Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Rano przyjechałem do RJ , przywitałem się z pracownikami i przyszedłem do swojego biura. Zabrałem sie za papierkową robotę , sporo tego było , a do tego zbliżał się koniec roku i trzeba było powoli robić zestawienia za cały rok.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechałem do restauracji , przyniosłem do kuchni to co trzeba było dokupić i przyszedłem do siebie. Usiadłem za biurkiem i zacząłem pracować nad papierami. Coraz więcej miałem pracy następnym razem zatrudnię już księgową bo nie chcę się w tym bawić.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wszedł do biura wziął wszystkie dokumenty i zaczął przeglądać faktury czy się wszystko zgadza.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Siedział u siebie w gabinecie i pracował miał trochę rzeczy do nadrobienia
Cat Hunter
lat
cm

Post

Zapukała do drzwi, a po chwili je otworzyła i weszła do środka. Ubrana była w niedługą niebieską spódniczkę na ramiączkach. Spojrzała na siedzącego mężczyznę.
- Dzień dobry. Byłam umówiona na spotkanie w sprawie praktyk - powiedziała zatrzymując się przy drzwiach, czekając na jego reakcję.
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Bradley uniósł głowę z nad papierów zmierzył dziewczynę wzorkiem.
-zapraszam -powiedział i upił łyk drinka.
-od kiedy chcesz te praktyki ?-spytał i otworzył kalendarz ze swoimi zapiskami na najbliższe tygodnie
Cat Hunter
lat
cm

Post

Usiadła naprzeciwko niego.
- Najlepiej na początku przyszłego miesiąca, ale mogę się dostosować do innego terminu - odparła spokojnie mu się przyglądając.
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ile potrzebujesz tych praktyk ?-spytał i zaczął kartkować swój kalendarz
-pasują te praktyki na początku września , kiedy zaczynasz szkołę ?-spytał i spojrzał uważnie na dziewczynę
Cat Hunter
lat
cm

Post

- Przez co najmniej miesiąc. Szkołę rozpoczynam dopiero w październiku, więc przez wrzesień jestem do dyspozycji - powiedziała i uśmiechnęła się do niego przyjaźnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze w takim razie umawiamy się na cały miesiąc. Od poniedziałku do piątku -powiedział i zaczął wypisywać papiery.
-szkoła musi podpić i podpisać kartę praktyk -powiedział i podał jej kartkę.
-najważniejsze żebyś przyniosła ją przed pierwszymi praktykami
Cat Hunter
lat
cm

Post

- Jasne - kiwnęła kilkakrotnie głowę, zadowolona, że tak szybko poszło.
- Proszę się nie martwić, nie zawiodę - powiedziała i odebrała od niego papiery. Przejrzała je, by sprawdzić, czy się wszystko zgadza.
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-mam taką nadzieję , chcesz poznać teraz zaplecze restauracji czy dopiero jak przyjdziesz z papierami ?-spytał i uśmiechnął się do dziewczyny
-pracowałaś już na kuchni ?
Cat Hunter
lat
cm

Post

- Nie, do tej pory nie miałam z tym do czynienia - odparła szczerze.
- Chętnie bym zobaczyła wszystko już teraz - dodała.
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zamknął w takim razie laptopa.
-dobrze to chodź pokarzę Ci gdzie będziesz pracowała przez najbliższy miesiąc -wstał od biurka poczekał na dziewczynę i poszli na zaplecze restauracji
ODPOWIEDZ

Wróć do „RAMMER JAMMER”