Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

<3
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Uśmiechnał sie gdy weszła. wstał nawet i sam dał jej na góre bagaż a potem zamknał drzwi zasuwając je zwyczajnie i ją objął całując namietnie
- Jasne, że jade, przecież tak mówiłem. Obstawialem, że Cie mama do pociągu wsadzi to wolałem poczekać aż pociąg ruszy by dać znać, że jade i spytać czy Ty też - no taka prawda jest. Matka Mad taki miała awers do Kyle'a, że on troche sie starał jej usuwać z wizji ale nadal wkurzały go te akcje z innymi facetami
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jakie akcje z innymi facetami??
-no w sumie to prawie wsadziła mnie do pociągu , aż dziwne , że nie weszła i nie przeszukała wszystkich przedziałów -powiedziałam i odwzajemniłam jego pocałunek.
-tęskniłam -spojrzałam w jego oczy.
-w przyszłym tygodniu jadę do NY dlatego dzisiaj mnie puściła -powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No ledwo przełknał balowe licytacje innego kolesia ale był lekki plus bo imie przynajmniej było to samo. Wszelkie takie zagrania musiał komentować i pewnie nie raz gdy dochodziło do tematu to sie spierali.
- No wiec musimy odpowiednio wykorzystać ten weekend skoro za tydzień sie nie zobaczymy i będziesz z nią cały czas - powiedział i usiadł na siedzeniu w przedziale ale po chwili podszedł i zasunał zasłony by po chwili znowu usiąśc i wciągąć ją sobie na kolana
- Cholera Mad gdy sie nie widzimy to tak strasznie mi Cie brak, że gdy tu jesteś to bym Cie pożarł na miejscu
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-mam inny pomysł -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-skoro jestem jej gwiazdą , to niech się wysili , zażyczę sobie swój apartament , wtedy będziemy mogli spędzić ze sobą parę nocy -pocałowałam jego usta.
-ja też cholernie za Tobą tęsknię kiedy się nie widzimy, kocham Cię Kyle -spojrzałam w jego oczka.
-mam nadzieje , że to wiesz -uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- I przemycisz mnie tam?? Myślisz, że nie będzie robiła nalotów by przypadkiem nie robić przeszukań?? Może ja sobie najmę jakiś drigi pokój i bedziemy tam sie spotykać?? - zaproponował choć wiedział, że stać by go nie było bo matka wybierała najdroższe hotele
- Wiem Maleńka wiem - szepnal i choć dłonie połozył na jej pośladkach to tylko ją całował ale za to coraz zachłanniej i żarliwiej... Czuł narastające podniecenie ale niczego nie przyspieszał, bo wolał by zapomniała sie i przestała myślać ze to miejsce publiczne
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-będę udawała , że mnie to bawi , jeśli to kupi nie przyjdzie do apartamentu , poza tym wie , że tam Cię nie będzie -powiedziałam i uśmiechnęłam się do Kyle`a.
-chcę Cię tam , inaczej nie wytrzymam -powiedziałam do swojego chłopaka. Nadal podejrzewałam , że jestem w ciąży , ale nie miałam pewności dlatego nie zaczynałam tematu , nie chciałam stresować tym Kyle`a. Odwzajemniałam jego pocałunki , założyłam rączki na jego szyję.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Będe Malenka, nawet jesli apartament nie wypali to będę - powiedział choć w sumie nie miał pojęcia zatem jak by to miało wypalić inaczej. Sporzał jej w oczy
- Wytrzymasz bo będę, ale teraz mamy cały weekend dla siebie. Poza meczem Jamesa chcę być tam z Tobą cały czas, i nie poświęcę ani jednej cennej minuty na rozłąkę - dodał i wrócił po pocałunków coraz łapczywszych
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się do Kyle`a
-ciesze się , że tak mówisz , bo chcę , żebyś tam był ze mną -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-a moją matką się nie przejmuj , zajmę się nią -uśmiechnełam się do niego. Chciałam robić to czego ona ode mnie oczekiwałam tym sposobem chciałam ją zmylić , że nie interesuje mnie już nic poza modą i jej projektami.
-będę tylko Twoja Kyle -pocałowałam zachłannie jego usta.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz, że to i dla mnie jest wazne - powiedział a potem ją mocniej do siebie przyciągnał mocniej ściskając jej pośladki
- Jesteś cała moja już teraz Kochanie - szepnał jej do ucha i zaczał całować namietnie jej szyję
- Wiem, że tęsknisz i zanim, ale nie chce byś byla z nim sama, razem go odwiedzimy a potem będziesz moja w każdej minucie wyjazdu aż do stacji powrotnej
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przymknęłam oczka kiedy zaczął całować moją szyję, coraz głośniej oddychałam, sprawiał mi tymi pocałunkami niesamowitą przyjemność.
-dlaczego nie chcesz , żebym była sama z Jamesem ?-spytałam i odsunęłam go na chwilę od siebie.
-o co chodzi Kyle ?-spytałam.
-nie zmienisz tego , że James jest moim przyjacielem -spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie zmieniam tego, chce po prostu stale być przy Tobie - powiedział i wpił sie w jej usta. Nie chodziło mu już od jakiegoś czasu o tamtą zdrade, ale chciał być z nią non stop bo przecież normalnie w ogóle sie nie widywali, zwłaszcza, że nawet szkoły już nie mieli
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś przy mnie Kyle -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-nigdzie się nie wybieram ,a za pare miesięcy będę wolna od matki więc nie ma czym się przejmować -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Spojrzał na nia z uśmiechem
- problem w tym ze te miesiące będą sie strasznie dluzyly - powiedzial i pocalowal jej usta po czym szepnął przy nich
- nie mogę się juz doczekać chwili gdy będziemy sami w pokoju - ponownie zerknął w jej oczy
- chetnie przeleciałbym Cie juz twtaz
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-może nie będzie tak źle -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-mogę zgodzić się na różne sesje czy też pokazy , wtedy będę więcej wyjeżdżała , ale będę mogła Cię zabierać ze sobą , wtedy ona już nie będzie taka czujna -powiedziałam i pocałowałam jego usta.
-a ja wolę z Tobą porozmawiać , nie tylko seksem człowiek żyje Kyle -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Zdecydowanie pociąg to nie miejsce do seksu dla mnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pociąg”