Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej no co..tyzaczełas głupkowato żartować - wzruszyl ramionami.
-Okey..super.. - no i on sobie tam odłynął dalej bo sobie normlanie plywał.Po chwili nawet stwierdził, że sobie tam zorbi z kilka dlugości basenu..danwo nie pływał.
-Na chacie mamy wiekszy basen niz ten czy porównywalny? - zapytał jak kłoniej przeplywał
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wiem, wiem..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na niego z uśmiechem..
-Nie no w domu mamy trochę większy..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, a potem sobie też zaczęłam pływać, bo w sumie brakowało mi tego..
-Już się nie mogę doczekać wakacji..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..-I surfowania..-pomachałam brwiami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no to jeszcze kepiej..koniecnzie jutro ogarnij tego basenowego - powiedział Ash a potem po kilku długościach basenu sobie wyszedł z niego.Pewnie tam jakis recnzik był to zaczał sie wycierac..i patrzył jak ona sobie plywa.
-Nooo ja tez..i kurcze..nawet nie wiesz jak zajebiscie, że mam girl co moze ze mną posurfowac..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dobra, ogarnę, ogarnę..-powiedziałam i spojrzałam na niego, jak wychodzi z wody i się wyciera, był nagusieńki to miałam na co patrzeć..
-Yhm, jaki mam piekny widok..-powiedziałam z uśmiechem i potem tez podpłynełam do brzegu i wyszłam z basenu.
-Też mnie to cieszy, Johnson, że masz taką girl..-puściłam mu oczko i wziełam drugi ręcznik.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

--No nie..nic tlyko pozazdrościć choc..ej..smai tujestesmy? -rozejrzal sie czy tu jakis lokaj mu ne wyskoczy zaraz a onz goła dupa xD\
Ej chyba ci sie zdania pomyliły.. - wytknął jej jezyk i dał klapsa w tyłek skoro wyszła.Jak sie wytral zaczal sie ubierac.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Sami, sami..-powiedziałam i podeszłam do niego, objełam go w pasie rączkami..-Także się nie bój..-powiedziałam z rozbawieniem..
-Czemu mi się miały pomylić, hmmm?-zapytałam i spojrzałam na niego badawczo, bo nie wiedziałam, o co mu chodzi..
-Ubieramy się i do domu?-zapytałam z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A to dobrze.Bo nie może nikt bezkarnie ogladac mojej Królowej wnegliżu - powiedział i cmoknął jej usteczka.
-Bo powinnas powiedziec, że ci cieszy, że masz takiego boya co tezlubi surfowac tak jak ty - wyjasnił.
-No tak..choc ubierac sie to tylko tyj juz usisz - bo on sie juz ubral.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oczywiście, że tak..-powiedziałam i zaśmiałam się..
-Ale ja się cieszę z twojego szczęścia, bo takich surfujących facetów jest na pęczki, ale lasek trochę mniej..-powiedziałam, śmiejąc się.
-No już, juz..-powiedziałam i założyłam na siebie sukieneczkę, pewnie bieliznę najpierw, a potem jeszcze wskoczyłam w buty..
-No jestem ready..-powiedziałam do niego, poprawiłam jeszcze włosy trochę, bo miałam je posklejane wodą.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..a tos tak se wykombinowała.. - pokiwał głowa lekko.
-Całkiem cwanie..to trzeba przyznać - dodał.
-No i pieknie..więc spadamy..wyprowadź mne z tego labityntu bejbe - powiedział i zalapał ją za rekę
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to idziemy..-powiedziałam i skierowaliśmy się przez te wszytskie pomieszczenia do wyjścia z jachtu, oczywiście sobie jeszcze coś tam pooglądaliśmy, jak wyszliśmy na pokład pomachałam do kapitana, by pozamykali wszystko i pewnie zeszliśmy z podkładu i powoli do domku poszliśmy, to możesz już pisać w willi xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałem się..-No jak się staniesz taka święta, to ja nie wiem, co zrobię, będę sobie musiał fiuta w kokardkę zawiązać chyba..-powiedziałem i spojrzałem na nią.
-No dobra, to siądziemy przy tym później..-powiedziałem i spojrzałem na nią. Nie pamiętam czy on ma jeszcze rodziców, bo nie pamiętam xD Rodzeństwa nie ma na pewno.
-Ok, to jedziemy..-i przyjechaliśmy do portu, Jess mnie kierowała pewnie, by podjechał blisko tego jachtu.. Oczywiście zobaczyłem go, ale nie wpadłem na to, ze to ten nasz..
-No to gdzie to cudo?-zapytałem, wysiadając z samochodu...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No coz..jeszcze ci zostana sprawde rączki - rozesmiała sie i cmoknęła go.
-No ale..spokojnie Kochanie..jesli nie bedziesz sie ode mnie domagał świetosci to nie grozi ci wstzemięźliwośc - pusciła mu oczko.
No no..bo z niej dobra pilotka xDD Taa jasne xD
Wysidli z auta i podeszli kilka kroków bo pewnie musili tam zaparkowac gdzies i kawałek przejsc pomostem ale, że jacht był blisko to mógł go widziec..
Nie szli wiele i Jess sie zaraz zatrzymała.
-Ta dam! - ładnie rozłozyła rączki prezentując jej wytworny Jach.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Aha, na pewno..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-Nie robiłem tego od gimnazjum, więc nie dam się wmanewrować..-powiedziałem i odpaliłem fajkę, jak szliśmy sobie..
-Hmm, wolę Cię jak jesteś niegrzeczna..-wyszczerzyłem się do niej.
Spojrzałem na nia, jak wskazuje na jacht..
-Ten?-zapytałem i wywaliłem na nią oczy..
-Serio?-zapytałem z rozbawieniem..
-Co ty masz za przyjaciół?-zapytałem, boo kurde, ja łajbą chciałem na ryby płynąc, a tu.. No nie spodziewałem się.. xD
-Możemy wejść do środka?-zapytałem i podszedłem bliżej jachtu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wow..od gimnazjum?serio?czy co?Zawsze miałes jakąs laskę? - zapytała a potem sie leko skrzywiła jak zapalił.
-Nie dmuchaj w moja strone - no coz..nie lubiła jak palil ale..nie zabraniała mu.Choć w domu mał zakaz! Musiał pewnie na balkonie lub przez okno ;p
-Wiem..dlatgo wiesz..uwazaj ze słowami - zasmiala się a potem jego reakcja..była bezcenna.
-No coz..chyba wygladałam dokladnie tak smao jak ty teraz - rozesmiałą sie.
-tak ten..wiec..kiedy plyniesz na ryby? - wyszczerzyła sie głupkowato.
-No jasne, że tak... - bo pewnie Serekna jej pozwoliła tu wpadac kiedy chce a jak ktoś tam czasme był to wiedział, że Jess moze itp itd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie miałem dziewczyn, z którymi chodziłem, miałem takie od wiesz.. Seksu..-powiedziałem i spojrzałem na nią..
-No nie mów mi, że ty miałaś z tym problem, by sobie jakiegoś przygruchać, i że sama się n wiesz..-powiedziałem do niej i pomachałem brwiami.
-Dobra, dobra, nie dmucham..-powiedziałem i spojrzałem na nią, paliłem sobie spokojnie.
-Kurde, no tego się nie spodziewałem..-powiedziałem i zaśmiałem się..
-Na jakie ryby..-wyszczerzyłem się do niej.
-Nie ten level..-zaśmiałem się.
-Kurde, ona jest żoną jakiegoś mafiozo, czy ki cholery?-zapytałem i zaśmiałem się..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port”