Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- no wiesz jesli mam wybor to raczej stawiam na piekne kobiety - a co taki byl, od kobiet pieknych nie stronil nigdy...
- zwawy ale juz sie zafomowilem na tym krzeselku - zasmial sie
- oj tam, wiesz ja to ja... nie jestem jak wszyscy - no bo ze on tu jest nie znaczy ze reszta tez musi :p
- Joel - przedstawil sie
- Joel Goran - a co woli opcje z nazwiskiem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no dobra..niech bedzie.Przynajmniej ja mam szczescie bo toawarzystwo wydaje sie..całkiem, całkiem - powiedziala wesoło.
-Miło mi..wic co tam Joel?Czekasz tlyko na wynos i spadasz czy ebdziesz tu jadł? - bo ona na miejscu
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- no ja mysle, ze nawet wiecej niz calkiem calkiem - puscil jej oczko
- ano jem tutaj. Fajnie czasem zjesc poza domem. No i poznac kogos nowego - tak nowego fo kolekcji bo ten seksoholik juz pewnie nie raz pomyslal ze chce ja zobaczyc naga. Zachowywal sie swobodnie i nie zauwazyl Megan. No Meg die odwrocila a poza tym patrzyl teraz w oczy innej laski. No ale widzial nie tylko ladne oczy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to sie jeszcze okaze i to chyba a powinnam ocenic, co? - usmiechneła sie kącikowo.
-No tak..poza tym w moim przypadku to dla jednej osoby to nie za czesto mi sie chce nawet gotowac powiedziala i ona dostala wlasnie swoje zamowienie.
-No tak..ktoś nowy..zawsze jest fajnie..zakladajac ze sie potem nie oakze jakims psycholem.. - puscila mu oczko.
-Jak cos to..poczestuj sie - powiedziala
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No i wlasnie sie dowoedzial ze jest sama a przynajmniej sama mieszka i raczej jest bezdzietna :p
- no jasne, ze mozesz sama ocenic, ba mawet mudisz - zasmial sie i jak dostala swoje jedzenie zerknal w strone lady. Zerknal na tylek laski tam stojacej ale no nie ukrywajmy tylka by nie poznal...
- no i dzis poznalas mnie... raczej psycholem nie jestem a przynajmniej nikt mnie za takoweho nie uwaza... nie przy mnie oczywiście- usmiechnsl sie
- a chetnie - skosztpwal jej dania
- potem oczestije Cie moim
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No wlasnie, że sama mieszka..ale to wcale ne znaczy ze singielka ;p
-Aha..no to dobrze wiedziec..Joelu nie psycholu..ale i tak bede cie miala na oku - zasmiala sie lekko.
-jasne..nie ma problemu - kiwnęła glowa.
-Czesto tu jadasz? - zapytała
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No ale on i tak sobie wszystko odpowiednio tlumaczy. Nie ma faceta na stale, nie jest w powaznym zwiazku bo by z kim mieszkala...
- lubie byc na oku ladnych kobiet - powiedzial z usmiechem i przyszlo jego jedzenie...
- nie czesto ale czesto stad zamawiam, wiec kuchnie chwale - powiedzial
- a Ty?? Gdzie najczesciej bywasz i gdzie dasz sie zaprosic na kolacje pewneho wieczoru??
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Stałam chwilę tam przy tej ladzie, a że knajpka nie była jakaś specjalnie duża, to słyszałam co nieco, co ten bałwan gadał, no i po chwili dostałam swoje jedzenie, więc zabrałam torebkę w rękę i postanowiłam spieprzać stąd w trymiga.
Wychodząc rzuciłam jeszcze tylko spojrzenie przez ramię, odwracając głowę w jego stronę i już mnie nie było.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ojj ale mi sie bajerant trafil przy stoliku...patrzcie go-pokrecila glowa bliss smiejac sie lekko i jadla sobie.
-no tak...jak sushi to tylko tutaj-pokiwala glowa.
-hmm... w sunie to ja jestem praktycznie wszystkozerna wiec.. nawet i zjem w kfc-powiedziala i podkradla mu jakis kawalek bo mial cos innego.
-kurcze. ...musze ppwiedziec ze fajnie sie z toba gada.normlanie..jakbysmy sie znali od lat..taoi totalny luz-powiedziala szczerze.
Coz ona Meg nie znala itp wiec mawet nie zwrocila iwagi na laske heh
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- mowie co widze i czego chce - poeiedzoal otwarcie
- o popatrz jak fajnie - ta zrzuca na nie wybranie knajpki a to juz nie takie fajne bo laski oceniaja takie rzeczy
- a widzisz. Moze to dlatego ze jestem fajnym facetem i nie spinam sie w rozmowie. Przez to i rozmowcy sie nie spinaja i gadaja na luzie - puscil jrj oczko i po cheili zauwazyl Meg i ja rozpoznal
- megan - poeiedzial ale tdk do siebie a nie by ja wołać. Usmiechnal sie nawet a potem spojrzal na Bliss
- czyli jak mniemam swoj numer mi dasz, tak??
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ohoho! a do tego jaki..szczery - nie wiedziala jak to ując inaczej xD
-No może..i kto wie..moze faktycznie fajna znajomosc z tego będzie - powiedziala z usmiechem i zajadała sobie swoje sushi.
-jestem Bliss..sklerotyku.I nie lubie jak sie myli moje imie - powiedziala słyszac to całe "megan" ;p
-Hmm..no nie wiem..a co z tego ebde miała? - puscila mu oczko
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- skromny bardzo ale owszem i szczery - usmiechnal sie do nirj i znowu czyms sie z nia wymienil skoro mili rozne potrawy
- doskonale pamietam jak masz na imie. Zobaczylem znajoma ktora wrocila fo miasta - otwarcie powiedzial a potem sie zadmial
- mam Ci wiele do zaoferowania - spojrzal na nia
- jestem pewien ze tego nie pozalujesz... zwlaszcza ze juz zdolalem Cie zaprosic na kolacke, wiec przynajmniej sie najesz
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no to masz szczęście bo bys juz ial wielkiego minusa jak stad d NY - zasmiala sie.
-Noo to daj mnie ocenic Jo..moge ci tak mowic, hm? - bo krócej xD
-Ej.zdolales?A kiedy sie zgodzilam?ja tylko powiedzialam, że mi knajpa obojetna - zasmiala sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- oj ale NY jest stosunkowo blisko - zadmial sie a potem sie usmievhnal
- nie lubie jednak lapac minusow, wiec wiesz - puscil jrj oczko
- dla przyjaciol jestem Jo wiec mysle, ze mozemy sie zaprzyjaznic - oj no podrywal ja i zdecydowanie mial.ochote na male conieco z nia :)
- kochana wybieranie knajpek jest jednosnacznie ze zgoda, bo po co wybierac jesli sie tam nie wybierasz
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ach ty..to do LA - wywróciła oczyma.
-No własnie wiec..pilnuj sie bo jestem czasem czepliwa - usmiechnęła sie kącikowo.
-No i super..jak nic nie spieprzysz to sie zaprzyjaźnimy - zasmiala sie.
-Oj..dla hecyale ok..to cos wybiore ii..no nie wiem..zadzwon jak cie najdzie ochota na owoa kolacje to ci powiemg dzie rezerwowac - dodała
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”