Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteśmy w salonie!-zawołałam do Seana. Razem z Thomasem bawiliśmy się na podłodze
-w kuchni jest obiad -powiedziałam i spojrzałam na chłopaka jak wszedł do salonu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszedłem do salonu, najpierw zahaczając o kuchnię i nakładając sobie obiad na talerz.
-To co? idziemy na imprezkę dzisiaj?-zapytałem, bo skoro się bawiła z Thomasem na podłodze, to pewnie nie była jeszcze gotowa.. Siadłem przy stole i jadłem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-idziemy -powiedziałam i spojrzałam na Seana.
-opiekunka ma być za 2 h -powiedziałam i podeszłam do Seana
-popatrzysz na niego , a ja pójdę się wyszykować ?-spytałam i dałam mu buziaka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Pewnie kochanie, leć się stroić..-powiedziałem do niej i cmoknąłem ją w usteczka, a potem sobie siadłem koło młodego na podłodze i coś tam się bawiliśmy.. Ja kończyłem jeszcze obiad jeść.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po jakiś 30 minutach weszłam do salonu.
-jestem gotowa -powiedziałam i podeszłam do nich.
-jak chcesz idź się szykować , a ja z Thomasem poczekam na opiekunkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wow! Wyglądasz bosko..-powiedziałem do niej, wstałem z podłogi i podszedłem do niej, cmoknąłem jej usteczka.
-Zaraz wracam, kochanie..-powiedziałem i poszedłem odnieść talerz do kuchni, a potem się szykować na imprezę. Zajęło mi to jakieś 30 minut. Potem wróciłem do salonu, odstawiony w garnitur.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dziękuje Kochanie -powiedziałam i odwzajemniłam pocałunek. Usiadłam na kanapie i czekałam na Seana w między czasie przyszła opiekunka Thomasa , powiedziałam co i jak. Kiedy Sean był gotowy pewnie przyjechała taksówka i pojechaliśmy na imprezę.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wróciłam z Thomasem ze spaceru. Było po 15 Thomasowi włączyłam bajkę, dałam mu butelkę z mlekiem i poszłam do kuchni szykować obiad. Sean niedługo miał wrócić z pracy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Też ją przytulił gdy ona tak zareagowała na jego widok...
- Byłem we Włoszech... - westchnął
- namieszałem siostra... Spieprzyłem wszystko miałem w życiu najlepszego i chyba nie ma do tego powrotu - stwierdził i usiadł
- A jak u Was?? Powiedz, że u Was w porządku i Wam nikt nie uprzykrza zycia???
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-u nas wszystko w porządku Sean sporo pracuje , ja pomagam od czasu do czasu w restauracji i zajmuje się Thomasem -powiedziałam
-dlaczego się nie odzywałeś ?-spytałam i spojrzałam na brata
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Czyli nikt Was nie nachodzi i żyjecie w spokoju?? - spytał upewniając sie...
- Ojciec groził, że Was wszystkich skrzywdzi... Ciebie, dzieci, Lois.... Wyjechałem mysląc, że to temu zapobiegnie... Udawałem posłusznego i nie chciałem ryzykować, że sie dowie o kontaktowaniu sie z Wami... - przetarł załamany twarz dłońmi
- Ale znasz go... wykiwał mnie... Wynajął oprychów by zaatakowali Lois... Dlatego przyjechałem... Nie ma mowy bym dalej marnował zycie sobie i synkowi tam skoro on i tak nie dotrzymuje obietnic i umów
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dlaczego nic nie powiedziałeś , byśmy coś wymyślili -powiedziałam i spojrzałam uważnie na brata. Thomas przybiegł do salonu.
-dawno się nie widzieliście , to Thomas , a to wujek Milo -powiedziałam do synka
-z Lois wszystko w porządku ?spytałam z troską
-wiesz , że ojciec nie odpuści -westchnęłam , znowu zaczynał się koszmar.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Cześć mlody - powiedział do malucha choć ten sie pewnie poczatkowo wstydził i chował za mama
- Jestem Twoim wujkiem, wybacz, że bez prezentów ale jutro dostaniesz wielki prezent, co Ty na to?? - zagadnał malucha a potem spojrzał na siostre
- Wiem, że nie odpuści dlatego tu przyjechałem... Lois już zranił... Rana nie wugląda źle, tzn wolno sie goi ale no postrzelili ją, więc mam powody do zmartwien... - westchnął podłamany
- Jesse jest na obozie, będe musiał polecieć by go odebrac. Mała jest w Metropolis na wakacjach, więc nadal mogę z nia jedynie rozmawiać na skype... - spojrzał na siostre z jednym lekkim usmiechem
- rośnie jak na drozdzach i pięknieje ten mały szkrab. Tak tylko z nią byłem w kontakcie. Widziałem jak Jessy tęskni za Lois i brakuje mu rozmów z nia... No wiesz płakał, że mama go nie kocha itd... Wiem moja wina ale Lois nie zadzwoniła ani razu... poddała sie - oj no cała sytuacja go męczyła i wiedział, że jest głownym winowajcom, ale czasem jednak troche walki o niego czy Jessego nie byłoby złe
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jak chcesz możesz u nas zamieszkać jeśli nie masz gdzie się zatrzymać -powiedziałam do brata. Thomas chwilę z nami posiedział i włączył sobie bajkę w tv.
-no tak czas leci i to bardzo szybko -zaśmiałam się
-powinnam się martwić Milo ?-spytałam kiedy wspominał o tym napadzie na Lois
-jak ja nienawidzę tego człowieka -westchnęłam
-to nie tak , ona była w bardzo złym stanie Milo , odkąd ją zostawiłeś dopiero pare miesięcy temu stanęła na nogi , chcieli odebrać jej restaurację , było fatalnie ... Chloe zajmowała się Vicky czasami przychodziła do nas
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- wiem że ją zranilem... wiem że powinienem byl to załatwić inaczej - oparl glowe o oparcie kanapy
- bede probowal to naprawic ale nie wiem czy mi pozwoli - stwierdzil i obrocil glowe w jej strone
- nie wiem co on planuje ale lekko nie bedzie... nie wiem jsk to zrobic by kazdy byl bezpieczny - westchnal
- co fo mieszkania to vos sobie wynajmę ale wolalbym byc blisko rodziny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Seana i Arabelli Farris”