lat
cm

Post

Przyszedłem pod NC z towarem , stanąłem na uboczu i czekałem na klientów , nie trwało to długo sprzedałem w 5 h cały towar , który miałem ze sobą, zarobiłem sporo kasy. Umówiłem się z paroma kolesiami , że jutro przyniosę im towar o tej samej porze. Poszedłem sobie do miasta, na jakiś obiad bo trochę zgłodniałem.
mów mi:
Jeff Backley
lat
cm

Post

Kolorowe światełka i dochodząca z wnętrza muzyka - to musiało być tu!
Powoli skierowałem się do wejścia. Dwoje ochroniarzy łypało na mnie spode łba.
Nim zdążyli cokolwiek wykrztusić, machnąłem im dowodem przed oczyma i wszedłem do środka. Znalazłem swoją jaskinie rozpusty. Oczy zabłyszczały mi radośnie. Postanowiłem skierować się do baru i spróbować najpierw jakiś tutejszych specjałów. Ciekawe czy wiedzą jak podać whisky...
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

ahaha no cóz..Erica musiala sie odstresować a alko + Alice to jak widać..dziwne kombinacje wychodzą xD Ale może kiedys go przygarną jak będzie miły :P
Dojechali więc pod NC.Zaparkowali przed, na parkingu i wyszli z aut.Weszli do środka.
Cóz..moze sie pościgają..zalezy jak bardzo sie najebią hehe
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Będzie musiał być miły niestety xD
-Dobra, jako, że to Ty się pokłóciłeś ze swoja stawiasz pierwsza kolejkę.-powiedział śmiejąc się i klepnął kumpla w plecy.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odkąd wyszłam od Bastiana nie mogłam zebrać myśli do kupy, wiec cały dzień się bez celu szwędałam po domu, aż w końcu wieczorem stwierdziłam, że wybiorę się do klubu.. Po drodze pierwszy wypadł NC, stwierdziłam, że jeszcze nigdy tu nie byłam, więc pewnym krokiem weszłam do środka i skierowałam się do baru.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ciekawe co by zrobił gdyby wsiadła z jakimś kolesiem bo on nie chciał by ją wziąć ze sobą xD
Doszliśmy spacerkiem pod klub, dawno mnie tu nie było , ścisnąłem mocniej jego rękę za którą go trzymałam. Kiedy Ian otworzył drzwi od swojego samochodu wsiadłam do niego , od razu zapięłam pas.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj...gdyby ten koles jej nie wywalil z auta tlkyo z nia pojechał chyab by go ukatrupił zaraz po wyścigu ;p Więc jeśli Kath nie chce miec na sumieniu kolesia to niech nie kombinuje haha
-Ej co jest? - zapytał czując jak mocniej scisnęła jgo reką.Po chwili wsiadl do auta, zapiął pas i ruzszyli w strone toru.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Zaparkował pod klubem i wszedł do środka. Odebrał swój tablet , który zostawił i wrócił na parking. Wsiadł do samochodu i pojechał na zakupy, żeby uzupełnić zapasy w klubie. Wziął też listę od barmana , który przypomniał sobie czego jeszcze brakuje.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Christian podjechał pod klub swoim samochodem. Zaparkował go na swoim stałym miejscu. Wyciągnął zakupy i poszedł od zaplecza , bo jeszcze było wcześniej , żeby klub był otworzony.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Po wczorajszej nocy miałam w sobie tyle alkoholu, że postanowiłam na piechotę wybrać się do klubu.. Miałam chyba kaca stulecia, ale w każdym razie łeb mnie bolał, miałam siniaki na ciele od tej napaści gnojków i ogólnie czułam się jak.. No!
To sobie szłam, żeby dotrzeć do SOA, juz byłam calkiem niedalego, jeszcze tylko jeszcze kilka klubów i dotrę, tak przynajmniej sobie powtarzałam w myślach ^^
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No a Charlie akurat sobie wychodzil z NC.łep go napieprzał bo jednak sporo wypił wczoraj jakby ne było.Ogólnie do tego zaczeło do niego dochodzic jakby był kretynem, again, w stosunku do Justine.Spuścił łeb w dól, faja w gebie, rce w kieszeni i lazł do domu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przechodziłam koło NC, gdy akurat Charlie wylazł z niego, spojrzałam na niego, wyglądał jakby nieźle zabalował poprzedniej nocy.. Akurat szedł w przeciwnym kierunku, więc musiał mnie minąć, chciałam przejść bez słowa, ale nie mogłam sie powstrzymać..
-Widzę, że niezła impreza była..-powiedziałam, wskazując na wejście do NC, ach ta zazdrość xD

Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Widział kątem oka, że kogoś mija ale nawet nie spojrzał. Dopiero kiedy usłyszał głos.TEN głos.Zatrzymał sie w pół kroku i podniósł głowę.Wyjął faje z ust i wypuścił dym.
-Noo ty imprezowałas to ja tez poszedłem.. - wzruszył ramionami.Eh..znów był dupkiem ale jakoś..samo mu to wyskoczyło z ust.
-A ty jak?ilu wyrwałaś kolesi w tamtej kiecce?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Mam nadzieję, że odreagowałeś tego dzieciaka..-powiedziałam tylko, zignorowałam ta uwagę o tym, że ja poszłam, bo w sumie co to miało do rzeczy xD -I świętowanie się udało.
-Wymieniłeś blond dziwkę na te w NC?-zapytałam z ironią, oczywiście mówiąc o sobie, bo jak dowalił z tą kiecką, to tylko tak to odebrałam..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo fajniej by było poświętowac to z toba ale..wyszło jak wyszlo - wzruszył ramionami a potem zrobił na nia oczy.
-Dziwki to sa w NC.Nawet sie jakias nadała..ale.. - podszedł do niej machając jej paluchem - nigdy wiecej nie nazywaj siebie dziwką w mojej obecności Justine.A przynajmniej nie w kontekscie, że ja cie tak nazwałem..bo tak nie jest i dobrze o tym wiesz.. - wkurwiła go tym.WNigdy by czegos o niej takiego nie powiedział przeciez.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIGHT CLUB”