Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Razem z Jess po kilku minutach jazdy dotarłyśmy do portu, a potem wjechałyśmy jeszcze dalej, kierując się w stronę wybrzeża.. Dojechałyśmy do doków, zaparkowałam auto i wysiadłyśmy z niego..
Ruszyłyśmy w stronę oceanu.. A za rogiem naszym oczom ukazał się zacumowany jacht:
Obrazek Obrazek z wielkim napisem Serena na boku.
Spojrzałam na przyjaciółkę..
-Myślisz, że nada się na Twój ślub?-zapytałam, szczerząc się do niej i machając brwiami, byłam podekscytowana xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Niespodzianke?Dla mnie?A z jakiej okazji? - zapytała Jes i w sumie patrzyła tlyko przez szybe gdzie jada coraz bardziej zaskoczona.
-Hmm..co my tu robimy? - no nie przyszło jej do głowy, że zaraz jej Serena wyskoczy z czyms takim.
stanęła jak wryta widząc jacht.
-Wow..jest..gigantyczny - to były jej pierwsz słowa.Apotem spojrzała na friend.
-Mówisz serio? - no nie mogła uwierzyć wto xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jako twoja najlepsza made of honor musiałam się postarać , nie?-zapytałam i spojrzałam na Jess, jej mina mówiła sama za siebie..
-No serio mówię, a jak mam mówić..-zaśmiałam się do przyjaciółki i wzięłam ją pod rękę..-Idziemy na pokład? Chcesz zobaczyć w środku?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jestes najlepsza z najlepszych wiesz..nic tlyko każda Panna Młoda powinna mi zazdroscić - powiedziała Jess podekscytowana.
-Nojasne, ze chce..ale..wow..normlanie...chcialabym zobaczyc minę Michaela jak mu nie tyle, że powiem ale pokażę - zasmiała się i sobie weszły na pokład.
-Poza tym..nie mówiłas, że masz jacht na własnośc..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Na pewno wszystkie będą Ci zazdrościć..-powiedziałam z uśmiechem do przyjaciółki..
Pomachałam brwiami..
-Noooo to musisz go koniecznie zabrać na wycieczkę do portu..-puściłam jej oczko i zaczęłyśmy oglądać cały jacht, pokazywałam jej wszystkie pomieszczenia.
-No bo po pierwsze chciałam Ci zrobić niespodziankę, mały prezent przedślubny..-powiedziałam do niej z uśmiechem szerokim..
-A poza tym, zawsze stał w porcie w NY, dopiero dziś rano zadzwonili, że są już w TH, więc od razu pobiegłam do Ciebie. Technicznie jest mój, ale matka go czasem używa, do wyprawiania bankietów, ale zwykle się kurzy stojąc w porcie. -zaśmiałam się..
-Miał okazję rozwinąć skrzydła..-pomachałam brwiami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj no jasne,ze tak. I ie omieszkam sie tym szczycić.nie dośc, że to nietypowe iejsce na slub to jeszcze wiesz...taki jacht..normlanie..szał - powiedziała Jess.Oj tak..była cholernie tym podekscytowana.ogladała wszystko co gdzie i jak co jej Serenka pokazywała i pewne było wiele ochów i achów xd
-I zabiorę..moze jutro jak zajdzie chwilę... - dodała.kiwając flowa.
-Ej Kochana..to jest zdecydowanie prezent slubny a nie przedślubny - powiedziała Jess odrrazu.Już ne zamierzala od niej pzrzyjmowac.Bo po co?To wystarczyała z nawiązkow!
-Aha..no rozumiem..coz..niewiem jak ja ci sie kiedykolwiek odwdzięczę - powiedziała Jess i zaklaskala w dłonieNo niespodzianka była rewelacyjna.
-Kocham cie za to - wyszczerzyla sie i uściskała bff.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Cieszę się w takim razie, że Ci się podoba, moja droga..-powiedziałam do niej z uśmiechem..
-Trudno będzie Cię przebić, to będzie najbardziej spektakularny ślub w TH..-powiedziałam od razu..
-Kiedy zaczynamy przygotowania?-zapytałam i pomachałam brwiami.
-No to się mu pochwal jaką masz najlepszą BFF..-powiedziałam z uśmiechem.
-No jak? Przestań..-powiedziałam i zaśmiałam się..-To była przyjemność ten prezent..-dodałam, widząc jej zachwyt na twarzy.
-Sprowadzisz Titanica z dna oceanu na mój ślub i będzie git..-powiedziałam, szczerząc się do niej i uściskałam ją mocno.
-To dobrze, spróbowałabyś nie..-zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..no czy najbardziej spektakularny to nie sądze..ale na pewno w najbardziej spektakularnym miejscu - zasmiała sie Jess.
-Hmm..no w sumie to trzeba by wynając chyba dekoatorke czy tam aranżatrkę wesel, no nie?Wiesz..ja sie ne znam za bardzo na tym wszystkim..nie mam chyba daru organizaji w genach - zpowiedziała wesoło Jess.
-Zaraz do niego napiszę.. - wyszczerzyła się.
-Ej, ej..kurde...to wiesz..jak chcesz Titanica to lepiej ze slubem powstrzymaj się z jakieś..nie wim..stulecie? - zażartowała puszczając jej oczko.
-W sumie to zastanawia mnie tylko jedna kwestia..co z księdzem..?ale chyba najwzyej udzieli na slubu zanim rusyzmy w rejs, zejdzie z okładu i odpłyniemy..co sadzisz?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No tak, miejsce jest fantastyczne..-powiedziałam i pomachałam brwiami, spojrzałam na przyjaciółkę..
-To co? Masz ochotę na kawę?-zapytałam z uśmiechem, podeszłyśmy sobie tam do baru i spojrzałam pytająco na przyjaciółke..
-Czy musisz lecieć?
-Nooo o to akurat możesz być pewna..-powiedziałam o tym stuleciu, bo pewnie tyle teraz będę musiała czekac na kolejne oświadczyny xDD
-Można zabrać księdza z nami, to chyba nie problem, co?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne..w sumie jeszce dzis nie piłam - poszła za Sereną.Cały czas sie wszedxzie dookola rozgladała.
--Nie , no cos ty.Mam czas..po popołudnia więc spokojnie.. - no bo potem wiaodmo..grill u Lois i MIla :)
-No skoro tak twierdzisz..NIemniej..ej serio sądzisz, że tyle cekac bedziecie z Asem? - zapytała.W końcu ona nic nie wiedziała o planie Ashowksiego xDDD
No można ale czy on będzie chciał to wiesz...to nie jest jakis nasz znajomy - dodała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to super..-powiedziałam i poszłyśmy do baru, stanęłam za nim i nastawiłam ekspres, by nam kawkę wyczarował..-zaraz będzie..-powiedziałam z uśmiechem.
-No to fajnie, można chwile poplotkować..-powiedziałam..-Jak tam wasz domek?-zapytałam z uśmiechem..
Spojrzałam na przyjaciółkę..
-Nie wiem, czy Ash będzie miał zamiar mi się znowu oświadczyć w najbliższym stuleciu..-powiedziałam i spojrzałam na przyjaciółkę. trochę się wygadałam, a w sumie jakoś nie miałam ochoty o tym gadać, bo pewnie by mnie od razu opieprzyła.
-no to jak nie będzie chciał to go wyrzucimy za burtę.-zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Uuuuu sama zrobisz? A już sądziłam, że wyczarujesz tu nam jakiegoś bariste i nam pousługuje - zaśmiała się Jess żartując oczywiście.
-a no w sumie to fajnie...juz coraz bliżej niz dalej byśmy sie przenieśli - powiedziała.
-Wiesz..zabralismy sie za malowanie wczoraj z Mikiem, w tygodniu maja przyjsc fachowcy od łazienki.Potem jeszcze dokonczymy malwac i jakos bedzie trzeba urządzic ale to muszę pogadac z siostra moze sie tego podemie i nam pomorze - doała.
-Zaraz, zaraz...jakie "ZNOWU"??? - zapytała od razu Jess.Bo jasne, że to wyłapała.Wpatrywała sie w przyjaciółkę by jej to wyjasniła.
-jasne..jak cos to ty sie tym zamiesz - zaśmiała się
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Aż takich zdolności czarowania to ja nie mam..-powiedziałam i zaśmiałam się..-Ale zwykle jest tu barman, tylko załoga przypłynęła z okrojonym składzie..-zaśmiałam się.
-ooo noto super.-powiedziałam i spojrzałam na niego..-Skoro dom już na wykończeniu, to możesz na spokojnie się zająć ślubem, a Mikowi zostawić malowanie..-powiedziałam z uśmiechem..
-Damn it!-powiedziałam pod nosem i przygotowałam nam kawę.. Postawiłam kubku na blacie baru.. Zostałam dla bezpieczeństwa po drugiej stronie xD
-Oświadczył mi się..-powiedziałam do Jess, ale w sumie niechętnie trochę, nie chciałam się tłumaczyć z tego, czemu powiedziałam nie.
-Pewnie że się zajmę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

[color=#b80ff]-Spoko, spoko...jak by trzebabylo to i sama se ta kawe zrobie - powiedziała rozbawiona Jess.
-Hmm... a wiesz w sumie na to nie wpadłam.Ale sadzę, że to świetny pomsł...my będziemy szaleć za sukienkami a on niech maluje..w końcu facet.Choooććć...wczorajesze malowanie mnie sie tam podobało- zamachała brwiami Jess rozbawiona.
-Ej jak to oświadczył ? Kiedy do cholery?Czemu nic n9ie gadasz? - mlion pytań na raz.Jess od razu złapła dłoń Sereny i przyciagneła do siebie by zobaczyc pierscionek ale nie było takowego.
-Hmm... nie znał rozmiaru? Kupicie wspólnie? - zapytała bo tylko to jej przyszło na mysl.Napiła sie łczek kawki[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port”