Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak mniej więcej.. - zaśmiała się. - Leje piwo, ścieram blat i robię zamówienia.. - powiedziała.. No że liczy kasę to oczywista oczywistość..
-Ookej. No jak tak mówisz to będę cię słuchać.. Jednak.. No w klubie zawsze ktoś jest.. Więc.. Kwestia tego.. Ze zawsze mnie ktoś zawiezie do szpitala nawet jakby coś.. - puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ale w domu mozesz odpoczywac i lezec i..poza tym..mysle ze tak z tydzien czy dwa przed terminem to sobie wezme wolne by byc juz z toba caly czas - powiedzial.
Dostali jedoznko.
-Smacznego - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego słodko.
-Wiesz.. Jesteś cudowny że tak mówisz.. Ale.. Hmmm. Nie lepiej to wolne wziąć jak się mała już urodzi? - Zapytała i uśmiechnęła się do niego. - wtedy mi się na pewno przyda pomoc..
-Smacznego.. - no i jadła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to dostane przeciez L4 na opieke nad wami na te 2 tygodnie ale..co jak zaczniesz rodzic a ja bede w pracy? - zapytal z troska.
-to moze..choic ten tydzien wczesniej co? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzała na niego i uśmiechnęła się z politowaniem.
-Kochanie.. To wtedy zadzwonię do ciebie. Przyjedziesz z pracy i zawieziesz mnie do szpitala.. Po prostu powiedz ze będziesz musiał być w pogotowiu wtedy i tyle. Przecież nie urodzę w piec minut.. - zaśmiała się i spojrzała na niego.
-Także spokojnie.. - dodała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nO DOBRA..JAK CHCESZ.. - POKIWAL GLOWĄ.Najwzyej zanim on sie zjawi to ebdzie sama jeczala w bolach xD
-A te cale szkoly rodzenia? idziemy nie idziemy? ptrzebne to wgl? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko. Nie chciała mu wywracać wszystkiego do góry nogami. A urlop mu się jeszcze przyda. XD
-Hnmm no wydaje mi się że trzeba się zapisać.. - uśmiechnęła się.. - Ale na to to jqeaszcze mamy chwilę czasu.. - powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ok..skoro ty sie na tym..znasz to daj znac - powiedział no i pewnie sobie zjedli w koncu.
-To co?Jeszcze spacerek?Ne jest tak super zimno to mozna... - powiedzial placac rachunek pewnie. No chyba ze jeszcze chcieli deserek to oczywiscie jej wzial
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Madie po porannym joggingu wpadła do RJ na mrożona herbatę. Usiadła sobie zamówiła mrożona herbatę i przeglądała media społecznościowe w sieci
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ok to będzie tak..David sobie troche dziś biegał po plaży..i w zasadzie nie zamerzął jeszcze kończyc ale..Był swiadkiem jak jakiś dupek próbuje okraść zostawiona luzem torebkę wiec oczywiscie że wkroczyl do akcji.Suma sumaru..torebka odzyskana..kobieta wdzieczna..a on..coż..skonczylo sie na rozwalonej wardze po wymienieniu kilku ciosów z kolesiem, który i tka zwiał.
Uwolniwszy sie od wiecznie dziekujacej mu kobiety w koncu podszeł sobie do barierek na tyłach RJ, gdzie na tarasie stały stoliki.
-Hej..wybacz..mam taka głupia prosbe.. - zaczał do dziewczyny co siedziała najbliżej..
-Potrzebuje..kostke lodu..z twojego napoju..ewentualne jakbys mogla krzynac na kelnera by ci kilka doniósł? - dodał i wskazał na swoja juz lekko spuchnieta warge.No zanim by doszedł do domu to by wygladało to masakrycznie wiec..chcial se lód przylozyc xD
(oczywiscie ona nie musiala (ale mogła) widziec tej akcji bo to kawałek dalej tylko to takie wprowadzenie hehe)
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałam na mężczyznę a po chwili poprosiłam kelnera o kostki lodu i jakaś ścierkę.
- usiądź nie będziesz tak dtal- powiedziałam i zaczęłam mu się przyglądać
- co się stało że tak wyglądasz ? - spytałam
-jestem Madie po chwili się przedstawiłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh... serio..soryy i dzikei - powiedizla i przeszeł bezczelnie przez barierke bo mu sie nie chcialo isc do wejscia hehe
Siadł przy stoliku.-David - poał jej reke a po chwili dostał lód i szmatke wiec go woinał w nia i przylozyl do wargi.
-Grałem bohatera - odparl.
-Jeden koles chcial okrasc jaka babke..wie cno..udarminlem mu to - powiedzial.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no pięknie -powiedziałam i pokimałam głową
-może zamówię Ci coś do picia?-spytałam
-i miło mi Davidzie -uśmiechnęłam się do chłopaka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Daj spokoj..nie ebde ci przeszkadzał.. - powiedział od razu.
-No chyba ze to ja bede mogl postawic tobie ejszcze jedna..nie wie...lemoniade czy co tma chcesz..to sie chetnie razem napije z Toba - dodał.
-Mnie rowniez
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- nie mam nic przeciwko żebyś mi postawił mrożona herbatę- uśmiechnęłam się do chłopaka
- czym się zajmujesz na codzien oprócz ratowaniem kobiet w potrzebie ?9
ODPOWIEDZ

Wróć do „RAMMER JAMMER”