Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Lotka z Jasonem wsiedli w taksówkę i przyjechali przed budynek lodowiska, wszystkie obiekty sportowe znajdowały się na terenie stadionu miejskiego. Lotka miała już kartę członkowską więc weszli do środka.
-Jak Ci się podoba?-zapytała, poszła przebrać buty na łyżwy i uśmiechnęła się szeroko do Jasona, gęba jej się sama uśmiechała.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-w sumie nie jest źle , ale bywałem na lepszych -powiedziałem. Lodowisko jakoś nie wyzwalało we mnie pozytywnych emocji , za dużo na nim przeżyłem i sporo straciłem w ostatnich latach. Usiadłem na ławce i założyłem sobie na nogi łyżwy. Po chwili byłem już na tafli.
-no to pokaż mi nad czym ostatnio pracowałaś -spojrzałem na Charlie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nie można wymagać, by w takiej mieścinie mieli lodowisko olimpijskie..-powiedziała do niego i uśmiechnęła się. Weszli na tafle..
-Dobra, widziałeś już układy na komputerze, a teraz Ci pokażę..-powiedziała i zaczęła płynnie poruszać się na lodzie. Robiła swoje figury i zapomniała się na chwilę w tym, co robi, zakończyła pokaz pięknym piruetem i podjechała do Jasona.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Patrzyłem na Charlie jak zaczarowany , dawno nie widziałem jej w akcji na żywo. Wyglądała zjawiskowo i zapomniałem się na chwilę , jak by moje aresztowanie nie miało miejsca , ani nic z tych złych rzeczy , które przeżyłem przez ostatnie miesiące.
-brawo-zacząłem bić jej brawo.
-widzę , że jesteś bardzo dobrze przygotowana -uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Dzięki..-powiedziała lekko dysząc gdy ostro przed nim zahamowała, aż posypał się kruszony lód..
-Chodź do mnie..-powiedziała i spojrzała głęboko w jego oczy.. Dla niej to było magiczne, zawsze.. A z nim to już w szczególności..
-Mam nadzieję, że przygotujesz mnie lepiej..-powiedziała i uśmiechnęła się..
-Jak wyczarujemy potrójnego lutza, to mogę nawet sama wystartować..-powiedziała i zachichotała.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie wiem czy Ci mogę pomóc , bo jestem bardzo zastały , a Ty zrobiłaś mega postępy kiedy mnie nie było-powiedziałem zgodnie z prawdą. Zacząłem jeździć musiałem się rozruszać no i w końcu łyżwy były nowe więc też musiałem trochę uważać.
-postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Spokojnie, szybko wrócisz do formy..-powiedziała Charlie i spojrzała w jego oczka..
-Trochę czasu i będzie dobrze, pamiętaj o tym, praktyka czyni mistrza..-powiedziała do niego i złapała go za rękę, jeździli sobie koło siebie, jak zakochana para, która wybrała się na lodowisko, a nie jak para mistrzów olimpijskich.
-Okej, wierzę w Ciebie, pamiętaj o tym..-cmoknęła jego policzek.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-zobaczymy jak będzie -powiedziałem i jeździliśmy sobie z Charlie na razie bez żadnych skoków ani układów.
-muszę sporo sobie przypomnieć -spojrzałem na nią uważnie.
-dziwne , że nikogo tutaj nie ma -powiedziałem i rozejrzałem się po lodowisku.
-ćwiczysz tu codziennie ?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nic na siłę..-powiedziała Charlie, teraz już była szczęśliwa, wiedziała, że długo to Jasonowi nie zajmie by wrócić do formy, ale cieszyła się że chociaż zaczęli..
-Potrenujemy razem i będzie ok..-uśmiechnęła się.
-No tak, zwykle tu nikogo nie ma..-powiedziała i zachichotała..-Rezerwują dla mnie cały budynek..-zaśmiała się..
-Staram się codziennie przychodzić, choć na kilka godzin..-powiedziała.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-a rozmawiałaś coś z Nathanem jak mu idzie szukanie ?-spytałem z ciekawości i sobie jeździliśmy po całej tafli skoro byliśmy sami i nikt nam nie przeszkadzał.
- o której chcesz się spotkać jutro ?-spytałem i uśmiechnąłem się do Charlie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Jeszcze nie, ale musze do niego zadzwonić..-powiedziała Lottie i spojrzała na swojego ukochanego..-Zrobię to jak wrócimy do domów..
-A wolisz rano czy po południu? Ja tu jestem zwykle pomiędzy 10 a 14 i pomiędzy 16 a 18.. Więc możesz sobie wybrać..-powiedziała z uśmiechem.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-szczerze jest mi to obojętne -powiedziałem i wzruszyłem ramionami.
-daj znać kiedy Ci pasuje , a ja się dostosuję -powiedziałem z uśmiechem na twarzy.
-poza tym zobaczymy jak moje nogi jutro będą się trzymały bo tych nowych łyżwach -powiedziałem i spojrzałem na swoje stopy
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-No to ja będę w takim razie i rano i po południu, więc po prostu przyjedź jak Ci będzie wygodnie..-powiedziała do niego z uśmiechem.
-Nie możesz się za bardzo przeforsować, bo narobisz sobie odcisków..-powiedziała, patrząc na jego stopy..
-Jak coś będzie Cię boleć to mów.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-tak wiem , nie mam łyżew pierwszy raz na stopach -powiedziałem i wiedziałem , że zaraz będę musiał sobie odpocząć i ściągnąć łyżwy , żeby jutro choć trochę poćwiczyć z Charlie.
-ale Ty sobie jeździj ile chcesz -powiedziałem i jeździłem jeszcze chwilę.
-jak by coś to nie ćwiczymy razem -powiedziałem kiedy znalazłem się blisko dziewczyny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL STADION”