Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jak t ymnie umiesz nakreci Skarrrrbieee... - no cholernie sexy miał zonkę.Pociagała go cholernie wiec nie dziwota ze tak szybko i mocno ja posuwał.Nie mogl sie powstrzymac.Calowal jej usta, jej szyjke, dekolat...znów usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-To chyba dobrze, co? -zapytała retorycznie, a potem już niewiele mówili, bo się macali, całowali i pieprzyli coraz ostrzej..
-Od tyłu, weź mnie od tyłu.. -wydyszała w końcu, po czym pomógł jej zmienić pozycję i ułożyła się na pościeli wypinając do niego seksownie.. Zawyła jak znów w nią wszedł..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ach ten sexy tyłek - strzelił jej klapsa a potem juz ja złapał mocno za bioderka i wchodził w nią głboko i szybko, po same jaja.Mocno dociskal ją d siebie..co jakis czas sprzedawal jej klapsa.Dyszał i jeczał sobie z przyjemnosci jaka odczuwał
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęknęła głośniej, gdy tak energicznie zaczął się poruszać w niej..
-Ook tak, idealnie... - Jęknęła głośniej, zaparła się mocno o łóżko i ściskała w dłoniach pościel..
-oooch yessss.. skarbie.. oochhhh. Tak, tak, tak! -Jeczała głośno.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ne przestawal.Ładowal sie w nia po same jajka.
-och takk..yhm.....achh.. - pojekiwal z rozkoszy.chodzil w nia szybko i gładko, bo byla mocno mokra.Pochylil sie troche na dnia i pocalowal w kark.Reka scisnal jej piers troche ja sobie ugniatajac a potem juz zszedl rekana jej nabrzmiala łechtaczke masujac ja
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ooooł.. -pisnęła czując jego dłoń na łechtaczce, była już mocno nakręcona, więc teraz to już wiele nie potrzebowała.. Zacisnęła się na jego kutasie mocno i aż cała miednica jej zadrżała. Chwilę to trwało, a on posuwał ją dalej.. Zaciskała usta, żeby nie krzyczeć z rozkoszy, ale było jej tak dobrze!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I o to chodziło.Uwielbiał ją doprowadzać do takiej ekstazy.Ale w koncu i on doszedł.ZAlał jej cipke mocno swoim goracym nasieniem a potem strzelił jej klapsa w tyłek, wyszedł z niej i padł dyszac na łóżko obok
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

A ona padła obok niego, miała wrażenie, że nadal cała drży, ten jego klaps na koniec..
-Boże.. -jęknęła.. Dawno nie miała takiego dobrego orgazmu..
-Ale to było dobre.. -wydyszała i pocałowała go ostro.. Czuła jak z niej wypływa.. Przymknęła oczy..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ja mam nadzieje -0 zasmial sie lekko.
-Dobrze ze amy grzeczne dzieci i nam daja w nocy swiety spokoj - powiedzial i ja przytulil do siebe obracajac sie na bok.
-Idziemy spac..wykonczylas mnie - zasmia sie cicho i cmoknal ją w skron
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Chyba ty mnie.. -powiedziała z rozbawieniem i uśmiechnęła się szeroko, pocałowała go jeszcze czule, a potem się wtuliła w jego nagie ciałko i zasnęła jak dziecko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ZAsmia sie i objał ją i tez szybko zasnął.Dzieciaki o dziwo dały im dluzej nieco pospac bo do 9, kiedy to ksiezniczki juz zaczeły ich wołac itp.
Matty wiec wstał i eh..przyniosl je do nich do łozka.
-matka..wstawaj..sniadanie rob - zasmial sie lekko a te juz skakały tma po lożku midzy nimi, po nich itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Taaaaa, a ona nago.. xD Zdążyła się ubrać, jak po nie poszedł, więc teraz się tam tarmosili na łóżku trochę i w ogóle..
-Ooo matko, a może by tak matce ktoś śniadanie zrobił.. -powiedziała śmiejąc się do dziewczynek, ale w końcu wstała i poszła im ogarnąć pewnie butelkę jeszcze na rano.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

To sie nie ubrała..ach ta ladacznica xD
A Matty sie bawil z dziewcyznkami..potem do nich dołaczył Luca ale no on nie skakal a raczej tez po prostu razem z tata sie bawil z Mad i Lotta az nie dostłąy butelek wiec juz był spokoj xD
-Dobr.a.ide am zorbic sniadanie a potem sie poubieramy - powiedzial milo.a co!
[/color]
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Poczekaj zaraz pójdziemy.. -powiedziała miło, bo lepiej, żeby je od razu ubrać, bo potem się nie dadzą i będą zwiewać..
I jak jadły to oni się na szybko poubierali bardziej, a potem już Justine się wzięła za dziewczynki, Matty ogarnął Lucę i wszyscy poszli na dół zjeść śniadanko sobie już normalnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zrobili jakas jajecznice na szybko, osciki, kawke..dla Luci kako.
-To co?wczorja plazowanie a dzis?Jakies nie wiem..plac zabaw itp?spacerki po kolicy? - zapytal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Charleston”