Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

W sumie pieszczoty były już zbędne bo mój członek był gotowy do działania , ale jeśli ona tak chciała ja nie miałem nic przeciwko. Przymknąłem oczy i delektowałem się jej pieszczotami, wsunąłem rączkę między jej nóżki i zacząłem ją pieścić.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

W pewnym momencie zeskoczyłam z tego stołu i rozpięłam swoje spodnie, a później pozbyłam się ich całkiem, zrzuciłam z siebie też koszulkę, bo nie była mi potrzebna do niczego, stanęłam przed nim w samej bieliźnie i pocałowałam zachłannie jego usta.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i zerwałem z niej jej majteczki. Połozyłem ją na biurku zrzucając karty pacjentów. Wszedłem w nią i zacząłem poruszać swoimi biodrami bardzo szybko w końcu nie mieliśmy za dużo czasu więc trzeba było się streszczać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęłam gdy poczułam go w sobie, był bardzo stanowczy i pewny tego co robił, a mi się to podobało. Jego szybkie ruchy sprawiły, że zaczęłam szybko oddychać, moja krew przyspieszyła i nie mogłam opanować emocji, złapałam się mocno stołu i objęłam go nogami w pasie. Sprawiał mi nieziemską rozkosz.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pochyliłem się nad nią i całowałem jej piersi i ssałem sutki. Wchodziłem w nią bardzo gwałtownie, byłem cholernie na nią napalony. Doprowadzała mnie do szaleństwa. wchodziłem w nią coraz szybciej czułem jak mój oddech przyspiesza i staje się głośny.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęczałam, gdy zaczął całować moje sutki, sprawiał mi tym nieziemską przyjemność. Przytrzymałam jego głowę przy moich piersiach wplatając pace w jego włosy. Nogami mocno oplatałam go w pasie przyciągając bardziej do siebie. Każdy jego ruch sprawiał, że coraz głośniej jęczałam i pokrzykiwałam. Nie mogłam się opanować.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zacząłem całować jej usta by zagłuszyć jej jęki , w końcu ktoś mógłby nas usłyszeć byliśmy w szpitalu. Po dłuższej chwili oboje szczytowaliśmy , w końcu miał bys to szybki numerek.
-byłaś boska-powiedziałem i zacząłem sie ubierać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nie dawał mi jęczeć, co mnie nakręcało bardziej, więc faktycznie doszliśmy niemal jednocześnie, usiadłam na stole i spojrzałam na niego z lekkim uśmiechem.. Złapałam swoją koszulkę i ubrałam ją, po czym zeszłam ze stołu i znalazłam swoje majtki na podłodze, założyłam je na siebie, po czym wciągnęłam na tyłek spodnie..
-Ty też..-powiedziałam i spojrzałam na niego. Pocałowałam jego usta..-Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wykorzystamy to miejsce..-uniosłam lekko brew do góry.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , nie ma sprawy , ale musimy popracować nad Twoimi jękami-powiedziałem i zaśmiałem się.
-mam nadzieje , że zmieściliśmy się w czas-powiedziałem i zacząłem się poprawiać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Było mi za dobrze..-powiedziałam i klepnęłam go w tyłek, po czym schyliłam się po fartuch i zarzuciłam go na ramiona. Uśmiechnęłam się do niego promiennie..
-Mam jeszcze minutkę..-powiedziałam i spojrzałam na zegarek, po czym pocałowałam długo i namiętnie jego usta..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem pocałunek i spojrzałem na nią z uśmiechem.
-bardzo mnie to cieszy , że udało nam się zmieścić w czasie...niedługo będziemy mieli w tym wprawę-powiedziałem i zaśmiałem się
-jak cos to zapraszam do swojego gabinetu-puściłem jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tylko się nie przyzwyczaj..-powiedziałam i spojrzałam na niego, świdrując go spojrzeniem. Cmoknęłam delikatnie jego usta.
-Kiedyś wpadnę na konsultację..-puściłam mu oczko. Wsunęłam pager do kieszeni razem z komórką i spojrzałam na niego..-Chyba muszę się zbierać
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne, zapraszam -powiedziałem i dałem jej buziaka
-miłego dyżuru-powiedziałem i wyszedłem z dyżurki , a później wyszedłem ze szpitala i poszedłem do mieszkania.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wyszłam z dyżurki z uśmiechem na ustach i poszłam na oddział na obchód.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Po kilku szybkich operacjach nie miałam już siły, więc przyszłam do dyżurki i położyłam się na chwilę by odpocząć. Zasnęłam w jednej sekundzie, spałam może dwie godziny, gdy obudziło mnie wezwanie pager'a. Złapałam kubek z kawą i opróżniłam go, a potem poszłam na oddział.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”