Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A no to super..ja tez musze sie wybrac na dnach na zakupy bo w lodówce pomalu tylko światło - zasmiala sie a potem sie napili.
Po niedlugim czasie dostali swoje zamowienie.
-Mmm..wyglad ai pachnie super..wiec pewne i tak smakuje..zaraz sie przekonam - powiedziala i zaczeła jesc.
-Smacznego
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-smacznego -powiedział i zabrał się za swoje jedzenie
-zdążyła się już przyzwyczaić do nowego miejsca czy jeszcze nie bardzo?-spytał i napił się winka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A wiesz..miejsce jak miejsce..mysle ze juz tak.Teraz kwestia by poznac wszyskto w meiscuie co gdzie i jak - dodała Ev.
-I musze se do stadniny wybrac.Słyzalam z ejest tu blisko a uwielbiam sobie pojeżdzić i sie zrelaksowac tak - dodala
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak stadnina jest za miastem i w sumie ciekawie tam mają , bo można sobie pokój wynająć więc można wyjechać na weekend -powiedział
-mąż ci nie zawraca głowy ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oo serio.A to super..dobrze ze powiedziales..o tych pokojach - powiedziala z usmiechem.
-Nie..generalnie..wiesz kazzdy sobie hce ulozyc zycie na nowo.Wiaomo mamy dziecko wiec to nas zawsze ebdzie laczyc ale..tak to jest jak sie slub bierze tak wczesnie i glownie dlatego ze dziekco..bywa.. - powiedziala spokojnie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-czyli nie żałujesz rozstania ?--spytał z ciekawości
-zawsze możesz znaleźć tu kogoś w kim się zakochasz , albo po prostu kogoś do dobrej zabawy -powiedział
-jeśli o zabawę chodzi to ja się piszę -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie..wiesz.. wyszło jak wszyskto.nie żąłuje ze mam syna i tego co bylo ae teraz wyszly roznice wzelkie i kazda pierdola ktora wkurza wic lepiej bysmy sie w zgodzie rozstali niz meli co chwile locic - powiedziala Ev.

-No wlasnie wiec..ne przejmuje sie..troche poszaleje..odbije sobie co nie ominelo w mlodosci - zasmiala sie.
-Oo prosze..nie przeszkaza ci ze jestem starsza? - zapytala
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ani trochę -powiedział z uśmiechem
-poza tym może nauczysz mnie czegoś ciekawego -powiedział i puścił jej oczko. Na samą myśl zorbiło mu się gorąco
-i lepiej mnie tak nie nakręcaj bo jeszcze dobiorę się do Ciebie w tej restauracji -powiedział i napił się. Chciał zobaczyć jak ona zareaguje na jego słowa
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wow dzieki - usmiecnela sie.Miło sie jej zorbiło.
-Ja?O matko..ja starej daty..wiec chyba na odwrot - zasmiala sie a ptem ja troche zatkalo.Uniosla brwi.
-Ja cie niczym nie akrecam..ale..mozmey zjesc i. nie wiem..zapraszam do mnie nakawke i deser? - usmiecnela sie kacikowo
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chętnie skorzystam z zaproszenia -powiedział z uśmiechem i napił się winka
-w sumie to uważam , że jestem bardzo odważną kobietą wyjechałaś z miasta , zostawiłaś dziecko choć pewnie nie jest ci łatwo z tym do tego otworzyłam swój biznes -powiedział z całkowitym uznaniem dla niej
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wow..dziekuje.. - oj no milo jej sie ztobilo na serduchu.-Dziecko to juz wiesz..ma 12 lat..ale no tma ma szkole, znajomych zycie...wiec nie chcialam mu tego zabierac..potem zobaczymy..co sam wybierze.. - dodala.
-A reszta..coz..niby moglam zostac w Atlancie ale..tu tez nie ejst daleko - dodala.
No i co?pewnie juz pomalu skonczyli jesc i sobie jeszcze musili dopic winko.Choc ona duzo nie pila bo prowadzila.
-Jestes autem czy jak? -zapytala
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie ma sprawy , tak ja to widzę -powiedział miło i posłał jej promienny uśmiech
-Przyszedłem na piechotę -powiedział
-a Ty jesteś samochodem ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..w koncu byłam z pracy ale spokojne..duzo ne wypilam a to osloeni niecale 10 min drogi wiec mysle ze nas nie zabije - zasmiala sie.
-Ale jesli wolisz to mozemy sie przejsc.Auto odbiore sobie potem - powiedziala i ona skonczyla juz jesc.Pjadla sobie wiec nawet pewnie co nieco tam zostawila
[
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Alex zapłacił za nich no i pewnie podjechali do niej autem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszli więc z Lily tutaj, bo było najbliżej i w sumie mieli ofertę śniadaniowo-lunchową, więc sobie wybrali coś dobrego i kawę do tego i już czekali na zamówienie..
-No dobra.. to mieszkasz obok, rodzice za oceanem, pracę masz na miejscu.. A jakiś facet się kręci koło Ciebie? -zapytał z rozbawieniem, bo skoro już tak ładnie wyrośli oboje. Może będzie miał szansę jakąkolwiek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RAMMER JAMMER”