Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Usmiechnęłam się do niego i bardzo mocno zaczęłam poruszać swoimi bioderkami, spojrzałam w jego oczka, przejechałam dłońmi po jego klasie..
-Masz idealne ciało, Thomas..-mruknęłam głośno, czując jak mi dobrze.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Uśmiechnął się na jej słowa.
-ciesze się , że Ci się podoba -po chwili przewalił ją na plecki i znalazł się nad nią.
-a ja uwielbiam Twoje ciało Piękna -puścił jej oczka i zaczął mocno wpychać się w jej szparkę. Napierał na nią całym swoim ciałem. Zaparł się rękę po jednej jej stronie , a drugą macał ją po udzie
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się do niego, objęłam go mocno nogami w pasie przyciągając jeszcze mocniej do siebie..
-Oo tak, Thomas, jesteś genialny..-wydyszałam, czując jego wielkiego kutasa głęboko w sobie, uśmiechnęłam się do niego. Wpiłam się ustami w jego usta i całowałam zachłannie.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Nie zwalniał swoich ruchów, mocno się w niej zagłębiał i rozpychał. Uwielbiał ją było mu z nią cudownie. Pozwolił sobie na chwilę zapomnienia i cieszył sie chwilą.
-cudowna jesteś Justine -powiedział podnieconym głosem. Wpił się ustami w jej boskie piersi i pieścił je na zmianę
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Idealnie mi z Tobą, Thomas..-wydyszałam, czując jak mocno się na nim zaciskam, jego ciało i ruchy doprowadzały mnie do totalnego szaleństwa..
-Ooch, tak... -jęknęłam głośno, czując jak mi dobrze.. Dłońmi błądziłam po jego cudownym umięśnionym ciele..

Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Nie przestawał się w niej poruszać
-ciesze się , że Ci się podoba -pocałował jej ust i mocniej zaczął w nią wchodzić czuł jaki jest na nią napalony. Wpił się ustami w jej szyję i znaczył ją.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Bardzo mi się podoba..-wydyszałam i spojrzałam w jego oczka..
-Oooch, Thomas!-wykrzyczałam głośno, czując jak mnie rozpala, jak jestem już blisko orgazmu, zacisnęłam dłonie mocna na jego ramionach..
-Oooo tak!-krzyknęłam w końcu, głośno oddychając, gdy doszłam, moje ciało wygięło sie w łuk.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Złapał ją mocniej za pośladki i nie zwalniał swojego tempa, poczuł jak zaciska się na jego kutasie , ale jemu brakowało jeszcze trochę do spełnienia. Całował się z nią bardzo namiętnie , pracował mocno swoimi biodrami , aż po dłuższej chwili doszedł w niej zalewając jej cipkę swoimi soczkami. Wyszedł z niej i opadł na łóżko.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Poruszałam swoimi bioderkami w jego rytmie cały czas, odwzajemniałam jego pocałunki bardzo zachłannie. Nim on skończył ja szczytowałam jeszcze raz..
-Ooo kurwa, Thomnas, to było niezłe..-powiedziałam, gdy ze mnie wyszedł, spojrzałam na niego z szerokim uśmiechem.. Podniosłam się do góry i wpiłam się w jego usta..
-Yhm.. Mogę czasem do Ciebie przyjechać, jak będę miała ochotę na więcej tego..-zapytałam, błądząc dłonią po jego podbrzuszu.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-a chcesz przyjeżdżać ?-spytał i spojrzał w jej oczy, złapał ręką za jej seksowny tyłeczek
-wiesz , że ma to zostać między nami nie chce mi się gadać o tym z Twoim bratem -powiedział i pocałował z języczkiem jej usta
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Hmm. Jeśli będę miała na Ciebie ochotę, to jasne, że chcę..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy..
-A ty nie chcesz?-zapytałam z uśmiechem i pocałowałam go czule..
-Nic mu nie powiem, ale nie sądzę, by się do Ciebie rzucał.. Nie jest samobójcą..-zaśmiałam się i pocałowałam go zachłannie..
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-chcę tylko uprzedź mnie czy masz kogoś bo nie chcę się w coś mieszać mam dość dramatów -powiedział i spojrzał na nią
-a co do Twojego brata , to akurat się go nie boję , ale nie mam zamiaru mu się tłumaczyć z kim sypiam , dlatego wolę żeby zostało to między nami
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Z nikim się nie spotykam..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego szeroko, spojrzałam w jego oczy..
-Więc jak tylko to się zmieni, to dam CI znać, a póki co możesz na mnie liczyć..-powiedziałam i pocałowałam go, wplatając dłonie w jego włosy..
-Co do mojego brata, to się nim nie przejmujmy..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..-O niczym się nie dowie.. -pomachałam brwiami.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-mam nadzieje , że się nie dowie bo inaczej będę musiał to skończyć bo nie zamierzam się z nim użerać wiesz o co mi chodzi -powiedział i odczytał smsa
-będę się zbierał , mam spotkanie ze znajomą -powiedział i dał jej buziaka
-jak chcesz możesz zostać -puścił jej oczko
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Spojrzałam na niego i uniosłam brew do góry..
-Okej..-powiedziałam i usiadłam na łóżku, spojrzałam na niego i zaczęłam się ubierać.
-Jasne, nie zatrzymuję Cię już..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..
-Nie będę zostawać tutaj sama, skoro masz inne plany..-powiedziałam do niego, cmoknęłam jego policzek..
-Dzięki za wczoraj i dzisiaj..-powiedziałam, po czym wyszłam z jego domu i poszłam do klubu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Thomasa Lancaster”