Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-też jeszcze nie znam tego miasteczka -powiedziałem ....-ale odezwę się do Ciebie wieczorem i powiem gdzie czekam na Ciebie -uśmiechnąłem się.
-wiesz jak nie ten to inny-dodałem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Okej..-powiedziała i spojrzała w jego oczka z uśmiechem..-Będę czekać na Ciebie, aż mi napiszesz smsa..-spojrzała na jego idealną klatę.
-nie..-pokręciła szybko głową..-Jak nie ten, to z tym kończę..-powiedziała i spojrzała na Jasona..-To jest ostatnia szansa, nie mam zamiaru się użerać z tymi porąbanymi ludźmi więcej..
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-to już Twoja decyzja -powiedział i wzruszył ramionami. Nie interesował go już ten świat.
-jasne , a teraz będę się zbierał i tak długo zabawiłem u Ciebie -powiedziałem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się do niego..-jasne..-powiedziała i pokiwała główką.
-No dobrze, ale widzimy się wieczorem..-usiadła na łóżku i spojrzała, jak on wstaje i się zbiera..
-Chociaż wiesz, że nie musisz wychodzić..-powiedziała jeszcze i spojrzała na niego z uśmiechem.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-muszę iść , poza tym mamy być przyjaciółmi , a leżenie w łóżku z Tobą nago do tego nie prowadzi-powiedziałem. Wstałem z łóżka i zacząłem się ubierać.
-wieczorem się i tak widzimy -powiedziałem z uśmiechem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Wiem..-powiedziała i zachichotała lekko z tego..-Ale nie dobieram się do Ciebie przecież..-puściła mu oczko, bo była grzeczniutka i jak jej zabronił, to go tylko dotykała, żadnego całowania, czy coś, niccc. :D
-Oczywiście, że się widzimy..-spojrzała na niego, jak się ubierał, przygryzła wargę lustrując jego ciało.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-w takim razie do wieczora , jak będziesz mnie potrzebowała to wiesz gdzie możesz mnie znaleźć-założyłem koszulkę zapiąłem spodnie. Pochyliłem się w jej stronę i dałem jej buziaka w policzek.
-do zobaczenia-poszedł do wyjścia , a później do siebie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Paaa.-powiedziała do niego i patrzyła, jak wychodzi, a gdy już w końcu sobie poszedł, to rzuciła się z powrotem na łózko i przymknęła oczy.. Cała pościel nim pachniała, więc opatuliła się nią i wdychała jego zapach, uwielbiała to.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jak tylko napisała smsa do Nathana, a potem otrzymała od niego wiadomość zwrotną to zerwała się z łóżka i musiała się przygotować do wyjścia, miała zdecydowanie za mało czasu, ale narzuciła na siebie jakieś pierwsze lepsze ciuchy i wybiegła z domu w pośpiechu, by się nie spóźńić.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Charlotte Russe”