ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

To byl juz koniec tygodnia. Will przygotowal sie na ostatnia kolacje/ randke bardzo dobrze. Swieczki, piekny stolik na plazy, koc i ognisko zeby nie bylo zimno. Czekal (stojac) az Cassidy przyjedzie po zakupach z jego mama. Byl zestresowany, bo zaczal naprawde lubic ta dziewczyne. Az zalowal, ze ten tydzien sie wlasnie konczy.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Po całodniowych zakupach z mamą Willa w końcu udało mi się od niej uwolnić. W willi spędziłam jeszcze kilka godzin przed lustrem, by się wyszykować,a dopiero potem przyjechałam limuzyną(!) na plaże.
Odetchnęłam kilka razu głęboko i dopiero potem spokojnie już weszłam do piasku wgłąb plaży i spojrzałam na Willa z uśmiechem..
-Hej..-powiedziałam miło i cmoknęłam go w policzek.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Will nie chcial siadac przy stoliku bez niej wiec tak caly czas stal. Mial nadzieje ze jego mama nie wykonczyla Cassidy. Dopiero gdy zobaczyl swiatla samochodowe a po chwili limuzyne, dopiero odetchnal z ulga. Cassidy wysiadla z limuzyny z gracja.
- Hej - przywital sie z nia. - Widze, ze przezylas - usmiechnal sie do niej.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Przeżyłam..-powiedziałam i skinęłam głową..-Choć było ciężko..-zaśmiałam się..-Potrzebuję teraz odpoczynku i relaksu..-uśmiechnęłam się.
-Tęskniłeś?-zapytałam śmiejąc się i puściłam mu oczko, a potem pewnie poszlismy gdzieś do tego stolika, by tak nie stać jak te dwa kołki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Ale ciesze sie ze przybylas na czas - usmiechnal sie i pokierowali sie do stolika po czym usiedli naprzeciwko siebie - Oczywiscie ze tak - usmiechnal sie do niej i puscil jej oczko, choc nie zartowal, gdyz faktycznie troche mu jej brakowalo.
- Kupilas cos ladnego? - zapytal
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Starałam sie jak mogłam..-powiedziałam do niego z uśmiechem.
-Twoja mama miała bardzo duże wymagania, więc tylko kilka godzin spędziłam przed lsutrem..-wyszczerzyalm się do niego.
-No to dobrze.
-Hm.. Coś ładnego, jasne że tak..-powiedziałam odkłądając torebkę gdzieś na bok.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Witaj w moim swiecie - powiedzial - Moja mama zawsze miala duze wymagania, ale nie bedzie starac sie ciebie zmieniac - wyjasnil - Chociaz czasami sie zapomi - wyjasnil.
- I tak wygladasz pieknie - powiedzial z usmiechem do niej.
- W takim razie bardzo sie ciesze, ze zakupy sie udaly. - spojrzal na nia. - Kupilas to co masz teraz na sobie? - zapytal - Bo to bardzo ladna sukienka - dokonczyl.
- Jezeli chodzi o dzisiejszy wieczor to mamy pyszna kolacje. - usmiechnal sie i wskazal na talerze ktore byly naprzeciwko nich, przykryte metalowa kopula. - A na deser pianki, ktore musimy zrobic na ogniu - wskazal palcem ognisko.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie dam się zmienić..-powiedziałam do niego z uśmiechem.
-A jak się zapomni, to będziemy inaczej rozmawiać..-zaśmiałam się i spojrzałam do niego..-Ale nie martw się, nic jej nie zrobię..-powiedziałam, szczerząc się, bo trochę się zaczęłam odgrażać.
-Dziękuję..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem.
-Akurat sukienkę przywiozłam z TH..-zaśmiałam się, choć to nie oznaczało, ze dzisiejszych ślicznych zakupów nie mam na sobie, jednak za wcześnie chyba na takie teksty o bieliźnie xD
-Te buty mnie urzekły..-powiedziałam i pomachałam stópkami, wychylając je zza stolika.
-Yhm, sam robiłeś kolację? Czy zamówione z mojej ulubionej restauracji?-zapytałam i oczywiście miałam Soho na myśli xD
-Oo, będzie ognisko? fajnie..-powiedziałam ucieszona. Lubiłam ogniska na plaży.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Hahaha - powiedzial - Ciesze sie ze tak mowisz - usmiechnal sie do niej.
- Za komplementy sie nie dziekuje - puscil jej oczko - ale nie ma za co - usmiechnal sie.
- Buty tez bardzo ladne - stwierdzil. - Przystawka jest z restauracji, kolacje zrobilem sam. Bylo ciezko ale ualo sie - powiedzial - Na szczescie obylo sie bez wypadkow i mam nadzieje ze nie jest trujace - spojrzal na nia, gdyz zartowal. Byl dobrym kucharzem. Moze nie najlepszym najlepszym ale jakos mu sie udawalo cos ugotowac.
- Tak. Bedziemy mogli sie ogrzac gdy bedzie troche zimniej. Koce tez mam - dodal i nalal im wina. - Za ostatni wieczor? - podal jej kieliszek
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego.
-Oj tam, niby się nie dziękuje, ale jednak to miłe, że tak mówisz, a ja nie umiem być taka nieskromna..-powiedziałam do niego, zawsze takie nie dziękowanie kojarzyło mi się z kimś zadufanym, więc zawsze uprzejmie kiwałam glową chociażby.
Spojrzałam na niego.
-Ooo, nie wiedziałam, że gotujesz..-powiedziałam i spojrzałam na niego, chociaż knajpę wybrał znakomitą wtedy pierwszego wieczoru, więc można było się spodziewać, że się zna na tym.
-Ej, nie jest trujące?-zapytałam, powtarzając jego słowa, bo jednak się trochę przeraziłam.
-Za dzsiejszy wieczór..-przytaknęłam, unosząc kieliszek..-Szkoda, że ostatni..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego miło.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Moze nie gotuje jak profesjonalista ale cos tam umiem - usmiechnal sie do niej - nie jest to, to samo co Soho ale jednak - powiedzial z usmiechem.
- Za dzisiejszy wieczor - spojrzal na nia - Nie wiemy czy ostatni, moze ostatni tu ale nie wspolny - usmiechnal sie do niej.
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego..-Hm, no to w takim razie musisz mnie zaprosić kiedyś do twojej kuchni i coś mi ugotowac..-powiedziałam, no ćóż.. Zdecydowanie mnie kręciło to jak facet się tak krzątał w kuchni, więc chętnie popatrzyłabym na Willa.
-Hm, taka opcja też mi się podoba..-przyznałam, bo jednak przez ten tydzień dośc sporo się o sobie dowiedzieliśmy i nie chciałabym kończyć tej znajomości.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- mozesz wpadac bez zaproszenia - usmiechnal sie do niej - chetnie zawsze ci cos ugotuje - dodal.
- w takim razie sie ciesze - powiedzial patrzac na nia - w tree hill mozemy urzadzic sobie male LA - dokonczyl
William Reed
ObrazekObrazek
KP &phone &home &clothes &relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-W takim razie pewnie chętnie nie raz skorzystam z zaproszenia..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem.
-Wiesz, bardzo miło spędziłam ten tydzień..-powiedziałam do niego..-Więc chętnie zrobię sobie małe LA w domu..-uśmiechnęłam się..
-A ty już teraz zostajesz w TH na jakiś czas, czy będziesz podróżował jeszcze? jaki masz plan po powrocie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Los Angeles”