Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Uważam, że lepiej wyglądasz jako ty niż jako pielęgniarka, ale kim ja jestem by sie kłócić..-powiedziałam i zaśmiałam się, gdy mnie przytargał do sypialni, spojrzałam w jego oczka.
-Nic się nie spali w tej kuchni?-zapytałam i rozejrzałam się po pokoju.
-Ładnie tu masz..-powiedziałam, podobała mi się ta jego willa..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- W takim razie bede soba - powiedzial do niej z usmiechem. - Wszystko jest nastawione tak, ze jak pojde, do kuchni o wyznaczonym czasie, to wszystko bedzie ok. - dodal i polozyl ja na lozku. - Wiec mamy troche czasu. - wyjasnil patrzac jej w oczy i calujac namietnie, jezdzac reka po jej udzie, ponoszac sukienke do gory.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego i pocałowałam jego usta namiętnie, był kochany.
-Widzę, ze wszystko zostało opanowane do perfekcji..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..-Wszystkie dziewczyny tak zapraszasz do siebie, sam gotujesz, a w międzyczasie?-zapytałam, machając brwiami..-Ściągasz im sukienki..-spojrzałam uważnie na Williama..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Jestem perfekcjonista - usmiechnal sie do niej radosnie. - I nie, nie wszystkie - dodal - Tylko te wyjatkowe. Takie jak ty - powiedzial z usmiechem i ja pocalowal. - a sukienka, mimo ze ladna to wole Cie bez - dokonczyl lapiac palcem za jej majtki i sciagajac je do dolu.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam w jego oczka..-To widać..-pokiwałam głową i pocałowałam go namiętnie.
-Hm, nie wiedziałam, że jestem wyjątkowa..-powiedziałam i pomachałam brwiami.
-Skoro tak Ci przeszkadza ta sukienka, to się jej pozbądź..-powiedziałam z figlarnym uśmeichem i przygryzłam wargę, czując jego dłoń w tamtych rejonach.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Jak sobie zyczysz - powiedzial do niej z usmiechem i wsunal rece pod jej plecy aby rozpiac sukienke. Gdy to zrobil, posadzil ja i sciagnal sukienke gora, rzucajac ja gdzies na ziemie. - Od razu lepiej - usmiechnal sie do niej i wrocil do calowania sie z nia kladac ja znow na lozko i bedac nad nia.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego i spojrzałam w jego oczka.. Podniosłam ręce, do góry, by mógł pozbyć się mojej sukienki i patrzyłam na mojego przystojniaka.
A potem już odwzajemniałam jego pocałunki bardzo namiętnie, ujmując jego twarz w dłonie, błądząc nimi po jego karku i ramionach. Uwielbiałam go.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zjechal pocalunkami na jej brzuch, lapaiac ja rekoma za biodra. Jechal pocalunkami w gore, zatrzumujac sie na jej piersiach i bladzac rekoma po nich. Nadal byla w staniku. Masowal je przez stanik okreznymi ruchami, po chwili zdejmujac go z niej.
Wrocil pocalunkami na jej usta, kierujac jedna dlon w strone jej szparki. Wjechal dlonia pod jej majtki i delikatnym ruchem wsunal palec do srodka.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Westchnęłam cicho, czując jego usta na mojej skórze, która płonęła przy każdym nawet najmniejszym muśnięciu. Odwzajemniałam jego pocałunki bardzo namiętnie i pozbyłam się jego koszulki dość szybko, odsłaniając jego kaloryferek, przejechałam po nim delikatnie paluszkami.
Westchnęłam głośniej, czując jego paluszek i mój oddech gwałtownie przyspieszył, czułam jak mi gorąco, jak doprowadza moje zmysły do szaleństwa.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

William penetrowal ja delikatnie paluszkami, nadal namietnie calujac jej usta. Chcial aby byla odpowiednio rozpalona zanim w nia wejdzie. Wszedl palcami glebiej, krecac nimi kola aby wyczuc czy jest gotowa na cos wiekszego.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki namiętnie, rękoma zjechałam na jego pas i rozpięłam jego spodnie, zsunęłam je z jego tyłeczka i zaczęłam delikatnie pieścić jego członka, by go przygotować do działania.
Ja byłam już coraz bardziej gorąca i mokra, jego palce doprowadzały moje ciałko do drżenia, a dreszczyki zalewały moje ciałko, gdy tylko dotknął mój czuły punkt.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Czlonek Will'a stawal sie coraz bardziej sztywny czujac tylko pieszczony Cassidy. Gdy wyczul, ze jest wystarczajaco goraca i rozpalona, wyciagnal z niej swoje palce i siadajac na brzegu lozka, posadzil ja na sobie, nabijajac ja na swojego sztywnego czlonka. Poruszal sie w niej, masujac jej piersi w tym samym czasie. Przysunal ja do siebie najblizej jak sie dalo, po czym wykonywal krotkie intensywne ruchy w niej.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam w jego oczka, a potem przymknęłam oczy i przygryzłam wargę, gdy nabił mnie na siebie, zacisnęłam jedną dłoń na jego klacie, a drugą na swojej piersi. Uwielbiałam czuć go w sobie, wypięłam bioderka w jego stronę, wsuwając go do końca w moje rozgrzane wnętrze, zaczęłam się poruszać powoli, sukcesywnie przyspieszając swoje ruchy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Will zabral reke Cassidy z jej piersi i sam zaczal ja masowac. Mocnymi, intensywnymi ruchami, jednoczesnie wsuwajac sie w nia po same jajka i przyspieszajac ruchy aby dac jej jeszcze wiecej rozkoszy. Przysunal ja do siebie jescze bardziej, nie pozostawiajac miedzy nimi przerwy.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Williama Reed”