Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś moją miłością -pocałowałam jego usta.
-dałeś mi cudownego synka -uśmiechnęłam się do niego.
-myślę , że jestem już gotowa na kolejne dzieci -pocałowałam jego usta , zatracając się w tym pocałunku.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią trochę zaskoczony tym wyznaniem o dzieciach..
-Serio?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem, pocałowałem ją namiętnie, przejechałem językiem po jej wargach..
-To cudownie..-powiedziałem..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka
-jestem pewna nas -spojrzałam w jego oczka.
-ale nie musisz się spieszyć Kochanie -zaśmiałam się i pocałowałam jego szyjkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem, kochanie, z niczym nie będę się śpieszył..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem, przyciągnąłem ją do siebie i posadziłem sobie na kolanach.. Pocałowałem jej usteczka, wplatajac dłonie w jej włosy.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz , że jesteś najlepszy -spojrzałam w jego oczy , kiedy siedziałam na jego kolanach.
-powiedziałam to , bo wiedziałam , że Ty chcesz więcej dzieci , kiedyś o tym rozmawialiśmy , ale nie byłam jeszcze gotowa -pocałowałam z języczkiem jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na nią, żartowałem sobie oczywiście..
-Hmm, dziekuję..-powiedziałem i uśmiechnałem się, przejechałem dłonią po jej piersiach i ścisnąłem nieco jej sutki..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie masz za co mi dziękować , to Twoja zasługa , jestem Ciebie pewna zwłaszcza tego co jest między nami -pocałowałam jego usta. Jęknęłam kiedy ścinął moje sutki
-wiesz , że doprowadzasz mnie do szału -wpiłam się ustami w jego szyjkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj, kochanie, jeszcze nawet nie jesteś w połowie tego szaleństwa, do którego mogę Cię doprowadzić..-powiedziałem i pocałowałem zachłannie jej usteczka, spojrzałem w jej oczka..
Przejechałem językiem po jej wargach..
-Kocham Cię.. -dodałem i położyłem ją na łóżku, pochyliłem się nad nią i pozbyłem się szybko jej pidżamki.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Kocham Ciebie Sean -powiedziałam i zaśmiałam się kiedy zaczął pozbywać się mojej piżamki.
ktoś tu nabrał ochoty -powiedziałam wesoło i przyciągnęłam go do siebie. Pocałowałam zaborczo jego usteczka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się do niej, przejechałem dłonią po jej cudownym ciałku.
-Cały czas mam na Ciebei ochotę, kochanie..-powiedziałem i uśmiechnąłem się.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-bardzo mnie to cieszy -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka. -jesteś wszystkim czego pragnę Sean -spojrzałam w jego oczy. Błądziłam rączkami po jego nagiej klacie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem w jej śliczne oczka..
-A ty wszystkim czego ja pragnę..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie, pozbyłem się jej koszulki a potem wsunałem dłoń w jej majteczki i zacząłem pieścić jej szparkę.

Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-boże Sean -jęknęłam kiedy zaczął mnie pieścić. Moje serce zaczęło bić coraz szybciej.
-nie wiem jak Ty mi się trafiłeś -wpiłam się ustami w jego usta. Zaczęłam wypychać bioderka w jego stronę. Wsunęłam rączkę w jego bokserki i zaczęłam go pieścić.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Można powiedzieć, że przypadkiem..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem w jej oczka i pocałowałem ją zachłąnnie, byłem zakochany w tej dziewczynie do szaleństwa, nie przestałem jej pieścić, czując jaka robi się mokr, zrzuciłem z niej jej majteczki i spojrzałem na jej idealne ciałko.

Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie patrz tak na mnie -powiedziałam zawstydzona , przyciągnęłam go do siebie. Pocałowałam zjęzyczkiem jego usta.
-mam na Ciebie ochotę Kochanie -zaczęłam całować jego szyjkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Seana i Arabelli Farris”