Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No dobrze. To porwiemy się nawzajem.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-Dobrze brzmi.. Jednak.. Nie chcę tego robić podczas trwania rozprawy.. - powiedziała. Gdyby nie to to pewnie by i zmieniła. Podobało się jej jego nazwisko i faktycznie by jej pasowało..
-dokumenty..? - spojrzała na niego. A po co skoro nie będzie zmieniała nazwiska?
No i wstali i pojechali do CH.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- więc na to przyjdzie czas później, trzeba się oswoić z tą myślą- kiwnal głową i pewnie zmienili miejsce idąc do CH...
- fakt nowe dokumenty nawet stanu cywilnego nie mają... - zaśmiał się
- o tym myślałem że trzeba to uaktualnić... ja i tak muszę wyrobić nowy dowód niebawem, więc zrobię to od razu - wziął ja za rękę gdy szli... A co on miał gdzieś to kto ich widzi... zresztą biorą ślub więc czemu ma tego nie robic
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Dobrze. W takim razie potem się zastanowimy.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego i sobie tak szli spacerkiem.
-No właśnie. Jak nie mają stanu cywilnego.. To mam jeszcze czas by je zmienić.. - powiedziała j uśmiechnęła się.
-yhm.. To wyrobisz.. Najpierw trzeba zdjęcie wywołać.. - puściła mu oczko i zawedrowali do CH.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bake shop”