Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Obrazek

No więc chłopaki najpierw przyszli do centrum na kebaba.
-Noo ja tez mam taka nadzieje choc..nie no nie sądżę..jak cos to sie zmyjemy zanim nas wyczają - powiedział i zaczął tm sobie zamawiac kebaba jakieś..
-A ty jaki chcesz..? - zapytał ben
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No trzeba będzie..-powiedziałem i zaśmiałem się.._Choć mam nadzieję, że na to nie wpadną..-uśmiechnąłem się do kumpla.
-Dla mnie z sosem ostrym..-powiedziałem do babeczki w okienku i podałem jej tam 10$.
Zoey Casse
lat
cm

Post

(Ojeje <3 Można się dołączyć? Jakoś trza wbić do fabuły)
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A można jak nie przeszkadzaja jej małolaty ;)
-Oj..będziemy glowkowac w klubie..a teraz..jemy - powiedział Ben, sobie wziął sos mieszany i tez zapłacił A potem pewnie se siedli na murku obok budki i jedli.
-macie juz jakies planyz z Zo na wakacje? - zapytał ben
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Dostałem swojego kebaba i też sobie usiadłem na murku, koło kumpla, wgryzłem się w mięcho, bo w sumie po tym piwie zgłodniałem dośc mocno i sobie jadłem, wycierając gębę serwetką..
-No w sumie jeszcze nie rozmawialiśmy na temat wakacji, to jeszcze mnóstwo czasu..-powiedziałem i spojrzałem na niego..-A co? Robimy tradycyjnie jakiś męski wypad?-zapytałem i wyszczerzyłem się do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-NO niby kupa czasu ale jak sie chce coś taniej fajnego zarezewowac, kupic jakies wczasu to wiesz..mozn juz pomału zacząc mysleć - powiedzial Ben.-Hmm..no mozna by ale..sadzisz, że laskom sie to spodoba?Myslalem raczej by najpierw pojechać gdzies we 4rkę z nimi..a potem..jak juz będa oblaskawione wyskczyć gdzies we dwoch..co ty na to?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No w sumie..-powiedziałem i spojrzałem na niego z uśmiechem..-Chociaż nie wiem, co na to Zoey.. Nie wiem, czy nie będzie chciała jechać tylko ze mną, ale pogadam z nią.. A na nasz wspólny wyjazd to na pewno jedziemy..-powiedziałem..-To nawet nie ma dyskusji, trzeba będzie odpocząć od dziewczyn.. Zoey pewnie też gdzieś sobie wyskoczy z Amber..-powiedziałem..
-Może jakieś Vegas?-zapytałem machając brwiami..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie no spoko..tak tlyko se pomyślałem.Wiesz ja tez musze zapytać Mags więc..mozesz tam pogadac z Zo, ja z Blondi i sie pomysli jak coś. - powiedzial ben i jadł sobie uważając by sie nie pobrudzic bo co chole mu cos tam spadało an ziemie xD
--Ale jak nie to spoko..sami se pojedzimey ii..wow widze ze szalesz aele..tydzień w Vegas..brzmi rewelacyjnie - wyszczerzył się.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No spoko, całkiem niezły pomysł.-powiedziałem i wyszczerzyłem się do kumpla..-Choć coś czuję, że byłyby to pierwsze i ostatnie nasze wspólne wakacje, jak by zobaczyły, co odpierdalamy..-zaśmiałem się. Bo jednak razem to zawsze mieli głupsze pomysły niż osobno.
-W końcu wiesz.. Teraz jestem pełnoletni już, nie?-zapytałem i pomachałem brwiami, spojrzałem na kumpla..-Będziemy się bawić jak nigdy..-powiedziałem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ben parsknął smiechem.
-Ej no wiesz cooo...może wląsnie nie...?Choć.. - podrapal sie końc widelca w głowę.. - nie jednak amsz rację.Ale..no zapytać jej mozesz.Chyba ze nie chcesz to spoko..mów od razu to nie bede Mags tez dupy zawracał - powiedział .
-No w końcu, w końcu więc..odkładaj juz kasę..bo jak szaleć to szaleć..tlyko..taaaaa już to widzę jak powiemy laskom:Kochanie jade do vegas na tydzien... - rozesmiał sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie no spoko, zapytać mogę..-powiedziałem i spojrzałem na niego..-Najwyżej zrobimy tak, że będziemy zajebiście grzeczni, a potem w Vegas, wiesz.. Odbijemy sobie..-powiedziałem..-Ale jak one zobaczą, że my tacy grzeczni, to będą wyrozumiałem na maksa, że jedziemy..
-Choć Zo pewnie mi zrobi taką pogadankę, że mi się odechce wszystkiego nim wyjadę..-powiedziałem po chwili i jadłem sobie dalej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..no najwzyej.Ale musisz mi jeszcze powiedziec jak to zorbic by być zajebiscie grzecznym..bo ja umiem byc tylko troche grzecznym - zasmiał się ben i kończył wpieprzac tego kebaba xD
-Nooo oby..bo juz sie napaliłem na to Vegas - powiedział.
-Eeeee no weź nie gadaj.Spław ją albo nie słuchaj, potakuj i tyle..niech se pogada... - no on nie miał pojęcia jak to sie wszystko tam z Mags bedzie odbywało.O ile bedą ze soba eszcze choć..nie przewidywał szybkiego rozstania hehe
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Podszkolimy się jakoś..-powiedziałem szczerząc się do niego.-Nie wiem, chyba wystarczy jak się za innymi dupami nie będziemy oglądać nie?-zapytałem i spojrzałem na kumpla..-wiem, że to będzie trudne, no ale.. tydzień w Vegas....
-aha, łatwo Ci powiedzieć, zobaczymy, czy Ci blondi też z czymś nie wyskoczy..-zaśmiałem się..-Jak taka zazdrosna, to wiesz..-powiedziałem..

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..no teoretycznie powinno wystarczyć ale..nie wie czy to bedzie latem, na plaży takie proste jak brzmi - powiedział Ben wzdychając.Skonczyl jeśc i wytarł se gębe serwetką xD
-Nooo chyba warto sie poświecieć.. - pokiwał glowa Ben.
-Ej no weź mi nie kracz...moze nie wyskoczy - powiedzial ben i wstał.Wywalił papiery do kosza.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No na pewno nie będzie..-powiedziałem i westchnąłem..-Ale coś za coś..-spojrzałem na niego..-Wiesz jak jest..-powiedziałem, śmiejąc się.
-No już nic nie mówię, żeby nie było, że coś wykrakam..-powiedziałem, skończyłem jeść kebaba i też się wytarłem.
-Lecimy?-zapytałem i wywaliłem do kosza śmieci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum miasta”