Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj, kochanie, już jestem, planowo, jak z zegarkiem w ręku..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem, przejechałem dłonią po jej policzku, a potem wplotłem palce w jej włosy i oddawałem sie przyjemności jaką mi dawała...
Czułem jak mój członek rośnie w siłe.


Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pieściłam go najlepiej kajak potrafiłam , ssała i lizałam jego coraz to większego członka , wsuwałam go sobie coraz głebiej aż zaczęłam obijać sobie nim ścianę gardła. Ręką pieściłam jego jądra.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo tak, mała..-wydyszałem, czując jak mi dobrze, czułem jak mój kutas z każdym jej ruchem staje się coraz bardziej nabrzmiały..
-Jesteś boska..-mruknąłem, wpatrywałem się w jej ciałko, to jak się poruszała nad tym moim kutasem było cholernie nakręcające..

Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Czułam jak rósł w siłę , sama była coraz bardziej na niego nakręcona. Moje ciało drżało z podniecenia, nie przestawałam mu obciągać miałam nadzieję , że młody jeszcze trochę pośpi i będziemy mieli dla siebie więcej czasu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Yhm, Mała..-mruknąłem cicho, czując jak mi dobrze.. Przejechałem dłonią po jej policzku i uniosłem jej twarz do góry. Spojrzałem w jej oczka..
-Chodź do mnie..-powiedziałem i przyciągnąłem ją do siebie, pocałowałem zachłannie jej usta, wsunąłem palce w jej mokrą szparkę.
-Yhm, boska..-powiedziałem a potem w nią wszedłem mocno.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i spojrzałam w jego oczy. Po chwili poczułam jak we mnie wszedł. Jęknęłam z rozkoszy lekko się wygięłam i zaczęłam poruszać się na nim
-brakowało mi tego -pocałowałam jego usta łapczywie mocniej zaparłam się na jego klacie dłońmi
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to już mnie masz całego dla siebie..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie, pochyliłem się nad nią i mocno w nią wchodziłem, czując jak mi dobrze. Moja żonka była cholernie na mnie napalona..
-nie wiedziałem, że 8 godzin bez seksu, a ty już nie możesz wytrzymać by się do mnie dobrać..-powiedziałem i pomachalem brwiami.

Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to nie tak -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Czułam jak mnie wypełnia swoim członkiem , każdy jego ruch dawał mi niesamowite doznania
-ostatnio Thomas był przeziębiony , mało sypiał więc też miałam mniej czasu dla Ciebie -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-poza tym w dzień jesteś w pracy więc tak tęsknię za Tobą -spojrzałam w jego oczy
-ale uwielbiam takie chwile jak ta , kiedy jesteś tylko mój -pocałowałam namienie jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj, kochanie, to idealnie..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie..
-Bardzo mi się podoba to jak się do mnie dobierasz i jak nie możesz się ode mnie odpędzić..-powiedziałem i pomachałem brwiami..
-Już możesz prxzestać tęsknić, kochanie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, poruszałem mocno bioderkami, zaparłem się dłońmi po obu stronach jej głowy.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-już nie tęsknie , teraz się Tobą ciesze Kochanie -powiedziałam i spojrzałam w jego przystojną twarz
-KOcham Cię -wydyszałam i lekko się wygięłam czułam jak się we mnie poruszał. Złapałam łapkami jego seksowne pośladki
-jesteś cudowny -pocałowałam z miłością jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to ciesz się, Mała..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie, spojrzałem w jej oczka z uśmiechem. Poruszałem mocno swoimi bioderkami w dośc szybkim i mocnym rytmie, byłem na nią cholernie napalony.
-Ja Ciebie też kocham..-powiedziałem, ująłem jej biodro zarzuciłem sobie na pas i mocno w nią wchodziłem.

Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pojękiwałam z rozkoszy jaką mi dawał , łapkami błądziłam po jego seksownym ciałku. Czułam jak doprowadza mnie do szaleństwa każdym swoim pchnięciem
-bosko Sean -jęknęłam i spojrzałam w jego oczy. Coraz mocniej na nim pulsowałam czułam że za chwilę dojdę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oo tak..-mruknąłem i posuwałem ją dość mocno, byłem cholernie napalony na moją żonkę.
-Kocham Cię..-powiedziałem i nie przestawałem, ręką błądziłem po jej ciałku, sciskałem jej piersi.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dużo nie brakowało żebym szczytowała , po chwili zacisnęłam się na nim moje ciało zadrżało pod wpływem boskiego orgazmu. Wygięłam się w łuk , krew buzowała mi pod skórą.
-o tak Sean!
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poczułem jak się mocno na mnie zaciska, jeszcze przez jakiś czas mocno się w niej poruszałem, chwyciłem jej bioderka..
Po kilku chwilach poczułem potężną rozkosz i zalałem jej cipkę swoim nasieniem..
-oo tak, Mała..-wydyszałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Seana i Arabelli Farris”