Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Lexi przyszła do pokoju i podeszła do łożeczka.Mała nie spała ale sie tam rozlgadała i wierciła.
-Hej Słodka - powiedziała do niej Alex i wzięła ja na ręce.
-Jestes głodna? - zapytała siadając z nią na fotelu sobie wygdodnie a potem zaczeła ja karmić.Jeszcze była malutka więc piersią pewnie..
Kiedy po jakims czasie Mała sie najadła, Lexi z nią pochodziła by jej sie odbilo a potem ukołysała ją do sania i włozyła do łożeczka.Zosawiła ją i poszła do kuchni.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Alex i Tyler przyszli najpierw do pokoju Hope.Podeszli do łożeczka.
-Śpi..az dziwne, że tyle czasu..ale to dbrze.. - powiedziala z usmiechem Lexi i poprawila małej kocyk.
-Choc pewnie sie w nocy obudzi..ale miejmy nadzieje, ze nie za czesto
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jak coś będziemy gotowi-powiedziałem i pokazałem na elektroniczną niańkę.
-to co idziemy się kłaść , czy chcesz jeszcze posiedzieć przy córeczce?-spytałem i patrzyłem na nasze maleństwo. Hope spała spokojnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Zawsze - pokiwała głową Lexi.
-Idziemy..jestem zmęczona..i zdecydowanie potrzebuję już snu - powiedziala a potem pochylila sie do Hope, cmoknęła ja w czółko a potem poszla do sypialni.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Lexi przyszła do Hope.ała nie sała wiec ja wzięła z łożeczka i sadła na kanapie.
-Pora na sniadanko Kochanie - powiedziała i zaczeła ją karmić..pewnie minęło z jakies 20-30 min nim mała sie najadła więc potem ja ubrała i przyszykowała wszystko na wyjscie ak z grubsza.
-Dobrze Księzniczko..jeszcze sobie chwilke polez a niedługo tatuś po ciebie przyjdzie i jedziemy w swiat - pocałowała ja i wyszla z jej pokiku na dół zabierając torbę do wózka..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Lexi przyszła z rozpłakaną Hope do jej pokoiku.Rozebrala ją i oczywiście przewinęła bo to między innymi dla tego mała ryczała bo mokro miała.
-Oj..no juz dobrze...bedzie suchutko..a zaraz będzie amciu - powiedziała spokojnym głosem Alex do córci.Kiedy ja przewinę i ubrała siadła sobie z nią na fotelu i zaczęła ja karmić.
Kiedy Mała zjadła..poczekałaaz jej sie odbije a potem jak ja uspiła to połozyła ja do łożeczka.Zeszła na dól..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Poszedłem za Alex na górę do pokoju Hope. Usiadłem sobie i czekałem , aż Alex zajmie się mało i ją połozy spać. Uśmiechałem się widząc jak moja żona zajmuje się naszą córką.
-Kocham Cię -powiedziałem i spojrzałem w jej stronę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

o tak..pewnie tasm Alex poprosila Ty by chwilę potrzymal Mała az ona naszykuje kapiel itp a potem ja syzbciutko umyła, przewinęla, przebrała i połozyła do łozeczka po kilkuminutowym kolysaniu na rkekach.
-Dobra..sprzatne to i jestem twoja - powiedziała i cmoknęła go przechodzac koło niego pewnie.
Po chwili wszyskto było posprzatane wiec poslzi do ypialni
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to z rana Alex przyszla do Hope.Mała juz nie spala ale nie płakała jeszcze.Więc ją wzięła i najpierw przewinęła, przebrała juz a potem siadła z nia i dała jej cycka xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem do pokoju Hope.
-hej Piękne -powiedziałem i uśmiechnąlem się.
-zawsze jej będę zazdrościł tych Twoich cycuszków -powiedziałem i podszedłem do nich. Pocałowałem Alex i dałem buziaka w czółko Hope.
-jadłaś już śniadanie?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hej mężu - powiedziala z usmiechem Alex.Pewne juz skonczyła karmic maa ale ja jeszcze konczyla uspypiac.
-No coż..trudny twój los... - pokręcila głowa i sie zasmiała.
-Nie..na razie to ta Księżniczka nasza sobie pojadła.ale spokojnie..juz schodzę na dół i cś zorbię - powiedziała.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ja mogę zrobić śniadanie-powiedziałem i uśmiechnąłem się.
-wiesz Kochanie , ale mam za to coś piękniejszego -powiedziałam z zachwytem w głosie i rozszerzyłem jej nóżki. Przejechałem rączką po jej cipce.
-ona jest moja -pocałowałem jej usteczka.
-mam nadzieje , że się wyspałaś Kochanie -uśmiechnąłem się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

_super..to obiecuje, że ja zrobie obiad - powiedziała Lexi.
-Sss. - syknęła i przeszeł ją dreszczyk po całum ciele.
-Normlanie...zwariuje przez ciebie - powiedziala po odwzajemnionym pocąłunku.
-No w sumie to tak..duzo razy wstawałes do niej w nocy? - zapytała.Mala usnęła więc Alex wstała i ostrożnie by sie nie zbudziła połozyła ją do łożeczka.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w sumie to raz wstawałem , ale siedziałem z nią jakieś 2 h zanim znowu zasnęła -powiedziałem i uśmiechnąłem się.
-Kocham Cię i ciesze się , że warujesz przeze mnie-objąłem Alex kiedy położyła Hope do łóżeczka. Wziąłem niańkę i poszliśmy na doł do kuchni.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no to jak jesteś nie wyspany to może sie jeszcze połóż - zaproponowała.
No a potem zeszli o kuchni.-
To co jemy?Kawa ii..jajecznica? - zapytała z usmiechem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Tylera i Cillii Grey”