Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kiedy się odwróciła złapałem ją za jej piersi i zacząłem pieścić je na wzajem , ręką zjechałem na jej guziczek i zacząłem ją pieścić. Czułem jak coraz mocniej się zaciska na mojej pale.
-bosko -wydyszałem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Och takk! - jeknęła głosno czując jego paluszki.Przymknęła oczy i nie przestawal sie poruszac czując jak jej rgazm zbliza si wilkimi krokami.
-Mocniej..och tak....boskooooo - wydyszała mocno sie na nim zaciskajac
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jesteś boska -wydyszałem odsłoniłem jej włosy z karku i całowałem ją po nim. Czułem jak powoli dochodzi , głośno jęknąłem kiedy zacisnęła się na moim kutasie
-o tak mała -powiedziałem i po chwili eksplodowałem w niej
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No tak..tych pocałunków jej brakowało wiec jak juz i to miała to owszem doszła z głosnym jekiem.Przez jej ciało przeszło milion chyba przyjemnych dreszczy.
-Jezuuu...jak dorbze - wydyszała i obrociła buźke do niego i pocałwoała jego usta z języczkiem jak juz oboje skonczyi
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłem pocałunek i spojrzałem w jej oczy.
-bosko mała -powiedziałem i przejechałem ręką po jej piersiach , kiedy z niej wyszedłem swoim kutasem zacząłem wsuwać w nią swoje paluszki. Poruszałem nimi dość szybko.
-jeszcze nie kończymy zabawy -puściłem jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mała..ja ne wiem co wy faceci tak lubicie gadac do alsek - zasmiala sie.
-Choć..w sumie w tym przypadku..przy tobie to serio jestem mała - bo prawie 20 cm ich rózniło a do tego ona jeszcze szczuplutka wiec xD
-Co?Ale..och Boże... - no już sie chciala zbierac a tu taka niespodzianka :D
Przymknęła oczy czując jak znów ja rozpala..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-bo jesteś mała -powiedziałem z cwanym uśmieszkiem.
-a teraz się rozluźnij -powiedziałem i nie przestawałem penetrować jej cipkę swoimi palcami. Znowu robiła się idealnie mokra
-zdecydowanie jesteś najlepsza
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh..no tka..wielkoludzie - no coz...jakos nie przeszkadzało jej w sumie takie to "Mała" i inne takie xD
-Mhm.... - o tak..zdecydowanie było jej dobrze.Mokra była cały czas..od jego soczków, od swoch..i z podniecenia bo zdecydowanie miał zwinne paluszki.
Rekami sobie tam go troche macała gdzies delektujac sie cudownymi doznaniami.Czasem go calowała namietnie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki i nie przestawałem pieścić jej cipki.
-chyba lubisz sex , co ?-spytałem z cwanym uśmieszkiem. Całowałem jej usteczka , szyjkę. Piersi pieściłem jedną ręką na przemian , czułem jak jej sutki sterczą.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj..a kto nie lubi? Sex jest świetny..o ile jest z kimś kto sie zna narzeczy... - odparła Holly.
-Ty chyba zreszta tez to lubisz, hm? - usmiechnęł asie kaickowo.
-Oj takk...jeszcze chwila - bo juz ciezko znow oddychała.A byla cały czas tak na niego juz napalona i podniecona, że czuła, że zaraz znów dojdzie..nie potrzebabylo jej wiele
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz chyba każdy facet lubi seks , a przynajmniej nie spotkałem się z takimi , którzy by go nie lubili -zaśmiałem się. poruszałem w niej swoimi paluszkami.
-dojdź dla mnie Holly -wyszeptałem jej do uszka i delikatnie przygryzłem jej uszko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

kurde posta mi wsysło :/
-No w sumie racja... ja tez takiego nie spotkałam co by odmówił - zasmiala sie a potem to już nawet ne musial jej teg mówić.Jeszcze kila jego cudownych ruchów paluszkami i doszła znów z głosnym jekiem.Zcisnęła sie mocno na jego palcach, przez jej ciałko przeszły mile dreszcze.
-Jestes najlepszy Opie - pocałowała go głosno oddychajac
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i po chwili wyciągnąłem z niej paluszki
-zawsze do usług -powiedziałem z cwanym uśmieszkiem
-wiesz jak mnie znaleźć kiedy najdzie Cię ochota na porządny seks-uśmiechnąłem się i dopiłem swoje piwo
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zebrała się z niego i siadła sobie tak bokiem na jego kolaach wtulając sie nieco w jego klatę.Dobrze jej tak było.
-Yhm..wiem...i ty w smie też.I cos czuje, że jak mnie tak przywyczaisz to bede chciala cie czesto - zachichotała, wziała mu piwko i sie napiła kilka łuków i oddała.Bo juz nie miała swojego ;p
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

No to ja pewnie nasunąłem na tyłek spodnie z bokserkami i zapiąłem spodnie.
-nie ma sprawy jak będę miał tylko czas , to dla mnie żaden problem moja droga -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „II piętro”