Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechaliśmy z Williamem do niego do domu, zaparkował przed domem, wysiedliśmy z auta i poszliśmy w stronę drzwi wejściowych, poczekałam, aż je otworzy kluczem i weszliśmy do środka.
-Ładnie tu masz..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

William razem z Cassidy pojechali do jego willi. Przy bramie, Will otworzyl okno. Na trawniku stal maly mikrofon z glosnikiem.
- Hej John, to ja Will - powiedzial.
- Zapraszam panie Reed. Witam w domu - uslyszeli glos i wjechali na posiadlosc.
Will zaparkowal przed frontowymi drzwiami i wysiadl z samochodu, po czym podszedl do drzwi od strony Cassidy i otworzyl je.
- Witam u siebie - powiedzial podajac jej reke. Z bagaznika wyciagnal jej torbe i zamknal samochod. Po czym wzial dziewczyne za reke i weszli do srodka
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Frank Wright
lat
cm

Post

Podjechałem samochodem pod willę Williama, to nawet nie było daleko, ale wszelkie środki bezpieczeństwa zostały zachowane. Gdy podjechaliśmy pod bramę, ochroniarz nas wpuścił na teren posesji, zaparkowałem więc samochód na podjeździe, sprawdziłem, czy teren jest czysty,a potem otworzyłem drzwi Christinie.
-Zapraszam, pani Aguilera..-powiedziałem do niej i poczekałem aż wysiądzie, a potem podeszliśmy do drzwi wejściowych i zadzwoniliśmy, choć Will już pewnie wiedział, że jesteśmy.
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-parę minut i będzie z głowy -zasmiałam się i spojrzałam na Franka.
-ale Ty poważny-zrobiłam głupkowatą minę. Czekałam aż William nam otworzy drzwi.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Will podszedl do drzwi i otworzyl je - Czesc. - powiedzial do Christiny i wpuscil ja i Franka do domu. - Chodzcie do salonu - dodal zamykajac za nimi drzwi
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Frank Wright
lat
cm

Post

Wyszedłem z domu Williama, po drodze znalazłem Christinę i obje skierowaliśmy się do wyjścia, wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy do willi.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Williama Reed”