Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no to pewnie będziemy to czasem powtarzać4-zasmiala sie
-kocham Cię- wpil się się w jego usta.zarzucila jedna mogę na jego biodra i zaczęła poruszać biodrami wypychajac je ni niemu k opierając się swoją cipka o jego chuja
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Okej.. - Powiedział i zaśmiał się, spojrzał w jej oczy..
-Ja ciebie też kocham.. - Powiedział i pocałował ją zachłannie. A potem palcem już wysunął się w jej cipke. Kciukiem drażnił łechtaczkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ochy.... milutko...-wymruczal i całowała się z nim.ppruszala bioderkami czując że robi je dobrze.rekami bladzila sobie po jego cialku rozwiązując się jego dotykiem.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnal się do niej i nie zabierał dłoni. Jednak po chwili sięgnął po to dildo i wsunął jej w tyłek.. Najpierw chwilę ja tam porozciagal..
Spojrzał w jej oczy i wpil się w jej usta.
-jęcz, Mała.. - Powiedział. Bo co jak co on jeszcze flak. XD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ouuuu... !- no ale w sumie ona tam lubiła w tyłek dla różnorodności.
-mocniej.. -wydyszala i zamknęła oczy.rekami ściskam swoje cycki i delaktowala się jak ja pieprzyl tym dildem. Po cheili faktycznie zaczęła jechać z przyjemnosci
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się do niej. Ale pieprzył ja coraz ostrzej tym dildem. W końcu jego chuj się opamietał i stanął.. Więc wsunął go w jej cipke i jednocześnie wsuwał się w nią i dildem o kutasem co jemu dawało wiele przyjemnych doznać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No w koncuuuu !-żagla czując w sp ie jego chuja.wypychsla biodra mu niemu czując jak jej cholernie dobrze ale wciąż chciała jeszcze i jeszcze.
-o kurwa.. jak dobrze..och taki!Theo..!-krzyczała czując jak jej cipke coraz mocniej się zaciska..jak coraz mocniej oulsuje..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się na jej słowa i nie przestawał poruszac swoimi biodrami. Był cholernie na nią nakręcony więc nie przestawał. Miał dużo siły bo tym poprzednim spuście i teraz tak szybko nie dojdzie..
-głośniej, Alice. - wydyszał. Ostro ja brał.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I dobrze... ona tam mogła dogodzić i dochodzić haha
Jeczala głośno.. rękami bladzila po jego plecach i barkach.
-och tsakkk.. jeszcze trochę...mocno Theoo-czuła jaknsie mocno juznzaciska..jeszcze kilka jego ruchowi doszła z głośnym krzykiem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

więc jeszcze trochę w nią wchodził. Zaciskał dłonie na jej seksownym ciele i Napierał mocno. Zmienił jeszcze potem pozycje.. I doszedł dopiero przy jej kolejnym orgazmie.
-zajebiscie mała.. - wydyszał..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-o tak...zajebiscie.. -wydyszala ledwie leżąc i eh..jeszcze się nie mogła do końca uspokoić.jej ciało drzalo i oddychala głośno.zdolala tylko się przekroczyć i wtulic w swojego faceta.
-idę.. al nie..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

pocałował czule jej usteczka i przejechał dłonią po jej szyi...
-myślałem że nasz seks już nie może być lepszy.. Aa tu jednak.. - wyszczerzył się do niej i cmoknął jej usta jeszcze raz.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-a no widzisz.. A co dopiero hak sobiebkupimy jeszcze jakieś fajniejsze zabawki...-zachichotala i odwzajemnila.pogladzila to po policzku z usniehrm.
- eh...cholernie Cię kocham wiesz... hajtnijmy się...ale że nooo..Tak prawie że już.. -powiedziała nagle.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Hmm. No po świętach idziemy po zakupy.. - Powiedział i wpil się w jej usta zaborczo a potem jej słowa..
-W sensie? Że już teraz? W sensie? Za zaraz? Za tydzień? Czy co? - zrobił na nią wielkie oczy.. Oni są zareczeni w ogóle?
re
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- jest też Internet.. najpierw poczytam i poszukamy czegoś fajnego dla par.. - powiedziała.
No właśnie nie pamiętam.ale to można uznać że nie :p
-No nie wiem.. Kiedy można wziąć wolne i skoczyć do urzędu czy nie wiem..gdzieś gdzie dostaniemy slub-powirdziala śmiejąc się lekko. Ona nie potrzebowała wesela i tego wszystkiego.potrm nadrobić biba xd
-ale..chyba przegiela co? Dobra.. zapomnij... -bo ta jego miną to noo już pomyślą że zrobiła z siebie idiotka i jej się głupio zrobiło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Theo Eaglestone i Alice Verdury”