Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pocalowal ja raz jeszcze a potem siadl wygodnie
- to ile tej pracy Ci jeszcze zostało?? - no bo w sumie w szpitalu lekarze nocą śpią jesli się da a nie msja jakies konkretne godziny pracy... no ale moze to po prostu ostry dyżur tak ma...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-siadla by dokonczy jedzenie.
-No zobacyzmy..poki co dzis spokojnie wiec..mam luzy jak mwowilam ale kto wie..tak czy inaczej..w domu bede po 6..standard.. - powiedziala.
-wiec noo..jedz juz i sie wyspil..i zobacyzmy sie jak wrcisz z pracy..zrobie jakis obiad..moz enie ebdzie to takie pyszna jak twoje no ale..na co masz ochote?Co jemu jutro? - zapytala milo
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- mysle, ze jak rano mnie przebudzisz pyszna kawa to będzie dobrze - cmoknsl ja
- na obiad jest jeszcze troszkę tego - pokazsl na pojemnik w którym jej dzis przyniósł jedzonko
Pocalowal ja jeszcze czule przez kilka minut a potem die zmyl kazac byc grzeczną i wracac do domu od razu po pracy...
No i zmyl sie na chate
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Natalie własnie skonczyla prace..przyszła sie tma przebrać po sowjej zmeinie i juz sobie potem czekala na Lucasa rozmawiajac z jakimis znajomymi
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

A on jak obiecał tak podjechał. Z racji tego, że nie robili zakupów tylko mieli zjeść na mieście to na motorze podjechał...
- część Pracusiu, gotowa??
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wyszła z nim orzed szpital.
-Eh..mowilam przyjdź..ale ok..to gdzie jedziemy?Pojade za toba - bo ona do pracy przeciez autem pojechala wiec..zadne nie wypije nic buhaha
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- auto zostawiamy tutaj... nic mu się nie stanie- uśmiechnął się
- lubisz jeździć ze mną motorem a myślę że możemy pokombinować... albo jedzie.y i jemy w restauracji lub bierzemy coś fajnego na wynos i jedziemy za miasto - popatrzył na nia z uśmiechem
- znasz mnie,nie jest ważne gdzie a z kim - no i ostatnio byli na mieście że się złości o jego flirt
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..no dobra...to jutro wezme najwyej do pracy taxi - powiedziala Nati i sie zabrala na motor z Lucasem.
-Na wynos..ale jestem glodna wiec..duzo..i potem nei wiem..gdies sie cos zajdzie by to zjesc - dodala i pojechali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”