Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Najwyraźniej, ślicznotko..-powiedziałem i zaśmiałem się. Pocałowałem jeszcze raz jej usteczka, zasysając jej wargę, ale mnie kręciła ta dziewczyna.
-Mieszkam w domu, który dostałem w prezencie od ojca..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczka..
-Ah, no to faktycznie nuda..-zaśmiałem się i spojrzałem na nią.
-Yhm, no to widzę, ze 'rodzinny' interes..-powiedziałem i zaśmiałem się, bo tak mi się żarcik udał i w końcu dotarliśmy do mnie do domu. Otworzyłem drzwi i weszliśmy do środka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

W cholere ne pamietam o czym tam oni tak do końca gadali więc sie rozwodzic nie bede xD
-A no..rodzinny - wytknęła mu język a potem czekala az otworzy drzwi i weszła do środka po chwili.
-Gdzie masz sypialnie? - zapytała od razu a potem rzuciła gdzies torebke na jakas szafkę cz co tam miał w przepdokoju ipchnęła go lekko na scianę po czym wpiła sie zachłannie w jego usta.Rączkami już rozpinala jego koszulę..czy tam zdejmowala koszulkę co on tam miał ;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Sypialnia, na prawo, a potem na lewo pierwsze drzwi..-powiedziałem, ściągając z siebie kurtkę i spojrzałem na nią z uśmiechem, a potem w sumie wylądowałem na ścianie.
Spojrzałem w jej oczka i odwzajemniałem jej pocałunki bardzo zachłannie, wsunąłem jedną dłoń pod jej sukienke, a drugą odnalazłem suwak i rozpiąłem go, potem pozbyłem się tego łaszka z niej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-k..chyba dam rade trafić - puścila mu oczko a potem wszla nogami z sukienki z usmieszkiem na ustach.
-Noo..połowa z głowy - bo jej tlyko zostały majteczki i szpilki w sumie xDRuszyła w strone sypialni tak jak mówił "gubiąc" po drodze buty i kręcac sexownie tyłkiem.A potem zniknęła za drzwiami sypialni
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jak Alice napisała, że wychodzimy do Amnesii, to wyszykowałem się i już godzinkę później polazłem do klubu.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechaliśmy taksówką z Alice do mnie, jakoś było bardziej po drodze z zamku, zapłaciłem za kurs, wysiedliśmy z samochodu, a potem otworzyłem drzwi i weszliśmy do środka, bo było dość zimno, spojrzałem na nią z uśmiechem i od razu pocałowałem jej usta zachłannie, rękoma pozbyłem się jej płaszcza od razu i zrzuciłem z siebie swoją kurtkę, jakoś udało mi się to wszystko nawet powiesić na wieszaku.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj tak..zdecydowwanie kiedy tlyko drzwi jego domu sie zaknęły to juz sie na siebie rzucili.Zachichotala widząc jak mu to sprawnie poszło.
-Geniusz - puściła mu oczko a potem zsunęła buty z nóg a potem poczekała az on to zorbi i beda mogli przejsc dalej.
-Do sypialni - powiedziała łapiąc g za reke i pociagnęła go tam.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to się wystawi..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem..
-Myślę, że szybko się ktoś znajdzie..-powiedziałem i zajechałem na podwórko.
-Okej, to teraz w drugą stronę z kartonami..-powiedziałem, zaparkowałem bagażnikiem w strone drzwi by było łatwiej.
-Trzymaj klucz, idż otwierać, a ja idę nosić..-powiedziałem do niej i wysiadłem z auta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj no wiem, wiem..w to nigdy nie wątpiłam Skarbie - powiedziala z usmiechem.
-Noo w konuc..myslalam ze wieki ebdziesz to jadl - zazartowala a potem juz raz dwa i ze nie alkeo mieli to byli szybko w domku.
-To co?Ja sie moze przebiore w cos wygodniejszego a ty polej winko.. - powiedziala i poszla szybko do pokoju
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona poszła się przebrać a ja otworzyłem wino, by trochę pooddychało a potem polałem nam do kieliszków. Siadłem na kanapie, włączyłem Tv i czekałem na moją laskę.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszła po jakis 10 minutach.Ubrana jedynie w koszulke (to se zerknij w poscie w sypielni hehe)
-Nooo od razu wygdniej - siadla na kanapie bokiem oerajac sie o oparcie a nozki przerucila przez jego kolana.Wziela lapke z winkiem i sie naoila.
-Idalny wieczor..lubie takie - powiedzial z usmiechem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechałem po Alice, zatrąbiłem, by wyszła, by już nie włazić do domu..
No i pojechaliśmy.. Nie wiem, czy do sklepu po te ciuchy, czy od razu na ta Wigilię już ich dajemy xD

Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wróciłem po dyżurze w szpitalu do domu, byłem padnięty, a w sumie była jakaś 6 rano. Powłóczyłem się do sypialni.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyjechali z Theo do domku.
-Ok..to co chcesz porobic? - zapyala i poszla w sume do salonu by sie wlanac na kanape
-Co jak co ale ja musze dac moim nogom odpoczac - dodala
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Theo Eaglestone i Alice Verdury”