Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No i tylko dlatego nie oberwal z liścia xD

-Dobrze ze wziales wieksze auto - wydyszala i juz sie konkretnie na ni poruszala.>apki miala na jego rmaionach..podskakiwala gora dol dosc szybko.Pojekiwala cicho bo oj..ale zbyla nakrecona..!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No wiadomo <3
-Wiem..-powiedział i pomagał jej poruszać się na sobie i trzymał ją za bioderka i potem na chwilę ją przyciągnął do siebie i ugiął nogi mocno w kolanach i już od dołu ją pieprzył intensywnie..
-Ooo ja pierdole.. Zajebiście..-mruknął.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jezu...ochhh.! Bosko....Panie..takowkarzu..och taakkk! - jej cipka juz mocno sie na nim zaciskala.Palce wbijala w jego ramiona..calowala osto jego usta..i po kilk chciach glosno zawyla czjac jak docodzi!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Podobało się mu jak tak na niego reagowała. Więc jak już sam doszedł to mocno ja przy sobie trzymał i tulił do siebie. .
-Cudownie.. - jęknął.. Przejechał dłońmi po jej pleckach.. - Nie jest Ci zimno? - zapytał z troska.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Cmoknela to.
-w tej chwili.. nie-zasmiala się.
- ale się ubiorę zanim mi się zrobi..I eh..następne takie akcje to może już wiosna..jak będzie cieplej i będę mieć mniej ciuchów4-zasmiala się i zeszła z niego.wytarla się chusteczkę i ubrała.
-wieczorem wychodzę się spotkać z Mikiem na drinka..-powirdziala jak się ubierala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No, no.. Wtedy można będzie cie przeleciec przy drzewie jakims a nie w aucie.. - zaśmiał się..
-Uuu a pozwoliłem? - zapytał z rozbawieniem, żartując sobie. Ale no spoko. Obejrzy se mecz jakiś.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzała na niego i pokrecila głowa.
-a idź ty... drzewie. W krzakach od razu 4-zasmiala się
-oj..no weź... - zasmiala się.
-pytanie tylko czy mam czy mogę mu powiedzieć czy ominąć jaka Ten temat i nie wiem.. zaprosicndo nas?-zapytała i już sobie siadla wygodnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No powiedz mu.. - powiedział zdziwiony.. - Myślałem że po to się z nim chcesz spotkać.. - dodał i puścił jej oczko.
-Ale w sumie.. Jak wolisz kochanie. To twój przyjaciel.. Ja nie mam nic przeciwko żebyś mówiła.. - Dodał spokojnie. Cmoknął ją i się ubral.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ne no po to i tak ogolnie..bosmy sie danwo nie widzieli..no ale ejdnak wolalam sie upewnic - powiedziala milo.
-Dziekuje.. - cmoknela go.
-A teraz jedzimey..glodna jestem - zasmiala sie i pojechali do domu.Moze po drodze jaies zarelko zgarneli se na wynos
ODPOWIEDZ

Wróć do „Las”