Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Theo też czuł że niewiele mu brakuje. To było niesamowite uczucie. Od niedawna się tak bawili jednak było to bardzo przyjemne. Oddychał szybko, czując jak jego chuj reaguje na każdy ruch dilda. Aż w końcu nie wytrzymał napięcia.. Zalał jej tyleczek obficie swoim nadzieniem, głośno dyszac i zaciskajac dłonie na jej biodrach. Nie był w stanie tego kontrolować. Ale nie przestawali się poruszać aż i ona doszła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No i miał szczęście bo ona nie lrzestWala ale nie trwało to długo bo po cheili i ona głośno zawyla i doszła mocno się na dildo.po chwili dopiero wywalilas dildo i zeszła z niego dyszac mocno.padla obok niego dyszac mocno
-kocham Cię-wydyszala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- ja ciebie też.. - powiedział i przyciągnął ja do siebie, pocałował namiętnie jej usta.. Nakryl ich nieco pościelą..
-chwilą odpoczynku.. I potem jedziemy dalej? - zapytał z rozbawieniem. Cmoknal jej czolko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wtulia sie w niego a potem parsknela smiechem.
-Ales ty nie wyzyty...normlanie a myslalam ze to ja zawsze jakas nienasycona - powiedziala rozbawiona i cmoknela gow klate.
-Wgl to..ale ebdzie jazda jak wrocimy do LB i powiem Justine ze sie hajtnelismy..juz twidze ta awanture ze bez niej - zasmiala sie
;)
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał się..
-wiesz ze uwielbiam się z tobą kochać, pieprzyc i bzykac. - zaśmiał się.
-na pewno będzie afera.. - puścił jej oczko.. - ale w sumie ona też niedługo chyba ślub to może nie będzie aż tak bardzo krzyczeć.. Czy nie?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- wiem... I całe szczęście-uśmiechnęła się.
-No niby tak.. zaręczam ale jakoś nie słyszałam o jakiejkolwiek dacie czy coś no ale.. jak coś to może odwróci kota ogonem - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Będziesz musiała ja zabrać na drinka i grzecznie wytłumaczyć że to był spontan.. - zaśmiał się. Napili się jeszcze szampana..
-to co? Do spania? A jutro do domu? Czy jak? - zapytał. Przejechał dłonią po jej cyckach.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jakoś ja udobruchac..- powiedziała i się napiła.
-hmm..A może... szybki numerek i do spania?-zjechała ręką na jego fiut i chwycił do.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- zaproponuj jej trójkąt na zgodę.. - zaśmiał się..
-yhm.. Mówisz? - zapytał i pomachal brwiami. Pocałował namiętnie jej usta. No i był i szybki numerek albo i dwa jeszcze a potem poszli spać. A następnego dnia rano wstali i pojechali na lotnisko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Theo Eaglestone i Alice Verdury”