Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Poproszono mnie o to , żeby dowiedzieć się , czego sobie życzycie w gazecie. Będzie ją prowadziła jedna osoba , chce się dowiedzieć jakie macie oczekiwania. Co w niej powinno się znajdować.
Dla mnie to przede wszystkim info z miasteczka typu wypadku , ważne wydarzenia ogłoszenia burmistrza. Później to plotki o gwiazdach , wywiady z gwiazdami, może pojawić się jakiś horoskop , ale to nie konieczne. Z tego co mi wiadomo gazeta będzie ukazywała się raz w miesiącu.
Czekamy na wasze propozycje, jeśli będzie ich sporo to utworzy się ankietę i coś się wybierze.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Anonse towarzyskie, kącik sportowy no i oczywiście jakiś dziennikarz śledczy też mógłby od czasu do czasu się wypowiedzieć. Pozdrawiam :)
William Hunt
Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Octavia Blackburn pisze:przede wszystkim info z miasteczka typu wypadku , ważne wydarzenia ogłoszenia burmistrza. Później to plotki o gwiazdach , wywiady z gwiazdami
William Hunt pisze:Anonse towarzyskie, kącik sportowy
do tego moze tez jakieś ogłoszenia o wiekszych imprezach forumowych w sensie jakies sprawozdania przede wszystkim krótkie.

i najlepiej porobic to w jakis stałych działach by kazdy cos mógł znaleźć dla siebie :)

dodatkowo moze jakas rubryczka "ogloszenia drobne" ale to tylko w wypadku jakby ktos na pw coś napisał ze chciałby umieścic jakieś drobne głoszenie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jak dla mnie to najważniejsze co się dzieje w miasteczku czyli jakieś kradzieże, wypadki żeby nie było że jest tak kolorowo. Informacje o gwiazdach , wywiady może jakiś kącik kulinarny. Żeby też nie było tego za dużo , skoro robi to jedna osoba. Takie jest moje zdanie.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Jak dla mnie to już fajnie , że gazeta powstanie. Może być trochę sportu , o gwiazdach no i wiadomo o tym co dzieje się w miasteczku, tak by nasze postacie mogły odnieść się w fabule do tego.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Też dodałam bym coś o sporcie , bo to jednak ważne dla miasteczkowej społeczności. Mamy też Lucasa, albo Nathana , którzy są trenerami można z nimi przeprowadzić wywiady. Jakieś porady np. dietetyczne czy zdrowotne też się przydadzą.
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Great Vibes" rel="stylesheet" type="text/css"><br><center><div style="font-family:Great Vibes; font-size: 37px; text-align: center; color: #92593c; text-shadow: 1px 0px 1px #aaaaaa;">Vivienne Love Jefferson</div><div style="font-family: tahoma; font-size: 8px; text-transform:uppercase; line-height: 10px; letter-spacing: 1px">Kom. Relacje Dom Problemator</div>Obrazek Obrazek </center>
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sondy”