Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Zakładaj..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, dyszałem ciężko z podniecenia i pragnienia, ależ byłem na nią napalony.. Rękoma błądziłem po jej cudnym ciałku, jej piersiach, brzuchu, całowałem jej żuchwę, szyjkę, pragnałem jej jak głupi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Więc wunęła rece miedzy ich ciałaka i pewnie troszkę musiał się tam unieśc.Załozyła szybciutko mu gumkę a potem sie usmiechnęła.
-Gotowe...wchodź - rozłozyła szeroko nózki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wszedłem w nią jednym mocnym ruchem i aż przymknąłem oczy, czując jak mi w niej dobrze, spojrzałem na nią z uśmiechem i zacząłem całować jej usta zachłannie.
Zacząłem poruszać swoimi bioderkami, opierając się po obu jej stronach głowy..
- Ooo tak, ale jesteś cudowna..-wydyszałem do jej uszka..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zacisnęła mocniej usta czując jak w nia gwaltownie wszedł.Aż jej tchu lekko brakło jednak po chwili już sie uśmiechała.odwzajemniła jego pocałunki dysząc nieco głosniej.Łapkami błądziła po jego plecach
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wchodziłem w nią gwałtownie i nie przestawałam, byłem totalnie na nia napalony, pragnąłem jej więcej i więcej, nie mogłem się powstrzymać zupełnie. Rękoma ściskałem jej ciałko i całowałem zachłannie jej usteczka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A w ciebie co wstepiło..jests...och taak.....jeszcze - nawet nie umiała teraz dokończyć zdania, pytania.Zawsze było jej z nim dobrze ale teraz było jakos..był taki bardziej zwierzęcy.I awet jej sie to podobało.Starała się pouszac bioderkami w jego rytmie.Mocniej zacisnęła rece najego posladkach na ktore zjechała
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Podniecasz mnie..-wydyszałem do jej uszka i przygryzłem je dość mocno, poruszałem swoimi bioderkami w dość mocnym tempie..
-Oo tak, Mała..-wydyszałem..-Jesteś zajebista..-powiedziałem i wsuwałem się w nią dość mocno, oparłem się rękoma po obu stronach jej głowy i posuwałem ją.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ja myslę - zachichotała.Cóż..nie była jednak przyzwyczajona do takiego mocnego sexu.Zawsze Henry był delikatnejszy.Podobało jej sie to, było jej cholernie dobrze ale jednak tez troche bolalo i łzy nieco napłynęły jej do oczy.nie mówiła jednak by przestał.Jeczała z rozkoszy.Rekami błązila po jego klacie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A ja się cholernie na nia napaliłem, więc w głowie mi nawet nei było, żeby przestać, nie widziałem nawet tych jej łez, bo pewnie bym przestał sam z siebie.
Całowałem jej usta, szyjkę i zmieniałem co chwilę kąt wchodzenia w nią, by było jej jeszcze lepiej, czułem że niewiele mi już brakuje do szczęścia xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj i dobrze.Bo jakby teraz przestał to by go tam Emma zatłukła.Po kilku chwilach p[rzywykła do takiego tempa i takiej mocy xD
Wbiła mocniej paznokcie w jego skurę i po chwili jej ciałem wstrzasnęło porzadnie .Zagryzła warge mocno by nie krzyczeć kiedy szczytoała
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Gdy poczułem jak się na mnie zaciska, to jęknąłem głośno i doszedłem, zacisnąłem dłonie na jej biodrach i szczytowałem.
-Jesteś najlepsza..-wydyszałem do niej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Tyyyy jestes nalepszy - wpiła sie mocno w jego usta.Rekami obejmowała jego ciałko.Dyszłą agłosno i usmiechala sie po chwili.
-najelspzy sex jaki dotąd przezyłam Skarbie - powiedziała
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Cieszę się, że Ci się podobało..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, dyszałem ciężko, bo jednak trochę się namachałem. Wyszedłem z niej, wyrzuciłem gumkę i przytuliłem się do niej, obejmując ją rękoma..
-Mam nadzieję na więcej takiego..-powiedziałem, choć z nią lubiłem ten nasz taki czułe seks. Teraz coś mnie napadło wyjątkowo xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Będzie wiecej i sexu i takiego jak zechcesz - pocałowala go abrdzo czule patrzac mu w oczka.
-To co?CHyba najwzyzsza pora wstawac zanim naprawde ktos tu zajrzy czy w ogole zyjemy - zasmiała sie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i spojrzałem w jej oczka, uśmiechnąłem się lekko..
-Dobrze kochanie, zobaczymy jaki będzie nastrój..-pomachałem brwiami.
-Można się zbierać..-powiedziałem, zebrałem się z łóżka powoli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chicago”