Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie musisz mnie sprawdzać.. -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..-Albo w sumie, sprawdzaj, może w końcu się przekonasz, że warto..-powiedziałem do niej z jakąś taką powagą.
-Hmm, może nie uważam, że to strata czasu..-powiedziałem do niej, zależało mi na niej i zachęcała mnie do siebie swoją osobą, mimo tego, że ona nie chciała mnie zachęcić xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dobra już więcej nie będe tak mówiła , żadnego sprawdzania Royce -uśmiechnęłam się do chłopaka.
-po prostu chciała Cię ostrzec , żebyś się później nie rozczarował , jak stracisz swój czas -puściłam mu oczko. Dopiłam sok i skończyłam jeść ciastko.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jak chcesz..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej..
-Ale pamiętaj, że zawsze będę próbował zdać ten egzamin..-powiedziałem do niej i puściłem jej oczko.
-Hmm, może jednak dasz się w końcu zaprosić na randkę i moje cierpienia zostaną odkupione..-zaśmiałem się..-W końcu na jednej już byliśmy..-puściłem jej oczko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tamta randka się nie liczy , trzeba było pomóc dzieciom -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-przydałeś się do czegoś -puściłam mu oczko.
-więc zapomnijmy o tym ,że byliśmy na randce -zaśmiałam się.
-a po co Ci ta randka ?-spytałam z ciekawości.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jasne, trzeba było pomóc dzieciom, ale miałaś do wyboru kilku fajniejszych ode mnie gości, a jednak licytowałaś mnie..-powiedziałem i pomachałem brwiami.
-Jasne, o to chodzi by się do czegoś w życiu przydawać..-powiedziałem i zaśmiałem się.
-Ej, nie, nie, nie.. Nie ma, o niczym nie zapominamy..-powiedziałem od razu.
-Chciałbym gdzieś Cię porwać, zjeść fajną kolację..-powiedziałem do niej.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-skoro pomagaliśmy to nie liczy się to jako randka -powiedziałam stanowczym.
-licytowałam bo chciałam wydać kasę -zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczy.
-jesz ze mną teraz ciastko to nie wystarczy ?-spytałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dlaczego, randka, to randka..-powiedziałem i spojrzałem na nią, westchnąłem..
-Ale dobra, jak nie chcesz tego tak traktować, to Cię przecież nie zmuszę..-powiedziałem i spojrzałem na nią.
-Nie wystarczy, zawsze będę chciał więcej..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
-Co tam ciastko, jak możesz ze mną zjeść grillowanego steka..-powiedziałem, śmiejąc się, chciałem obrócić w żarcik sytuację.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no to dobrze , że nie chcesz się kłócić -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-jedzenie to jedzenie Prince -powiedziałam i zasmiałam się.
-chyba nie chcesz , żeby była gruba i nie mieściła się w drzwiach ?-uniosłam brew oczywiście sobie żartowałam , bo nie martwiłam się swoją figurą.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wcale nie..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na nią..-Powiedz to tym na Manhattanie, którzy gotują w najlepszych knajpach i tym w McDinald, na pewno się z Tobą nie zgodzą..-powiedziałem i puściłem jej oczko..
-Szczerze.. Myślę, że i tak będziesz śliczna, ale to już nie moja kwestia, by oceniać, jak ty się będziesz dobrze ze sobą czuła..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie jesteśmy na Manhattanie tylko w Tree Hill -powiedziałam śmiejąc się.
-dlaczego uważasz , że randka musi być kolacją?-spytałam i spojrzałam w jego oczy. Skończyłam jeść ciastko i dopiłam sok.
-nie przesadzaj , nie będe i nie jestem śliczna koniec tematu -zagroziłam mu palcem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To tylko takie porównanie, ale myślę, że jak zapytasz tutejszych kucharzy to powiedzą Ci podobne rzeczy..-powiedziałem i zasmiałem się, spojrzałem na nią.
-Nie mówię, że to musi być kolacja, po prostu nie wiem, na co byś się zgodziła..
-Co byś chciała robić na wymarzonej randce?-zapytałem i spojrzałem w jej oczkoa.
-Hmm, jak chcesz, ślicznotko..-powiedziałem do niej.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-szczerze to nic , bo nie marzę o randkach i na nie nie chodzę Prince -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-nie jestem taką laską , jak byś chciał żebym była -powiedziałam.
-a Ty byłeś na swojej wymarzonej randce ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj kochana, ja wcale nie chcę Cię zmieniać..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem..
-Po prostu chciałem, byś dała mi szansę, ale skoro masz takie podejście do randek, to będę Cię zabierał czasem na ciastko..-powiedziałem i zaśmiałem się.
-Hmm, w sumie nie wiem, nie chodzę na randki..-powiedziałem do niej i puściłem jej oczko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to dlaczego mnie chcesz zabrać na randkę skoro sam na nie nie chodzisz?-spytałam uniosłam brew.
-i tak masz szczęście , że tu jestem z Tobą -oczywiście teraz sobie żartowałam , zawsze mógł znaleźć sobie inną laskę i zabrać na ciastko nie sądzę żeby był to dla niego jakiś problem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Bo może w końcu czas to zmienić..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-Wydaje mi się, że randki są.. Poważne.. Wiesz, w sensie, że laskę zabierasz na drinka do klubu, a dziewczynę na której naprawdę Ci zależy zabierasz na randkę, kupujesz jej kwiaty i jesz kolację przy świecach..-jak dowaliłem, to prawie bym sam spadł z krzesła jakbym był świadomy tego, a tak z rozpędu jakoś mi się tak powiedziało xD
-Wiem, wiem, jestem wielkim szczęściarzem..-powiedziałem, szczerząc się do niej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bake shop”