Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Po chwili Ney i Tony stanęli pod sceną. Smęcący zespół wszystkich usypiał. Kiedy grupa zrobiła sobie przerwę T rzucił dziewczynie porozumiewawcze spojrzenie i wskoczył na scenę.
- Można- zapytał gitarzysty i bez czekania na odpowiedz wziął gitarę. Stanął przed mikrofonem nadal patrząc się na Ney.
- Pozwólcie, że zadedykuję coś pewnej znajomej nieznajomej.- puścił jej oczko i zaczął mniej więcej tak
Tony Craven | 25 | pilot Dueling GuitarsObrazekObrazek Dzisiaj| Tel
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kiedy zaczął śpiewać spojrzała na niego mściwie... skubaniec... był taki pewny siebie... i tak chciał ją przyciągnąć do tej sceny bo sobie wszystko dokładnie zaplanował i wiedział co ma zamiar zrobić... co było całkowicie nie fair wobec niej... Z dziwnym oparła się o coś i wpatrzyła się w Tony'ego jak śpiewa... Teraz tez miała ochotę wejść na scenę, ale obiecała sobie... obiecała sobie, że zrobi sobie przerwę od swoich marzeń, które dawniej zajmowały większość jej czasu. Gdyby teraz wskoczyła za nim na scenę, to z pewnością... znów nie mogłaby się oderwać od tego co tak kochała. Dlatego po prostu jedyne co robiła to patrzyła się na Tony'ego ciut mu zazdroszcząc, ale nie mając zamiaru się dołączyć... bo jej wola była silna... taką przynajmniej miała nadzieję.
Neytiri Tsu'tey 19
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy skończył uśmiechnął się szarmancko praktycznie dziękując za to, że nie zrucono go ze sceny. Znów spojrzał na Ney i jego uśmieszek mówił wszystko.
- Wiem, że dasz sobie radę...- powiedział ciepło. Podszedł do krawędzi sceny i wyciągnął ku Ney rękę. Grupa za nim widocznie cieszyła się, że może sobie zrobić dłuższą przerwę, więc nawet nie zwracała na nich uwagę. Nadal trzymając wyciągniętą rękę powiedział tak cicho, że tylko jego znajoma nieznajoma mogła to usłyszeć.
- Pomogę Ci no chodź...- uśmiechnął się wesoło. Tak, był baardzo złym człowiekiem ^^
Tony Craven | 25 | pilot Dueling GuitarsObrazekObrazek Dzisiaj| Tel
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kiedy skończył, jego mina rzeczywiście mówiła wszystko... nie zamierzał Ney odpuścić. Spojrzała błagalnie w stronę zespołu... który najwyraźniej cieszył się dłuższą przerwą. - nie no proszę cię... - teraz spojrzała na niego błagalnie... ale miała przedziwne wrażenie, że on nie da jej spokoju... Westchnęła ciężko, pokręciła głową, chwyciła go za rękę i wspięła się na scenę, a kiedy już stanęła na twardym gruncie nie puszczając jego ręki przyciągnęła go do siebie i mając twarz jakieś kilka cm od niego wyszeptała - a po tym zginiesz - uśmiechnęła się - graj coś wolnego - poleciła mu wskazując na gitarę. Podeszła do mikrofonu i zaczęła śpiewać... dostosowując się do melodii którą grał co wyszło mniej więcej tak...
Neytiri Tsu'tey 19
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Widząc jak Ney wdrapuje się na scenę był z siebie baardzo dumny. a po tym zginiesz
- Przynajmniej szczęśliwy- powiedział cicho i zaczął powoli grać. Kiedy Ney zaczęła śpiewać zdziwił się. Skoro tak jej idzie to dlaczego się bała? Za kobietami nie nadążysz. Z uśmiechem dotrzymywał tempa dziewczynie. Wzrokiem "biegał" po ludziach stojących pod sceną, którym najwyraźniej spokojny klimat bardzo przypasował
Tony Craven | 25 | pilot Dueling GuitarsObrazekObrazek Dzisiaj| Tel
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kiedy kończyła śpiewać... spojrzała na Tony'ego niemalże morderczym wzrokiem chwilę po tym odwróciła się i zeskoczyła ze sceny kierując się w stronę miejsca, gdzie wcześniej siedzieli i gdzie zostawili drinki.
Neytiri Tsu'tey 19
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Podziękował za gitarę i zeskoczył ze sceny. Pobiegł za dziewczyną. Był pewien, że mu się dostanie, ale może dzięki temu się przełamała ?
Tony Craven | 25 | pilot Dueling GuitarsObrazekObrazek Dzisiaj| Tel
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Brooke weszła na scenę, przywitała tłum ludzi i zaczęła pokaz. Cały czas stała za scena obserwując modelki i twarze publiczności.
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Po pokazie poszłam się przebrać w swoje ciuchy i poszłam do baru
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Podszedłem pod scene popijając sobie piwko.Chłopaki, z którymi miałem spróbować zagrac, chciałem się dostać do zespołu, rozstawiali sprzęt na próbę.przywitałem się z nimi.Po chwili pomogłem im sie rozłozyc i namówili mnie abym pokazał co umiem jeszcze przed oficjana próbą.Miałem trochę oporów ale w końcu sie zgodziłem.Odłozyłem piwo na jakis stolik po czym wziałem gitarę basową i zacząłem cos tam grac.jeden z moich jakis kawałków..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Courtney po krótkim czasie spaceru po miasteczku znalazła klub. Po chwili stania w kolejce znalazła się w środku. Od razu ruszyła na parkiet, bez zbędnego kupowania jakichś drinków czy piwa. Na początku tańczyła do muzyki którą puszczał DJ, ale potem usłyszała zupełnie inne granie i przepchała się pod scenę by popatrzeć. Przyglądała się gitarzyście, bo wydawało jej się, że gdzieś go już widziała.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No Tak.Mogli trochę poprzeszkadzać dj'owi swoją próbą.No ale starali się najciszej jak mogli :P Dobrze, że to tylko próba więc nie było całkowitego nagłośnienia i tak dalej.Po chwili chłopaki dołączyli sie do mnie.Zmieniliśmy kawałek na jakiś ich...i nawet dawałem radę i nadążałem za ich rytmem i tak dalej.Pod sceną zebrało sie kilka osób aby sie poprzyglądać.Po chwili moją uwage zwróciła ładna brunetka, która jak zauważyłem mi se przyglądała.Usmiechnąłem sie do niej lekko po czym skupiłem sie na grze
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaczęła się lekko bujać do muzyki czy coś gdy reszta się dołączyła. Gdy chłopak się do niej uśmiechnął również się uśmiechnęła, ale szerzej niż on. Cały czas wydawało jej się, że gdzieś już widziała zarówno te oczy jak i uśmiech. Więc dalej głównie jemu się przyglądała.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Może widziała go przed akademikiem jak wnosił pudła hehe Albo jak załatwiał jakieś sprawy na uczelni.Bo on nowy w miasteczku.Starałem się skupic na próbie ale kątem oka widziałem brnetkę jak mi sie przygląda.Chcąc nie chcąc kilka razy pomyliłem nute czy dwie przez co chłopaki na mnie surowo spoglądali.Wskazałem im głową brunetkę i od razu zrozumieli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TRIC”