Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Moje ulubione zajęcie,..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
Wziąłem sobie gąbkę, namydliłem ją i zacząłem masować jej ciałko gąbką, myjąc ją przy okazji. Czyściłem każdy jej zakamarek.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a Ty jesteś moim ulubionym facetem -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Uszczęśliwiał mnie jak nikt wcześniej.
-chciała bym wyjechać gdzieś na parę dni z Wami -pocałowałam jego usta.
-co Ty na to?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnałem się do niej i pogłądziłem jej policzek.
-No mam nadzięję..-powiedziałem, a potem spojrzałem na nią zdziwiony..
-Kochanie, to chyba nie wypali..-powiedziałem.. -Ja muszę wracać do pracy, a Thomas jest za mały by zabierać go na wyjazdy..-powiedziałem..-Poza tym musielibyśmy zabrać ze sobą pół chaty, wanienkę, łóżeczko..-zaśmiałem się..-Szkoda zachodu..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie pomyślałam o tym -powiedziałam i przytuliłam się do niego. Schowałam twarz w jego szyi , musnęłam ją. Przymknęłam oczy i błądziłam rączką po jego klacie.
-w takim razie musimy częściej wychodzić na spacer, nie chcę siedzieć już w domu nasiedziałam się już tu za długo -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No na spacery możemy chodzić nawet codziennie..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-Możesz go w sumie zabierać na spacer ze dwa razy dziennie..-powiedziałem..
-No chyba, że ja będę wychodził po południu jak będę wracał z pracy, a ty jakoś w ciągu dnia..-powiedziałem, myłem jej ciałko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dobrze , jutro może pojadę z Thomasem do Mila , może zastanę go w restauracji , a jak nie to przejdę się do nich -powiedziałam i uśmiechnęłam się.
-muszę zacząć wychodzić z domu , bo oszaleje w tych czterech ścianach , sama bez Ciebie -zaczęłam mydlić jego ciałko.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to akurat zrobicie sobie spacerek, a potem ja wrócę po pracy..-powiedziałem i spojrzałem na nią.
-Powinnaś naprawdę się spotykać z innymi ludźmi..-powiedziałem i zaśmiałem się..-Zeby nie zwariować jak mnie nie będzie..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-możesz zawsze szybciej wracać do domu -pocałowałam jego usteczka.
-tak , wiem , że musisz pracować -przewróciłam oczami i pocałowałam jego szyjkę.
-po prostu lubię spędzać z Tobą czas , a ostatnio miałam Cię tylko dla siebie i bardzo mi się to podobało -uśmiechnęłam się do mojego boskiego chłopaka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się lekko.
-No muszę, ale zobaczymy co się da zrobić..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, pocałowałem ją namiętnie, ręką zjechałem pomiędzy jej nóżki i zacząłem 'myć' jej szparkę, pieszcząc ją co nieco.
-wiem, wiem, mi też się to podobało..-powiedziałem i pocałowałem ją jeszcze raz.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i przygryzłam jego dolną wargę. Przymknęłam oczy kiedy zaczął mnie myć. Serce mi przyspieszyło.
-wiesz , że zaraz się na Ciebie napalę -spojrzałam w jego oczy. Oparłam dłonie na jego torsie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-O to chodzi..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, pieściłem jej szparkę jeszcze mocniej,próbowałem ją napalić jeszcze bardziej.. Ściskałem jej piersi, dłońmi błądziłem po jej brzuchu i obmacywałem jej ciałko..
-Kocham Cię..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Ciebie zawsze bardziej -pocałowałam jego szyjkę. Zamruczałam mu do uszka , czułam jak robię się na niego niesamowicie napalona.
-chcę Ciebie Sean -wydyszałam i zaczęłam pieścić rączką jego męskość. Miałam na niego ogromną ochotę. Chciałam się nacieszyć nim zanim znowu zacznie chodzić do pracy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To niemożliwe..-powiedziałem do niej i zaśmiałem się, spojrzałem w jej oczka.
-Zaraz dostaniesz, kochanie..-powiedziałem i masowałem jej ciałko nadal..
-Zbieramy się z wanny?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka, była cholernie pociagająca taka mokra.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie groź mi Sean -pocałowałam łapczywie jego usteczka.
-tak , zabierajmy się stąd bo mam na Ciebie ochotę -uśmiechnęłąm się do przystojniaka. Po chwili wyszłam z wanny , wzięłam owinęłam się ręcznikiem i czekałam na Seana. Zaczęłam gasić te świeczki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się tylko i wyszedłem z wanny zaraz za nią, mój fiut już był nabrzmiały i gotowy do pracy, w końcu byłem spragniony seksu od jakiegoś czasu, podszedłem do niej taki napalony i pocałowałem zachłannie jej usta, wziałem ją na ręce i taki goły zaniosłem do sypialni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Seana i Arabelli Farris”