Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwróciłam się w jego stronę i pocałowałam namiętnie jego usta, jak bym potrzebowałam go do oddychania. Poczułam jak po moich policzkach spływają łzy. Nie odrywałam się od niego.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ej, nie płacz..-powiedzialem tylko, bo potem się już tylko całowaliśmy... Wplotłem palce w jej włosy i uśmiechnąłem się do niej, przejechałem rękami po jej ciałku..
Wsunąłem dłonie pod jej ręcznik i gładziłem jej ciałko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ej rączki przy sobie Royce -powiedziałam i pogroziłam mu palcem
-jeśli chcesz , żebym tu zostałam to zero seksu -spojrzałam w jego oczy. Nie chciałam być z nim tylko dla cudownego seksu nie chciałam , żeby to tak funkcjonowało.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, przejechałem dłonią po jej tyłeczku i zabrałem je całkiem z jej ciałka..
-Hm, to będzie sprawdzian naszej wytrzymałości..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem w jej oczy..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chyba Twojej wytrzymałości -powiedziałam i zaśmiałam się. W końcu dałam radę bez seksu przez ponad rok więc teraz to była pestka
-ale bez żadnych sztuczek Royce bo wyjadę przy pierwszej okazji -spojrzałam w jego oczy. Chciałam , żeby wziął to na poważnie, cudownie się z nim bawiłam , ale życie to nie tylko zabawa.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej, Rodriguez..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.
.-W takim razie będę się pilnował..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej..
-Mam nadzieję, że będzie ok..
-Więc.. Co będziemy robić?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-będziemy rozmawiać , w końcu nie widzieliśmy się rok więc pewnie będziemy mieli o czym rozmawiać -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy
-chcę wrócić do tego co było , a nie wiem czy mogę Ci zaufać , chyba sam rozumiesz-spojrzałam w jego oczka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej, w takim razie będziemy rozmawiać..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej..
-Wszystko wyjaśnimy..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.. Uśmiechnąłem się do niej, pogładziłem jej policzek..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Twój dotyk nie pomaga -powiedziałam i wtuliłam się w jego dłoń. Ujęłam w dłonie jego twarz i pocałowałam jego usta.
-brakowało mi tego -przytuliłam się do chłopaka i przymknęłam oczy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Przepraszam..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej,m spojrzałem w jej oczka.. Odwzajemniłem jego pocałunek..
-Mi też tego brakowało..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
-W takim razie opowiadaj, co robiłaś przez ten cały czas jak się nie widzieliśmy.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-pracowałam , pojechałam w trasę -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy
-musiałam się na jakiś czas wyłączyć -powiedziałam i dotknęłam dłonią jego klaty.
-sporo się działo , poza tym cały czas ćwiczyliśmy -westchnęłam
-a Ty co robiłeś?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to ja podobnie, wyjechałem w trasę.. Napisałem kilka nowych piosenek, wszystkie nagrałem.. Płyta jest prawie gotowa..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.
-Zastanawiałem się, dlaczego się przestałaś do mnie odzywać i nie chciałaś mieć ze mną nic wspólnego..-powiedziałem..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-za dużo się wydarzyło między nami Royce , później te zaręczyny no i nie mogłam z Tobą porozmawiać , przerosło mnie to wszystko musiałam wyjechać -powiedziałam i dotknęłam dłonią jego policzek
-szczerze nie sądziłam , że jeszcze Cię spotkam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem o tym, Andie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
-Nie chciałem, by to wszystko tak się wydarzyło..-powiedziałem i westchnąłem..
-Naprawimy to..-dodałem i spojrzałem na nią.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś tego pewny , że się to uda ?-spytałam i dałam mu buziaka w policzek. Usiadłam na łóżku i patrzyłam na chłopaka.
-kiedy jedziesz w trasę ?-spytałam , skoro skończył płytę to na pewno niedługo miał zacząć planować trasę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Posiadłość”