Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wjechaliśmy schodami na drugie piętro i odnaleźliśmy agencje.
-no to wchodzimy -powiedziałem i puściłem żonkę przodem. Wszedłem za nią., po chwili zajęła się nami agentka nieruchomości. Mówiliśmy jej co nam trzeba, chcieliśmy poznać ceny domów już wybudowanych no i działek , bo jeszcze nie podjęliśmy decyzji jaki ma być to dom.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Ogladaliśmy domy, które były na sprzedaż, w sumie kilka mi się spodobało, więc sobie je tam jakoś zaznaczyłam, czy zapisałam, spojrzałam na agentkę, tkóra nam pokazywała działki, mówiła o cenach i w ogóle nam doradzała..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy już wszystko wiedzieliśmy , podziękowaliśmy wzięliśmy w razie czego wizytówkę i wyszliśmy.
-co myślisz o tym co się dowiedzieliśmy Kochanie ?-spytałem i objąłem ją w pasie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No w sumie to wydaje mi się, że chcę kupić jakiś dom..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka..-Taki z werandą i kolumienkami..-powiedziałam..-Z dużym ogródkiem i huśtawką.-wtuliłam się w jego ramię..
-Co ty na to?-zapytałam..-Jakiś mały domek na przedmieściu? -spojrzałam w jego oczka..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz mi to pasuje , zawsze chciałem mieć dom , bo też wychowywałem się w domu , przy plaży....teraz tylko musieliśmy wybrać czy sami budujemy czy kupujemy, a spodobał Ci się jakiś dom , który pokazywała nam ta agentka ?-spytałem i spojrzałem na żonkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tak, spodobało mi się kilka nawet..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka..
-Ale to co? Chcesz mieć dom przy plaży bardziej?-zapytałam i objęłam go w pasie, wyszliśmy na pasaż w końcu. -Czy taki bardziej na przedmieściu w spokojnej dzielnicy?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Wiesz Kochanie mi to obojętne , żeby był tylko domek z ogródkiem i można było sobie odpocząć , sama wiesz jak jest w apartamentowcu -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka.
-w domu zdecydujemy się na jakiś dom , później remont i przeprowadzka , a apartamenty wynajmiemy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No wiem, kochanie wiem..-powiedziałam i pokiwałam głową..
-Ale tak sobie myślę, że ja bym wolała jednak domek na przedmieściach, na pewno będzie tąńszy niż te przy plaży, więc będzie mozna kupić większy..-uśmiechnęłam się do niego.
-Mam nadzieję, że nam wystarczy pieniędzy..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..-Na jakieś ładne kolumienki i okiennice..-spojrzałam na niego i wzięłam go za rączkę.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyszliśmy z żonką do agencji nieruchomości.
-gotowa do wybrania domu ?-spytałem i spojrzałem na żonkę obejmując ją w pasie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jasne, że gotowa..-powiedziałam i pocałowałam jego usteczka, a potem przyszedł nasz agent ze zdjęciami wybranych domów, a potem poszliśmy oglądać je na żywo..
Po kilku godzinach wybraliśmy naszego kandydata, więc wróciliśmy do agencji, żeby podpisać umowę i dokonać wszystkie formalności.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po podpisaniu umowy , dostałem telefon ze szpitala.
-Kochanie musze iść będe w domu jak najszybciej -powiedziałem i dałem jej buziaka.
-Kocham Cię -wyszedłem z agencji i poszedłem do szpitala.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..-Będę na Ciebie czekać..-spojrzałam w jego oczy i pocałowałam namiętnie,a potem jak sobie poszedł to dokończyłam formalności, a potem wyszłam z agencji.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wjechaliśmy ruchomymi schodami na piętro i udaliśmy się do agencji. Weszliśmy do środka , od razu przywitaliśmy się z naszym agentem. Zajęliśmy miejsca przy jego biurku i zaczęliśmy uzupełniać dokumenty , oraz nasze podpisy na papierach.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Chwile to nam na pewno zajęło, ale już po jakiejś pół godzince podpisaliśmy wszystkie dokumenty, porozmawialiśmy z agentem, umówiliśmy się z doradcą finansowym, oraz na kolejne spotkanie za dwa dni na przekazanie kluczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”