Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No będzie bardzo przyjemnie.. - Powiedziałem i spojrzałem na nią, ujalem jej stopki i zacząłem masować je delikatnie, siedząc na tej kanapie, bo wcześniej pomyliłam tematy. XD
-Hmm to co? Winko i do spania? Seksi wyglądasz w tej koszulce.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Lol nawet sie ne kapneła xD
-oo no teraz to faktycne idealnie.. - powieziala jak jej stopki zaczal masowac.Popjala sobie wineczko.
-ja we wszysktim sexi wygladam...nie zapominaj o tym Kochnie - powiezdiala smiejac sie lekko.
-Poza tym...nie wiem czy takie do spania od razu...chyba napis na tej koszulce cos sugeruje - pusciala mu oczko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnalem się do niej.
-Wiem skarbie jak sprawić by było idealnie. - Powiedziałem i pocałowałem ja zachłannie, spojrzałem w jej oczka.
-Ale ja to wiem. Nie martw się..
-Yhm.. - Mruknąłem czytając napis, jakoś wcześniej go nie obczailem. - brzmi ciekawie... - Powiedziałem i przejechałem dłonią po jej łydce.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

odwzajemniła ocąłunek wydłuszajac go troche.
-No ba..nawet bym rzekla, że bardzo ciekawei no ale..poki co..wlacz tv.mze jakis teletruniej oberyzmy do tego winka - puscila mu oczko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No ok..-powiedziałem i uśmiechnąłem się.
-Potem się Tobą zajmę..-powiedziałem i puściłem jej oczko, przełączyłem TV na jakiś teleturniej, czy co ona tam chciała i oglądaliśmy popijając winko, śmiejąc się z idiotów, lub odpowiadając na pytania. xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ja mam nadzieje..bo inaczej ci spac nie dam - zasmiala sie.
I owszem..ogladali i cakiem fajnie im slzo z odpowiedziami ale ne byli nieomlni tez.
Choc owszme i tez sporo smechu mieli z debili co odpadali na najbanalniejszych pytaniach.
-Chcialbys kiedys isc do jakiegos programu takiego? - pewnie jakis milionerów ogladali
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jakoś mi się nie wydaje, żebym coś mógł wygrać w takim teleturnieju,
ale w sumie to mogłaby być fajna zabawa sobie pójść do takiego.. -Gorzej jakby się zbłaźnić na jakimś banalnym pytaniu..-zaśmiałem się.
-Możemy się zgłosić do jakiegoś takiego w parach..-powiedziałem i pomachałem brwiami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wlasnie..najgorsze jak cie potem wysmieja..ale w sumie wies.z.kto nie ryzykuje..no kurcze nie kazdy jest alfa i omega wiec... - powiedzial alice odgadujac kolejne pytanie.
-Spoko..a sa takie? - zasmiala sie.dopila winko.
-Dolejesz? - usmiechnela sie slicznie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Pełno jest takich że w parach się idzie..-powiedziałem i zaśmiałem się..
-Można kiedyś się zgłosić, a nuż widelec nam się uda..-powiedziałem i pocałowałem ją, a potem dolałem jej wina..
-proszę..-powiedziałem miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no ok..to nas zgłos jak kwalifikacje nie ebda jakies dziwne i trudne - zasmiaa sie i odwzajemnila.
-Diekuje - no i sobie popijala winko i ogladala pewnie tam zgadywali tez itp i kometowali.
W pewnym omencie jedna nózke sobie ugiela w kolanie zaczeła stópka miziac go po udzie xdDruga wciaz miala prostoa bo siedzialw iaomdo tak bokiem do kanapy z nogmai na jego udach
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnąłem się do niej, przejechałem dłonią po tej jej stópce..
-Kochanie, zgłoszę nas jak mają nabór do jakiś fajnych..-powiedziałem i pocałowałem jej stópkę.. A potem sobie tak ją smyrałem, jej ruchy nóżką też były całkiem przyjemne..
Po chwili wstałem i ściągnąłem z siebie spodnie, skarpety i koszulkę.. Puściłem jej oczko i usiadłem z powrotem, dłoń wsunąłem pomiędzy jej uda, zacząłem ją pieścić delikatnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No i super..jak sie zbłaźnimy to razem.Ale w sumie..ty tak mózg to powinnismy moze nawet cos wygrac - zwyszczerzyla ząbki.
-Ohoho..a Panu to co?Goraco sie zorbilo? - zasmiala sie jak sie rozberał.Rozsuneła nieco nożki by mu wygodniej bylo sie dostac do jej cipki.Stópką masowala jego kutasa przez bokserki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dokładnie, zdanie innych się nie liczy..-powiedziałem do niej wesoło..
-Yhm, trochę..-powiedziałem i puściłem jej oczko.. Potem pieściłem jej cipkę, a gdy zrobiła się wilgotna, to zacząłem wsuwać w nią paluszki, pieszcząc jej gorące już wnętrze..
-Boże jak ja Cię kocham..-powiedziałem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oooo....idealnie - nawet sie juz skupic nie mogla by go tam piesicic stopką hehe
-Ej..mowisz to w takim momencie..bo s epomysle, że ty nie mnie a moja cipke kochasz - zasmiala sie a potem sie podniosla i siadla na nim okrakiem.Wyjela z bokserek jego kutasa, chwilke popiescila lapka a potem sie na niego nabila.Wpila sie w jego usta namietnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Theo Eaglestone i Alice Verdury”