Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No widzis.z.wiec juz zawsze ebdzie mniej potem..troche poogarniam, popakuje co sie da a nie potem wszyskto na biegu.. - usmiechnal sie.
-Wiec ok..to ejdmzy jedmzy i sie zbierajmy nim nas tu noc zastanie - zasmial sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobrze, dobrze.. -powiedziała i uśmiechnęła się.. A potem oni zjedli śniadanie, ogarnęli się do wyjścia, no i w końcu całą piątką wyszli z tego domku i poszli na miasto.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

W domu wiec sobie poszli eszcze na palze ale tak bardziej w okolicach domu.bardzej taras by bylo pod reka wszyskto ale no e dziewcyzny chcialy piasek to ejdnak zeszli na chwile tam.Po jais jednak 2godzinkach Matt sie ebral i psozedl ich troche tam spakowac co sie dalo tka jak mwil
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

A ona się pobawiła z nimi wszystkimi na plaży itp.. A wieczorem, to wrócili na kolację do domku, potem kąpanie i jakoś w miarę o rozsądnej porze położyli dzieciaki spać...
-Ooo matko, już mam dość.. -zaśmiała się, siadła sobie na kanapie.. Spojrzała na męża.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A pomysl, że w domu nie ebdzie wcale leiej - zasmial sie.
-Dobra..to co? Powiedz co moge ejszcze spakowac do auta..jutro im mniej tego tym lepiej.. - powiedzial.
-A potem..hmm..ostatnie bzykanko na urlopiwE? - zamachal brwiami
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wiem wiem.. Ale w domu jakoś też inaczej.. -zaśmiała sie.
-Pokazała mu wiec spakowane niektóre rzeczy i pochowali je razem do auta..
-Więc.. zostaje to ostatnie bzykanko.. -powiedziała i zaśmiała się..
-Gdzie idziemy?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A masz ochote na piasek w tylku? - zasmial sie.TO moga uciec z domku sobie na plaze rzed domkiem..
-A moze prysznic? - wiesz nie jestem wybredny...tu nie omiejsce chodzi - zasmial sie i klepnal jej tylek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie, nie będziemy ich zostawiać.. -powiedziała i zaśmiała się.. Chociaz tutaj mieli bliżej na plaże niż w domu..
-Więc prysznic.. Przyjemne z pożytecznym.. -zaśmiała się i pobiegli od razu do swojego pokoju i łazienki..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey - wiec no starali sie nie byc za glosno.Ale doslownie chwila moment i juz byli w kabinie calujac sie i amcajac namietnie.
-Ach..jak ja uwielbia to cialo -powiedzial sciskajac jej posladki.Pocalunkami od ust zszeld do jej piersi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-A ja to.. - powiedziała i macała sobie jego klatę, brzuch, masowała już jego chuja, który dość szybko już na nią reagował..
-Ahhh, kochanie, jaki ty napalony na żonę.. -powiedziała śmiejąc sie do niego, już mocniej poruszała dłonią, a jego chuj rósł w siłę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-To sie ciesz..gorzej jakbym ne byl..to by dopieor bylo - powiedxial weoslo i wpil sie w jej usta z jezyczkiem namietnie.
Scisnal jj tyleczek a potem juz wjechal na jej cipke reką, wsuwajac w nią palce
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dla mnie dramat.. -powiedziała śmiejąc się.. Ona uwielbiała seks z nim i dopiero przy nim cieszyła się tym tak w 100 procentach.. Jęknęła czując jego paluszki..
-Ahhh.. -spojrzała na niego i przygryzła swoją wargę z uśmiechem, podniosła nieco nóżkę, by miał lepszy dostęp do niej. .
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

zarzucil wic sobie jej ta oge na biodro juz ale na razie caly czas ja zadowalal paluszkami jeszcze caluajc sie z nią.Potem na chwile zszedl na jej cycki i znow wrocil do piersi.
-ma déesse(moja bogini)- wymruczał jej do uszka sexownie po francusku.A potem zabral reke i juz ja nadzial a swoja sztywna pałe
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ooochh.. -jęknęła jak jej tak wymruczał po francusku, zdecydowanie ją to nakręciło jeszcze bardziej, wpiła się w jego usta i z języczkiem i tylko jęknęła jak się w niej znalazł..
-Oooch, kochanie.. -wydyszała, czując go głęboko w sobie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

usmiechnal sie i juz sie zaczal w niej poruszac rytmicznie.Calowal jej usta, czasem szyjke, ramie dekolt...Oparl sie jedna reką o sciane obok jej glowy.Druga trzymal ja za udo i wchodizl w jej mokra cipke
ODPOWIEDZ

Wróć do „Charleston”