się od niego, czując jak łzy napływają do jej oczu..
-Chciałabym jeszcze przez chwilę się zapomnieć..-powiedziała i spojrzała na niego, a potem wtuliła się twarzą w jego szyjkę, nie przekraczała już tej granicy, jak prosił.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-takie , zapomnienie niczego nie zmieni , poza pogorszeniem wszystkiego między nami...chcę , żebyś traktowała mnie jak kumpla , nie jak chłopaka -powiedziałem wzdychając, dla mnie też nie było to łatwe , ale wiedziałem że to jedyna dobra decyzja. Przytuliłem ją do siebie.
- o której masz spotkanie z tym nowym partnerem ?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Postaram się Ciebie tak traktować..-powiedziała tylko i spojrzała na niego, tuliła się do niego, bo wiedziała, że niedługo ta bajka się skończy..
-Nie wiem jeszcze, czekam na wiadomość od mojego agenta..-powiedziała i spojrzała na niego. Uśmiechnęła się lekko, lubiła tak leżeć przy nim, teraz chwilowo było jej dobrze.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-możemy umówić się wieczorem , do jakiegoś klubu wtedy powiesz mi jaki jest i pobawimy się -zaproponowałem i uśmiechnąłem się do Charlie.
-chyba , że masz inne plany -powiedziałem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nie, nie mam innych planów, a wieczorem bardzo chętnie się z Tobą spotkam..-powiedziała do niego z uśmiechem na ustach..
-Mam nadzieję tylko, ze ten chłopak nie okaże się skończonym dupkiem..-powiedziała do Jasona i wtuliła się mocniej w jego nagie ciało.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-wiesz on ma tylko tańczyć , a to jaki będzie to chyba nie jest ważne -powiedziałem i zaśmiałem się.
-to w takim razie jesteśmy umówienie na wieczór , a gdzie się widzimy ?-spytałam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-No jest to odrobinę ważne..-spojrzała na niego trochę zmartwiona..-Ci wszyscy sportowcy..-pokiwała głową..-Oni są zadufani w sobie i myślą, że nie wiadomo, co im się należy, a ja potrzebuje kogoś spokojnego, z którym się dogadam..
-Ty coś zaproponuj, bo ja się nie znam, gdzie tu się można zabawić..-powiedziała i zaśmiała się, patrząc na niego.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Charlotte Russe”