Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj bo to zbyt dziwne na imie..i jakos nie umiem wymyslic skrótu od zadnego imienia - zasmiala sie.
-Aa no widzisz...mówiłam -wyszczerzyła sie.
-Aha..no pewnie tez nie bede ale..od taka ciekawostka - pusciła mu oczko i wzięła sobie jeszcze jedna kanapeczke.
-Zostajesz na noc?
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie będę się zbierał do klubu , chlopaki mogą mnie potrzebować -powiedziałem i napiłem się wziąłem jeszcze jedną kanapkę.
-ale kiedyś może wpadnę na noc , albo Ty wpadnij do mnie do klubu -puściłem jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-W środku nocy moga cie potrzebowac? - uniosła brawi.
-No dobra..nie wnikam, wiem, wiem..wasze tajne sprawy - zasmiala sie.
-jsne..chetnie wpadnę..niebawem... - pusciła mu oczko
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-czasami i tak się zdarza , ale mówię bardziej o poranku , a tak to bym musiał jechać stąd , a tak będę na miejscu -powiedziałem , poza tym nie lubiłem zostawać u nikogo na noc.
-to nie tajne sprawy -zaśmiałem się
-jak się komuś motocykl popsuje , czy złapie gumę to trzeba pojechać -powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aaa w tym sensie..no spoko..ja ne namawiam - usmiechnęła sie.
-Oj cicho tam..tajne brzmia lepiej..wydajesz sie wtedy..bardziej pociagający - rozesmiala sie puszczając mu oczko.
-Eh...motocyk... - pokrecila głową i skonczyla jesc sobie.Tylko piwko jeszcze miała.
-Więc...ile masz jeszcze czasu, hm? - przejchala łapką po jego udzie i dotarła do jego krocza
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie mam wyznaczonego czasu o której wracam do domu-powiedziałem akurat to pytanie wydawało mi się śmiesznej jak bym był dzieckiem i musiał wracać do domu o wyznaczonej porze.
-nie tylko motocykl , samochody też się psują -powiedziałem i napiłem się piwa
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ale gadał, ze na noc nie zostaje wiec mysiała, że od tam z siebie będzie sie juz zbierał czy cos wiec wolała zapytać xD
-Oj malo wazne..dla mnie - powiedziała i skoro nie uciekał jej jeszcze to znow dobrala sie do jego rozporka wyjmujac jego kutasa.Ułozyła sie wygone na kanapie nabrzuchu a potem wzięła jego chuja do ust robiac mu dobrze
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Spojrzałem na nią widząc co robi , ale jej nie przerywałem. Napiłem się piwa i wplotłem palce w jej włosy. Czasami głośno wzdychałem kiedy mi obciągała.
-jesteś w tym na prawdę niezła
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dzieki - mruknęła na moment przerywając a potem przejchaa jezyczkiem po jego fiucie i znów wziała gow usta ale piesciła tylko jego głowe poki co. Raczką sobie tez pomagała poruszając szybko. Chciała mu zorbic dobrze..od taka ochota ja naszla ;p jak bedzie dobra to jeszcze ja bedzie chciał ;)
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przymknąłem oczy i delektowałem się tym co robiła. Oj tak była w tym rewelacyjna , mój kutas stał już na baczność.
-jeśli chcesz to wskakuj -powiedziałem z cwanym uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Spojrzała a niego.Chwile sie zastanwiała czy skorzysac czy jednak obciągnąc mu do końca ale..no sumie co sobie będzie zżałować.
Zebrała sie z tej kanapy, zsuneła z siebie majtki a potem siadla na nim podwinajac kiecke i nabiła sie na jego tward pałę znow go ujezdzającWpila sie w jego usta
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Westchnąłem kiedy poczułem jak nabija się na moją sztywną pałkę.
-no to jazda mała -powiedziałem i sprzedałem jej soczystego klapsa w tyłeczek.Była cholernie seksowna i zdecydowanie świetna w łóżku. Ściskałem jej pośladki i pomagałem jej się na sobie poruszać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ouu! - zasmiala sie jak dostała klapasa.W sumie fajnie..podnieciło ja to jeszcze bardziej.Poruszała sie na nimszbko nabjajac sie na niego do sameog konca.Jęczała czujac jak jej dobrze.Całowała jego usta, szyję...dyszała glosno
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki sam też całowałem jej słodkie usteczka.
-o tak Mała -dyszałem , było mi cholernie dobrze. Pozwoliłem jej się na sobie poruszać , choć czasami korciło mnie żeby przerzucić ją na kanapie i zerżnąć ją ostro.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Nie przestawała sie na nim mocno i szybko poruszać, czasem zmieniała tlyko kąt dla urozmaicenia.Po kilku chwilach jednak zmienial sobie pozycję przeisadjaąc sie do niego tyłem.Oparła sie o jego lecy wygonie i znów sie zaczeła na nim poruszać.Podwinęła sowja bluzke i rekami piesciła swoje cycki.Bo stnaika juz ne miała po wczesniejszym sexie bo nie zakładała ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „II piętro”