Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Ssał i lizał jej boskie piersi, po chwili zszedł pocałunkami niżej. Ręką masował jej cipkę , a po chwili zaczął wsuwać w nią palce , powolutku. Chciał , żeby ona dzisiaj szczytowała wiele razy. Całował jej brzuch , aż doszedł do jej łechtaczki i zajął się nią swoim zwinnym językiem.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oooch, Thomas, jesteś.. ahhh! Niesamwity..! - jęczała głośno czując jak jej dobrze, jak ją nakręca.. I jak sprawa jej przyjemność..
-Idealnie..- wydyszała, była już znowu blisko..
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Pieścił ją najlepiej jak potrafił czuł jak ocieka soczkami. Zlizywał je z niej po chwili dołożył swoje zwinne palce i zaczął je nimi posuwać. Patrzył jak na jej twarzy maluje się przyjemność , kręciło go to strasznie
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A ja kręciło to jak on to robił.. Była głośna i wyzwolona, tutaj mogła sobie pozwolić na upust wszystkich emocji..
-Oo tak, Thomas, właśnie tak, skarbie.. ahhh jeszcze chwilką.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Nie przestawał posuwać ją palcami. Jej jęki tylko bardziej go motywowały , żeby być jeszcze lepszy i lepszy w tym co robił. Jego kutas stał już na baczność, czekał na jej kolejny orgazm , a później chciał się z nią kochać bardzo namiętnie.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Posuwał ją tymi palcami, w końcu więc doszła z głośnym jękiem zaciskając się na nich. Spojrzała w jego oczy i podniosła się by go pocałować namiętnie.
Spojrzała na jego drąga..
-Wezmiesz mnie jeszcze raz? - liznęła jego wargi. Ależ ją kręcił ten wielkolud.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Odwzajemnił jej pocałunek
-jasne , że Cię wezmę Kochanie -powiedział i spojrzał w jej oczy. Pochylił się nad nią wsunął się między jej nóżki i wszedł w nią swoją sztywnym chujem po same jajka. Zaczął się z nią kochać intensywnie i bardzo namiętnie bez zbędnego pośpiechu. Czuł jak jest mokra i gorąca tam w środku.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oo tak.. -jęknęła znowu jak się kochali teraz namiętniej i czulej, całowała jego boskie usta, pieściła dłońmi jego ciało, było idealnie..
-Ahh, jesteś najlepszy.. -wymruczała, lubiła go takiego, raz kochanego i czułego, a raz jak napalonego zwierzaka, który nie może się od niej oderwać. Poruszała bioderkami w jego tempie.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

- ja pragnę Ciebie pod każdą postacią Rachel -powiedział i spojrzał w jej oczy w sumie tylko z nią się tak kochał. Inne laski brał ostro chciał się zaspokoić i nie patrzył zazwyczaj na doznania tej drugiej osoby choć wiedział , że laski lubił sex z nim.
-jesteś najseksowniejszą kobietą jaką znam Rachel-pocałował czule jej usta
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniła czule jego pocałunek i uśmiechnęła się do niego.. Przejechała paluszkami po jego twarzy i wtuliła się w niego..
-Yhm, jeszcze trochę i cały tydzień spędzimy razem.. - powiedziała zadowolona.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-będzie dużo seksu , ale nie tylko będzie też więcej tej normalności -powiedział i wsuwał się w nią wolno , ale po same jajka. Uwielbiał się z nią tak kochać wtedy delektował sie każdym pchnięciem ich dotykiem i każdą czułością , którą sobie dawali.
-uwielbiam się z Tobą kochać wtedy czuję , że jesteś cała moja -pocałował czule jej usta
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Och, słodki był jak tak do niej mówił, spojrzała w jego oczy i uśmiechnęła się do niego. No jak się w takim nie zakochać.. Pocałowała go czule..
-Uwielbiam Cię, całego Thomas.. -mruknęła mu do uszka i liznęła jego szyjkę, zassała nieco jego skórę. Przy nikim nie była taka mokra i nakręcona, jej cipka pragnęła go jak cholera..
-Jeszcze chwilka.. -jęknęła, czując że znowu jest blisko.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Wchodził w nią pod innym kątem chciał dać jej jak najwięcej przyjemności. Jego ciało płonęło , serce waliło jak szalone. Pragnął ją każdą komórką swojego ciała. Całował jej boskie ciało i wchodził w nią czuł jak coraz mocniej pulsuje na nim
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Idealnie im było razem, całowali się sporo, pieścili swoje ciała nawzajem i w końcu też doszli razem.
-Cudownie mi z Tobą Thomas..- powiedziała do niego z uśmiechem, oddychając głęboko.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-a mi z Tobą Rachel -powiedział po czym wyszedł z niej. Położył się na łóżku i przyciągnął ją do siebie. Normował się jego oddech
-na wyjeździe będzie więcej takich chwil -powiedział i uśmiechnął się na samą myśl o tym , że spędzą więcej czasu razem. Od ich rozwodu w sumie nie mieli takiej okazji głównie bzykali się
mów mi:
Tomas
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Thomasa Lancaster”