Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Niczego nie żałuję..-powiedziałam do niego i uśmiechnęłam się, gdy wylądowałam na plecach na łóżku, pogładziłam jego policzek i przejechałam dłonią po jego klacie..
-To Ty masz nauczkę na przyszłość, żeby mi zabrać wódkę w odpowiednim momencie..-powiedziałam i pocałowałam zachłannie jego usta.. Objęłam go za szyjkę i odrzuciłam pościel z pomiędzy nas, żeby nam nie przeszkadzała..

Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-lubisz za dużo pić moja droga -powiedział i spojrzał w jej oczka zaczął całować jej szyjkę , dekolt. Aż po chwili zszedł na jej boskie piersi. Pieścił je językiem i ząbkami. Ręką zjechał między jej nóżki i zaczął ją pieścić
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie zawsze..-powiedziałam z rozbawieniem i spojrzałam na niego, odchyliłam głowę do tyłu, czując jego pocałunki na moim ciele. Od razu zrobiło mi się gorąco..
-Ooo tak.. -mruknęłam cichutko, wplotłam palce w jego włosy..

Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-jeszcze nie widziałem Cię , żebyś mało piła kiedy siadasz do alko -zaśmiał się i spojrzał w jej oczy
-więc nie kłóć się ze mną -przejechał swoim kutasem po jej mokrej szparce
-jesteś bardzo niegrzeczna -po chwili wszedł w nią mocnym pchnięciem. Jęknął czując jak oplotła go swoim ciepłem
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Westchnęłam lekko i spojrzałam na niego, ale już nic nie powiedziałam.. Jak zawsze faceci wiedzieli lepiej. Mruknęłam tylko gdy poczułam jak we mnie wchodzi.
-Oooo tak, Thomas. - Mruknęłam i uśmiechnęłam się szeroko, wypielam bioderka w jego stronę i zawyłam czując jego mocne pchnięcia.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Uśmiechnął się do niej. Zaparł się po obu jej stronach dość mocno i zaczął pracować swoimi biodrami. Wchodził i wychodził z niej, jajkami obijał się o jej seksowny tyłeczek. Nie zwalniał tempa był na nią napalony do tego było to coś czego nigdy miał nie robić więc jeszcze bardziej go to nakręcało na nią.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oplotłam go nogami w pasie, rozchylając je mocno na boki i wypychałam bioderka w jego stronę..
-Ooo tak..-mruknęłam, czując jego mocne, pewne pchnięcia..
-Jesteś najlepszy..-wydyszałam, czując jak mi dobrze...
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Pocałował jej usta i powoli zatracił się w tych swoich pchnięciach , chciał dać jej jak najwięcej rozkoszy
-o tak Justine -wydyszał
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Mocno poruszałam bioderkami w jego rytmie i pojękiwałam coraz głośniej, patrzyłam w jego oczka i całowałam jego usta, szyję, ramiona.. Z każdym jego ruchem byłam coraz głośniejsza, mocno zaciskałam dłonie na jego ramionach, plecach, tyłku i wbijałam w nie pazurki..

Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Poddał się chwili i zapomniał się całkowicie liczyła się tylko ona. Całował jej usta nie zwalniał swoich ruchów , rozpychał się w jej ciasnym wnętrzu. Czuł jaka jest mokra i niesamowicie go to kręciło
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki bardzo zachłannie, patrzyłam w jego oczy i poruszałam swoimi bioderkami.
-Idealnie, Thomas..-mruknęłam, czując jak mnie wypełnia całego i jak mi jest dobrze..
Objęłam mocno go nogami w pasie..
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-ciesze się , że się podoba -powiedział i nie zwalniał tempa za bardzo był na nią napalony , poza tym nie wiedział czy taka sytuacja jeszcze się powtórzy. Całował jej usta dekolt i pieścił jej boskie piersi , wbijał się w nią swoją twardą pałą po same jajka. Czuł , że nie wiele mu brakuje.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Yhm, jest bosko..-mruknęłam jeszcze podniecona juz do granic możliwości, jęknęłam głośno, spojrzałam w jego oczy, uśmiechnęłam się do niego szeroko i pocałowałam zachłannie.
-Idealnie, Thom..-wydyszałam, czując jak coraz mocniej się na nim zaciskam..
-Ooch, tak!-krzyknęłam w końcu czując jak cudowny orgazm rozchodzi się po moim ciele.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Doszedł chwilę po niej zalewając jej szparkę swoimi soczkami . Pocałował jej usteczka i po chwili z niej wyszedł , opadł na łóżko i głośno oddychał.
-mam nadzieje , że się podobało -powiedział z cwanym uśmieszkiem
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Było bosko. - Powiedziałam do niego i uśmiechnęłam się szeroko. Przytuliłam się do niego mocno i przymknelam oczy.
-A Tobie jak się podobało? - zapytałam i uśmiechnęłam się do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Thomasa Lancaster”