Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Nie ma portu ale jest przystań xD Więc z bagażami oboje po śniadaniu pewnie szybkim.Na łodź nie musieliśmy długo czekać.. kiedy przypłynęła wsiedlismy na nia i popłynelismy do lądowiska gdzie powinien czekać na nas samolot
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Szliśmy spacerkiem , aż dotarliśmy do przystani.
-łodzie są do naszej dyspozycji ?-spytałam i spojrzałam na chłopaka. Cały czas trzymałam go za rękę. Robiło się coraz bardziej ciemno.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie wszystkie, ale chyba ze dwie są.-powiedziałem i spojrzałem na nią..
-A co? Chcesz gdzieś popłynąć?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..
-Możemy rano się zapakować na łódź i popłynąć na wycieczkę..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jeśli nie będzie nic ciekawszego do roboty to czemu nie -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy
-a umiesz tym pływać ?-spytałam , no co nie wiedziałam tego pewnie sporo rzeczy o nim nie wiedziałam. Rozglądałam się po okolicy
-ale tu cicho -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jasne, jeśli chcesz..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem.
-Tak, umiem tym pływać..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej, przejechałam kciukiem po jej dłoni..
-Podoba Ci się ta cisza?-zapytałem i uśmiechnąłem się do niej, szliśmy sobie po przystani.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no to jutro zobaczymy Prince -powiedziałam wesoło i spacerowaliśmy dalej
-w sumie to bardzo podoba mi się ta cisza, tego potrzebowałam dlatego tu przyjechałam powiedziałam i spojrzałam na chłopaka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej, to w takim razie jutro podejmiemy decyzję..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
-Okej, to ciesz się tym, kochana, masz czas dla siebie..-powiedziałem i pomachałem brwiami.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś Głupek -powiedziałam i wpiłam się namiętnie w jego usta. Całowałam go żarliwie , oparłam jedną dłoń na jego klacie. Przytuliłam się do niego , przymknęłam oczy , zaciągnęłam się jego zapachem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek bardzo zachłannie, dłońmi błądząc po jej ciałku, macając jej tyłeczek..
-Yhm, bosko..-powiedziałem a potem raz jeszcze ją pocałowałem, nakręcała mnie na siebie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek.
-za dużo gadasz Royce -powiedziałam między pocałunkami, oparłam dłonie na jego klacie , lekko uniosłam się na paluszkach i nie odrywałam się od jego ust.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem w jej oczka z rozbawieniem i pocałowałem ją znowu, nie odrywając się już od niej tym razem, przejechałem dłonią po jej tyłeczku i ścisnąłem go lekko.
-Idziemy gdzieś na ubocze?-zapytałem, w końcu wkoło stało kilka opuszczonych łodzi xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a co wstydzisz się ?-spytałam i spojrzałam w jego oczy, przejechałam ręką po jego policzku
-poza tym poza pocałunkami nie możesz na nic więcej liczyć , zero seksu już to Ci mówiłam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie wstydzę się..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem, pocałowałem jej usteczka jeszcze raz..
-Niby wiem, ale warto spróbować..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, uśmiechając się głupio..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no i jak tu Cię nie uszkodzić -zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczy
-możemy wracać do posiadłości , napiła bym się drinka , co Ty na to ?-uśmiechnęłam się do chłopaka , ręką pogładziłam jego policzek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Little Halls Pond Cay”