Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Doszłam spacerkiem pod restaurację brata. Nie wchodziłam do środka , nie chciałam się gramolić z tym wózkiem. Napisałam do brata i czekałam na niego. Thomas właśnie sobie usnął.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to w takim razie po dwóch minutach wyszedł Milo z restauracji dał buziaka siostrze i załozył płaszcz
- O jak słodko śpi - powiedział widząc małego
- To co kierunek... gdzie??
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-cześć Braciszku -powiedziałam i przytuliłam się do niego.
-jak ja Cię dawno nie widziałam -spojrzałam na brata.
-no nie wiem , może do parku -powiedziałam i ruszyliśmy spacerkiem przed siebie
-czym jesteś taki zajęty ?-spytałam z ciekawości.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Na jakiego męża :p
Ruszyli zatem powoli w stronę parku
- a no widzisz zajetas synkiem i facetem ze unikasz brata - zasmial się a potem spojrzała na nia
- a wiesz więcej zachodu z tym nowym lokslem niz korzyści, oby po otwarciu to sie zwracalo
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no masz..ale co teraz dalej? ZAproponowali ci jakąs prace cy co? - zapytał ciekaw.Zblizali sie do restauracji bo od THU wcale nie było daleko.
-Kurcze...ale mnie nie rzucisz teraz, co? NIe wstyd ci ze twój przyzszły mąz tylko po jakims awf'ie?tancerz..jakies taki nie powazny?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No tak, będę prowadzić zajęcia na uczelni teraz..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..-Od października zaczynam etat.-powiedziałam..-Będę miała własnego doktoranta..-pomachałam brwiami i sobie szliśmy.
-Hmm, no mógłby być trochę mądrzejszy, czy coś..-powiedziałam i zaśmiałam się, żartując sobie..-Ale wiesz.. Facet po awfie też ma swoje plusy.. -powiedziałam i przejechałam łapką po jego kaloryferze na brzuchu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ooo no to pieknie..gratulacje jeszcze raz.Podwojne - powiedział Ash z usmiechem.No cholernie był z niej dumny.Bo kto by pomyslał, ze taka imprezoawa dziewczyna a tu taka mądra sie okazała xD
-Ej..dzięki wielkie - nachmurzył się.Rozumiałby jakby to jej matka mu tak cisnęła ale ona? Ona?!?! :P
Taa..no coz..widac nasz zwiazek idealne odzwierciedla podział na mózg i mięśnie - zasmial sie i pewnie doszli i weslzi do LO
ODPOWIEDZ

Wróć do „ITALIAN "LO" RESTAURANT”