ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki i sam całowałem jej usta i boskie ciałko . Poruszałem się w niej bardzo energetycznie. Czułem , że i ja za chwilę dojdę. Było mi z nią cudownie , przymknąłem oczy i poddałem się chwili chciałem dać jej jak najwięcej rozkoszy.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A, że Brooke tez lubła choc nieco kontrolowac sytuacje to ich przeturlała i teraz ona była góra.Siedziała na nim, lekko sie pochylajac i całujac jego klate a potem jego usta z jezyczkiem namietnie.
-jest bosko - poruszała sie na nim szybko max.jeczała czujac jak jaj cipka sie coraz mocniej na nim zaciska az w koncu zwyła z rozkoszy dochodząc!
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spojrzałem na nią kiedy znalazła się na górze , złapałem ją za biodra i poddałem się tej chwili , było bosko. Czułem każdy jej ruch kiedy się na mnie nabijała.
-o tak Brooke -powiedziałem podnieconym głosem. Jęknąłem kiedy mocno się na mnie zacisnęła. Mocno objąłem ją ramionami, ugiąłem nogi w kolanach i zacząłem posuwać ją ostro od dołu.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ona doszła a on nie dawał jej spokoju..
-Jezuuu...jestes najlepszy! - krzyczała.Pochyliła sie nad nim wpijajac w jego usta.Było jej nieziemnsko..cudowne uczucie rozchodzilo sie po jej ciele
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-a ja lubię dawać kobiecie rozkosz -powiedziałem i wpiłem się w jej szyjkę deliktanie ją kąsając ząbkami. Wchodziłem w nią dość mocno i ostro zatracając się w tym , było mi cholernie z nią dobrze
-jesteś niesamowita Brooke Davis
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No w to nie wątpię Derek -w wydyszała Brooke.
Jego ruchy nie pozoliły jaj ochłonąć.Pouszała sie na nim szybko czyjąc, że niebawem ponownie dojdzie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie przestawałem jej pieprzyć do dołu. Mocno ją trzymałem żeby mi nie spadła. Pieściłem pocałunkami jej szyjkę i dekolt. Złapałem mocno za jej pośladki.
-jest idealnie -wydyszałem czułem , że za chwilę eksploduję z rozkoszy
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wpiła sie w jego usta pojekując juz bardzo głosno.Po kilku jego mocnych ruchach znów sie mocno na nim zacisnęła czując jak po raz drugi szycztuje..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kiedy ona doszła po raz drugi ja też doszedłem zalewając jej szparkę. Pocałowałem jej usta i spojrzałem w jej śliczną twarzyczkę
-jesteś nieziemska B. Davis -powiedziałem i pocałowałem łapczywie jej usta
-zmęczona ?
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jestem padnieta - zeszłzz niego i polozyla sie obok głosno dyszac.
-Ale w pełni usatysfakcjonowana - zasmiala sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-bardzo mnie to cieszy -powiedziałem i puściłem jej oczko
-to Ty śpij , a ja będę się zbierał -poiedziałem w końcu nigdy nie nocowałem u lasek z którymi sypiałem
-zdzwonimy się Mała -dałem jej buziaka w policzek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ej..serio? Wiesz, ze nie musisz uciekać - powiedziała brooke.W końcu nie była pierwsza lepsza laską :P !
No ale to sie ułozyła wygodnie, przykryła poscielą i albo zostął i spali razem albo faktycznie poszedł do siebie a ona se smacznie spała
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No skoro tak stawiasz sprawę , to pewnie wrócił do tego łóżka walnął się obok Brooke i po chwili zasnął bo był bardzo zmęczony xD
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

xD
No więc sie pewnie w nocy w niego wtuliła i no po takim imprezowaniu to wstała dopiero pewnie koło 11.Głowa ją bolała ale...coz..spojrzała na Dereka, który spał obok.Usmiechnęła się i wpatrywała w niego nie chcąc go zbudzić

/jak nie masz nim planów Sylwestrowych to mozna uznać, że to był u nich Sylwek..ale to jak chcesz :)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

/nie mam nim żadnych planów więc może być u nich po sylwku
Obudziłem się chwilę po niej , spojrzałem na Brooke
-hej Piękna , co mi sie tak przyglądasz, chrapałem?-spytałem i zaśmiałem się
-jak forma ?
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Brooke Davis”